Gotfryd Slavik de Ruth
Komentarze
Zapowiada się ciekawie... Daję serduszko i czekam kolejnego odcinka.
To ja wam DZIĘKUJE za to że w tych trudnych momentach, kiedy poświecenie dla Kraju jest wyzwaniem. Podjęliście się największego wyzwania, to jest służby dla narodu i obywateli. Chylę przed wami czoło i oddaję oficerski salut. Ku chwale Ojczyzny.
Zagłosowane i zobaczymy kto wygra :)
Super pomysł, właśnie takie inicjatywy w tak trudnych chwilach pokazują kim jestesmy.
Nie takie "afery" były zamiatane pod dywan haha
Do wzrostu i rozwoju gospodarki Sarmacji; no i bezpieczeństwa- system nowoczesnych i gęstych połączeń komunikacyjnych jest podstawą.
Życie zawsze weryfikuje nasze plany. Jestem pełen nadziei że sytuacja się niedługo ustabilizuje i odzyskamy najwyższe władze.
Oj dajcie spokojnie nie pierwszy raz mamy spadki aktywności. Przy około 60 osobach w KS takie rzeczy to normalka; pamiętam gorsze okresy- ale i zdecydowanie lepsze. Nic nie poradzimy skoro tendencja w mikronacji jest taka a nie inna. ,
Jestem na tyle stary, że kojarzę tego typu zdarzenia w naszej wirtualnej historii. Jednak za każdym razem KSZ, niosą pomoc ofiarom takich wydarzeń.
Fajna inicjatywa. Zapowiada się ciekawa zabawa, i sporo okazji do nabycia fajnych perełek :)
No i to mi się bardzo podoba kurna :) zasłużone serduszko haha
@KrzysztofHans
Nie da się leczyć Teutonizmu- to jest wyssane z mlekiem matki. Wiem co mówię bo jestem Teutończykiem :) i to pełną gębą
No no ciekawie się zapowiada, zawsze miałem słabość. I olbrzymi szacunek do białego personelu :)
Kolejna ciekawa i fajne napisana cześć cyklu. Brawo
Powiem krótko Zaimponowałeś mi nie pierwszy raz; ale tym razem - to już pojechałeś konkretnie :)
co za nieszczęście, jak żyć w tak trudnych chwilach...tyle nie spełnionych nadziei
Kolejna ciekawa i z morałami opowieść :) Lubię takie
Bajeczki z morałem :)
To była dobrze zorganizowana i sprawnie prowadzona Koronacja. Nawet jeśli było to w ostatniej chwili, co dodatkowo podkreśla opanowanie i spokój ceremonii.
Vivat Książe

@SantiVilarte
Informuję że pododdział reprezentacyjny KAH jest od 2018 roku na każdej imprezie z udziałem KSZ. To nasz hołd dla tej formacji i jej tradycji.
Zrobiło to na mnie ważnie, jestem ogromnie zafascynowany, taką narracją. Brawo
Czuję że ten tekst, ma ukryty przekaz...ale bardziej mi imponuje, ilość komentarzy pod :) wywołuje pan dyskusje to to bardzo dobrze i dla pana i dla Sarmatów.
Faktycznie dobry start i szybki rozruch :) imponujące
Powiem szczerze, z przyzwyczajenia nie czytam prac. O tak długiej nazwie, ale tym razem się zdecydowałem; I było warto :) Brawo dobra praca
Podoba mi się ten tekst, i daje zasłużone serduszko.
Bardzo dobry i konkretny wywiad. Ciekawe pytania i jeszcze ciekawsze odpowiedzi :) niektóre mnie zaskoczyły, inne rozbawiły...Brawo za ten wywiad i czekam kolejnych :) Fajnie że GT znowu rusza
Szkoda porażki Hrabiów w debrach Teutonii :(