Gotfryd Slavik de Ruth
Komentarze
W Ruhnhoff, kibice i mieszkańcy; o niczym innym nie rozmawiają :) to jest coś Ekstra, coś o czy długo będzie się mówić.
Oj jak znam, trenera to raczej nie przegracie :) tych ostatnich meczów
Brawo, to jest coś Mega. Na naszych, oczach dokonuje się Historia. Brawo dla Trenera, wygrać ligę i to beż, przegranego meczu - sukces. :)
Takich, atrakcji to jeszcze nie było. Odpowiednie służby, pracuję aby. Odnaleźć Królową i sprowadzić ja do Domu :)
Smutne miny, kibiców Teutonii. Oddają najlepiej stan emocji, cóż wygrali lepsi od NAS. Gratulujemy
Z doświadczenia, wiem że zawsze się dzieje :)
Bradze trafne, podsumowanie tekstu przez autora. Trudno jest być fer, kiedy gra się do dwóch bramek... Oczywiście pojawiają się, wybitnie zdolni i to się udaje. Ale jest to garstka- i nie ma co ukrywać; niesmak i tak pozostanie.
Ładnie i zgrabnie, opisane- podoba mi się :) Brawo
Czekam kolejnej odsłony
Dla osoby, z poza KH- poziom trudności jest spory...
ale jeśli, jeszcze można to tak:
1c, 2c, 3b, 4d, 5a, 6a, 7b, 8a, 9d, 10b, 11d, 12b, 13a, 14c, 15a
Gratuluję ankietowanym, wiedzy i sukcesów. Nie mniej, nie dziwi mnie wygrana WKW Helwetyka Romańskiego. Imponująca, jest jego znajomość w tylu dziedzinach KS... Nie wiele, jest osób- które mogą z nim konkurować :P
Ładnie, zaczęte- szkoda że tak krótko. Czekam kolejnej odsłony i życzę sukcesów :)
Smutek i niedowierzanie, to najlepsze słowa. Opisujące sytuację w Ruhnhoff, po sensacyjny- odpadnięciu z Pucharu.
Teraz kibice, muszą skupić się rozgrywkach ligowych :(
Gratulujemy zwycięskim, ekipom sukcesów i życzymy powodzenia.
Jedziemy na Finał. A po bierzemy, puchar do Teutonii. I bawimy się do rana :)
I to jest to, co TYGRYSKI lubią najbardziej :)
Co by nie mówić, pierwsze efekty pracy. Już widać, to choćby, na tym przykładzie :) oby tempo był, równie imponujące- potem,jak jest teraz :)
Zapowiadają, się pasjonujące półfinały. Oczywiście w Teutonii, wierzymy w wygraną. Oczywiście Konsulat, to nie jest łatwy przeciwnik...Tylko w półfinale nie grają słabeusze :) Powodzenia i czekamy na Finał :P
Sprytnie napisane. Nie sadziłem, że macie tak. Dobrze zachowane kroki historyczne. Gratuluje i powodzenia w budowaniu Rodu.
Podziwiam Tytaniczne oddanie sprawie. A wkład pracy, jest ogromny. Nie adekwatny, do stopnia wynagrodzenia. :)
Fajny artykuł, jednak co raz. Bardziej uważam, że tamte rejony są niebezpieczne. Co raz nawiedza, je coś złego- nie ma nic na PLUS ?
Bardzo trafnie i konkretnie napisane. Padają tu, trafne pytania i słusznie, stawiane znaki zapytania. Cieszy mnie, takie podsumowanie- pozwoli to na pewno, uporządkować kilka kwestii.
I to jest tylko potwierdzenie że Teutonia- piłką stoi :) nas piłkarze są po prostu REWELACYJNI.
Brawo Trener, brawo kadra- trzymam kciuki za koleje sukcesy.
Vivat Teutonia
Najtrudniej w życiu, jest przeprosić...
Miło się czyta, tak fajnie i sprawnie.Opisany półmetek, w lidze. I zapewniam że w Ruhnhoff- cały czas piszę o Hrabiach i tym co robią w Lidze. A nie ukrywam że jako KIBIC, liczę na dominację w tym i następnym sezonie. To może być ten Historyczny czas dominacji RVT Ruhnhoff :) czego sobie i wam życzę.
Super sprawa, bardzo mi się podoba. Jasno i konkretnie, opisane co zrobione, i co jeszcze do zrobienia. Brawo
Zwięźle i konkretnie, to się podoba :)
Jak widać nuda,nam w armii nie grozi :)
Czas po paru latach. Poszerzyć swoją wiedzę. Bo fajnie się to zapowiada
Trzeba przyznać, że zaproponowany kierunek zmian. Jest jak najbardziej wskazany. Tylko diabeł, tkwi w szczegółach technicznych...nie wiem czy, to wszystko da się wprowadzić. Nie mniej szczerze popieram pomysł zmian.