Gotfryd Slavik de Ruth
Komentarze
Ściana tekstu wyszła, ale treść i opis jest w dechę. Brawo za realizm i lekkie pióro. Świetna relacja w innej formie. Brawo
Krótko konkretnie i na temat :) i to tygryski lubią najbardziej.
Przyznam szczerze, że nie lubuję się w takiej twórczości. W przeszłości czytałem wiersze ks. Twardowskiego - ale w tym konkretnym przypadku, po lekturze stwierdzam że mi się spodobało. Brawo
Jak dobrze pamiętam w ciągu ostatnich 10-ciu lat tematy związane. Z eksploracją Kosmosu, były kilka razy podejmowane. Tylko teraz za cholerę nie pamiętam kornetów. Wydaje mi się że nawet w Teutonii był swego czasu taki instytut...
W tych trudnych czasach czytanie o miłości, jest jednym z promyków. Pozwalających odsapnąć od hiobowych wieści nie istniejącego reala. Generalnie mi się podoba :)
Sercem i duszą jestem za KT, ale zadanie przed naszą drużyną trudne...
Bez przesady, ja tylko udzieliłem odpowiedzi. Każdy by tak zrobił, na moim miejscu. Cieszy mnie fakt, że redaktor naczelny zechciał się że mną spotkać i porozmawiać.
Fajne i treściwie podsumowanie :) lubię takie
Widać jak faza grupowa się rozkręca, teraz co mecz to emocje. Nie ma czasu na zachowawcza grę, jeśli się myśli o awansie dalej.
Coś czuję że mi rośnie konkurencja dla Teutońskiego Instytutu Historycznego. Powodzenia życzę i sukcesów w kolejnych wydaniach. Miło będzie poczytać kogoś innego, poczytać wypociny :)
@AJPiastowski to ja zamawiam 50 sztuk tego trunku :P
miało być Bardzo dobra odpowiedz... eh może ktoś to poprawi z NIA
@EugeniuszMaat Jak wspomniałem, warto się udzielać i wykorzystać swoje 5 minut. By potem inni mogli czytać o twoich dokonaniach :P
Kolejny konkurent, z którym moje konie będą się mierzyć :)
Bez przesady, wystarczy że wszyscy przeciwnicy zostaną "zneutralizowani"
Piękne okazy, liczę na ciekawą rywalizacje na Torze :)
Tu jest opisane to co robimy na co dzień w Armii. Szkolimy się by w takich sytuacjach, adrenalina i profesjonalizmy wizą gore nad emocjami.
I super pomysł z takim obrotem sprawy, poczułem zapach prochu i huk wystrzałów... nie czułem tego do czasów Awary :)
Gratuluję pomysłu i sprawnej reki w pisaniu;Macie talent :)
Dobry odcinek, akcja przyspiesza. Zaczyna się robić tajemniczo i niebezpiecznie :)
ten "artykuł" nie miał mojej akceptacji i nie powinien się ukazać. Za wnioskuję o jego ukrycie, a autorowi ponownie wyjaśnię. Na jakich zasadach i gdzie żołnierze publikują artykuły...Bo tych kilka zdań to nie artykuł, zachodzi też podejrzenie że to czyste "Kopiuj Wklej" z innego artykułu.
Możesz na mnie liczyć, ile mogę tyle pomogę ci w trudnych chwilach. Vivat Książe :)
Arcyksiążę, jak zawsze. W prosty i subtelny, sposób informuje. O najważniejszym wydarzeniu, wyborze nowego Księcia.
Dziękuję, miło jest przytulic, kilka tysiaków. To poprawia, nastrój :P
Gratuluje. Zasłużona wygrana, ale i konkurencja, była liczna i trudna. Tym bardziej Vivat Książe :)
Musiałem je, przepuścić przez Banki w Sułtanacie itp
@AlexanderRose Dziękuję, za miłe słowa :)
A dobra, przelewy poszły :)