Gotfryd Slavik de Ruth
Komentarze
@wisniowiecki To wracaj w kamasze i się udzielaj a żołd ci co m-c wskoczy :) aktywność popłaca
@Gruner Za piwko to podziękuje; ale strudla to chętnie wciągnę :)
Fer zawsze zajmował szczególna role w infrastrukturze KSZ teraz na nowo znajduje to odzwierciedlenie w stanie faktycznym. Plany są imponujące, ale jestem spokojny co do ich planowych realizacji. Jest to niezaprzeczalna okazja do rozruchu Starosarmacji jak i samego KSZ w tym strategicznym regionie.
Pragnę pogratulować tak dobrego słuchu i rozpoznania tych utworów. Brawo, oficjalne przelewy zostały już wysłane. Moje gratulacje :)
Nie ma co ukrywać że teraz mam kilka dni wolnego, to z miła chęcią wybiorę się do gmachu na Konkret. Nie pierwszy raz podkreślam że zawsze mnie w dobry humor wprowadzają Koncerty w Gmachu Teatru. Zatem zapraszam do dołączenia i spędzenia chwili czasu na dobrym relaksie :)
@Prokrustes skuteczni jesteśmy nie tylko w "destrukcji" ale i niesieniu pomocy, zawsze tam gdzie nas wzywają :)
@Akafon trasa jest następująca początek u zbiegu ulic Szczęśliwej i Aleja 25 maja a trasa będzie przebiegać następującymi ulicami; aleja 25 maja- plac konstytucji- plac hetmański (tu znajduje się trybuna honorowa)- alei liberta- plac namiestnikowski- alei awarskiej- plac konstytucji- alei 25 maja.
Konkurs dalej trwa, kto jeszcze chętny spróbować ? Obecnie nie ma jeszcze osoby z pełnym wynikiem 9 odgadniętych utworów.
Panowie nie takie błędy przechodziły :p Najważniejsze że z iście marszowym rozmachem, wchodzimy w obchody rocznicy powstania KSZ. Milej zabawy i niech wygra najlepsze ucho...
Podziwiam jak mój przedmówca wasz wkład pracy :) robi to na mnie wrażenie, zasłużone serce BRAWO
W sumie co miałem powiedzieć to powiedziałem w oficjalnym powitaniu. Nie mniej dodam tu skromnie
Wiwat Książę!
Ciekawe przemyślenia, a odcinek jak zawsze dobrze napisany.
Bywa i tak, na szczęście wszystkie systemy zadziałały odpowiednio.
Kolejny udany i dobrze napisany odcinek :)
Powiem tak, nie mówię do widzenia. Tylko do zobaczenia :)
To właśnie dzięki takim ludziom jak Wy, i temu jak prowadziliście swoja kampanię. Zyskaliście swoich wyborców, dziekuję wam za wkład pracy i zachęcam do tego byście pozostali w KS.
Zawsze ludzi pociągało to co wyżej i dalej :)
Super opisany Festyn, brawo za pomysł.
Zawsze z przyjemnością i ochotą czytam kolejne odcinki.
Jestem pod wrażeniem :) Bardzo dobry pomysł
Zawsze mi się podobają takie pomysły :)
Dobrze napisany artykuł :) podobają mi się grafiki
Zawsze z miłą chęcią, czytam kolejne odcinki.
Młody, ambitny i z pomysłem... Widziałem kilku takich przez 11 lat...
Ale masz moje serce i nadzieję że dasz radę zrobić to co zamierasz...
Obym tylko nie żałował w przyszłości haha
Kawał dobrej roboty. Zasłużone serce.
Brawo za odwagę, napisania tego programu.
Powodzenia w pozyskiwaniu serc wyborców.
Fajnie wam to wyszło, macie smykałkę do pióra... Może praca w prasie wojskowej?
Bardzo dobrze napisany i przedstawiony program. Jestem pod wrażeniem waszego pomysłu na KS. Życzę powodzenia w pozyskiwaniu serc wyborców.