Leszek de Ruth
Komentarze
Piękne! Przeczytam, gdy już znajdę dodatkowy miesiąc wolnego czasu ;) A jeszcze "Przepad" diuka Leszczyńskiego czeka...
@Ramael w razie czego służę pomocą i jestem dziś dostępny prawie cały czas :)
A może dałoby radę wrzucić artykuł do rotatora? Ładniej by się zrobiło na stronie głównej ;)
Czy "ciekawa" kadencja miała oznaczać "różaną"?
@piwniczak o ile pamiętam, to ostatni raz rozmawiając nie byliśmy pewni, czy to wykonalne, więc nie ma się co biczować :)
@Michaelus ozłocę Cię! Wiedziałem, że gdzieś są te tabelki, kiedyś je widziałem, ale jak przeglądałem forum MUP przed kilkoma dniami, to nie mogłem znaleźć. Dzięki! :)
Zapomniałem dodać - kolejne osoby będą dodawane do Galerii Sław przy kolejnych aktualizacjach. Czyli tak na oko, po każdym sezonie SLP :) Przy okazji będziemy też aktualizować opisy osób już znajdujących się w Galerii.
Jeszcze jedna prośba, uznałem, że lepiej w komentarzu: jeśli macie linki do posumowań V-Mundiali, to podsyłajcie - szczególnie zależy mi na podium turnieju i, co ważne, na numerku danej imprezy. Dla przykładu: XIII v-Mundial Baridas & Sclavinia 2015 + trzech zdobywców medali.


@SantiVilarte: Heh, myślę, że nikomu nie chciałoby się grzebać w tych pierdołach :D

A o szachach pogadamy, odezwę się ;)
Cytuję:
W obecnym systemie prawa karnego – w przeciwieństwie do regulacji zawartych w Kodeksie karnym z 2007
Klaszczę. Łaknę i pragnę w Sarmacji mięcha i merytoryki, zamiast kolejnych tekstów wyłącznie narracyjnych. Dotacja leci!
@RemigiuszL: a dostałeś feedback dotyczący błędu? Pytam, bo ciekaw jestem technikaliów.
4000 lt za test bez kursu? Kiedyś IES robił za darmo i był bardzo dobry kurs...
Fakt, po czasie też myślałem o tym cudownym rozmnożeniu zespołu, więc może coś zmienię za jakiś czas, ale na razie zostają :P
@Bocian: ciekawe pytanie. Po chwili zastanowienia nie wiem z czego wynika różnica. Chyba z tego, że artykuł pana Powietrznego jednak pachniał łatwizną, choć też nie chcę tu odgrywać roli arbitra elegancji i mówić "ten artykuł cacy, tamtem be". To po prostu mój domysł. Myślę też o innych powodach, ale to chyba zbyt słabe podejrzenia.
Ale, w sensie jak? Można dać drugą dotację?
Dałem dotację, dałbym i drugą, gdyby można było. Więcej takich tekstów.
Tak jest, tak wygląda sytuacja. Z jednej strony jest stabilnie, ale jeszcze wiele pracy przed nami. Kilka ważnych miejsc na mapie Feru trzeba doprowadzić do dawnej świetności.

Jeszcze dodam, że jesteśmy bardzo wdzięczni za pomoc wszystkim bratnim narodom, Baridajczykom, Sclavińczykom i wszystkim innym ochotnikom, którzy wzięli udział w akcji ratunkowej i w likwidacji szkód już po pierwszych interwencjach. Na jednym ze zdjęć w artykule widać ochotników z Ciuad de Bravo, którzy pomagali na stadionie MKS Sailor Fer.
@Helwetyk O, Księciuniu złoty, właśnie szukałem starego SOBOSu, widziałem tylko nowy i nie mogłem tego znaleźć. Dzięki! Przejrzę :)
Tak nawiasem: czy mamy jakieś porównanie z poprzednich lat? Robił ktoś kiedyś podobne ankiety?
@piwniczak @Helwetyk he, he, głupia sprawa z tym rokiem urodzenia...
@leszcz wykrakałeś :P
Tak w ogóle, to z tego co widzę, to poza Mevalem nikt nie popiera kandydatury JKM. Czy nie lepiej było jednak ją przełknąć, a zmobilizować się na głosowanie i w nim ją odrzucić? Czy to nie wysłałoby lepszego sygnału? Może nie jest to atrakcyjne rozwiązanie, biorąc pod uwagę kwestie symboli, wzajemnego szacunku, poczucia dumy, pryncypiów itd., ale jest to jakies wyjście.
Pkt. 8: zgoda.