Cillian Saerucaeg
Komentarze
"działalność w Księstwie nie powinna opierać się na przestarzałym biurokratycznym systemie oligarchicznym, w którym najwięcej dochodów pobierają państwowi urzędnicy."

Szczerze to chyba najmniej zarabiają urzędnicy, a najwięcej ci co piszą artykuły. Za wypchanie artykuły rysunkami nie trudno zrobić 15k za każdy artykuł :p
Szczerze to bardzo słabo ze strony Hasselandu, że marnuje okazję na dobrą zabawę :/ zamiast bawić się w pseudo-doktora może Diuk by pokazał, jak to Hasseland potrafi się zjednoczyć i pokonać rewolucję?
@SantiVilarte gdy Teutonia była w Sarmacji, Filharmonia nadal leżała trupem ;)
Ps - przypominam, że Teatr który został zamieniony z powrotem na Filharmonie przy powrocie Aleksandra nie sprzedawał ludzią nie-autorskich scenariuszy, a scenarzyści teatru swoje prace publikowali w Artykułach do przeczytania przez każdego.
@BrunonKrasnodebski no to jest gówno nie narracja, sprzedawanie czegoś do czego nie ma się prawa. Narracją było by opisywanie repertuaru i podobnie. Dyrektorem Filharmonii powinien być ktoś kto ma chęci do kompozycji, a jak widać Markiz Chojnacki jej nie miał.
Totalnie chamski i samolubny ruch. Ale jeśli tak wam się zachciało, to róbcie. Nic to z filharmonią nie zmieni, bo była tylko maszynką libertów za bilety na kompozycję które można było puścić sobię w ytbie. Żal.
Dopiero dziś odsłuchałem, i powiedziałem wow :o

jedyne co mi chyba przeszkadza to te małe, trudne do zauważenia ucięcia, lecz nie będę dalej narzekać. Czekam na więcej
No, jak latamy to żadna radiacja morska nam nie zaszkodzi
Nie wiem co napisać. Z jednej strony chciałbym kontynuować tą farsę, jeść popcorn i cieszyć się lekturą, z drugiej strony nogi powoli pokrywa tafla żenady
Cytuję:
Nie planowałem a działałem
Obserwując pańskie działania w Sclavinii, powiedziałbym inaczej.
Cytuję:
Co proponuje? Na początek w dół pójdą wszystkie podatki
Nie wiem, ale wydaje mi się że obecna Rada Ministrów jak i Sejm już obniżył podatki do minimum.
Cytuję:
Skupie się też na interesach regionów (a zwłaszcza Konfederacji Sclavinii)
Faworyzacja Slavinii?
Cytuję:
Dokładniejszych planów nie będzie bo nie jestem dobry w obiecywaniu gruszek na wierzbie

...?
...!!!
Cytuję:
jestem wrogiem wszelkich rewolucji
Szkoda.
A tak na poważnie, słaby ten rebranding jesli 13 komentarzy a zero serduszek
Nasi szpiedzy już zinfiltrowali Eldorat. Następnie Gellonia, a po tym świat.
@KrzysztofHans miast się tak nie buduje, tylko mówię
Dobra, tak szybko, rzeka na której leży Jastrzębiec jest zwyczajnie dziwna. Rzeka zaczyna się w środku miasta? Czyli miasto jest osadzone w górach, pełno dróg w górę i w dół, wybojów i dołków?
Czy ta 'ankieta' jest przedmiotem który ma manipulować opinią publiczną, czy zostanie usprawiedliwiona jako 'ankieta narracyjna?
A może tak też odświeżyć stronę instytucji Czarnolasu? Nuda jakoś nie zaprasza
IMO, proszenie o imie i nazwisko jest takie nierefleksyjne, ale test wypełniłem
@KrzysztofHans sądzę, że jeśli ktoś jest z zagranicy to i tak pewnie odwiedzi forum.
@TadeuszBrus nie wiem, czy ktoś chcę czytać ścianę tekstu zwaną regulamin Our Sound, jeśli jest ona smutna, a do tego słabo czytelna. IMO regulaminy jakiś konkursów można wrzucać na forum, a otoczkę narracyjną jako artykuł.
Czy to musi być jako artykuł, a nie jako post na forum?
Może się nie sprawdzą, jednak lepiej działać niż siedzieć na dupie, nie?
Cytuję:
Sam mam dziecko 14 letnie i teraz mnie to bardzo ruszylo ze moj syn moglby tutaj trafic i w korespondencji z Pania, moglaby Pani klnac do niego...

Chuj dupa cycki
Mnie bardzo rusza jak to się boisz że twój syn może przeczytać coś co samemu pewnie powiedział już tysiąc razy.