ramael
Komentarze
„miejscowe matematyce, fizyce i chemice” - serduszko za te formy ;) i na ich cześć (tych matematyc, fizyc i chemic) oczywiście! <3

Bajdełej - czy istnieje szansa na wtajemniczenie ociemniałych co do wspomnianych wyżej dróg podrywu? :)
Dobrze widzieć legendarne tytuły na nowo dostępne na półkach. :)
Przyciąga uwagę, to mogę napisać bez wątpienia. Chyba czas i na mnie zacząć pakować plecaczek. :)
Dobre, absorbujące wydanie. Baridas sáno alta!
@AJPiastowski No niee, cios poniżej pasa. :-D
@MaHi To zacna myśl, warto byłoby jednocześnie otworzyć wrota Galerii Królewskiej, nieprawdaż?
kBImYyOO.gif
Sława Zasłużonemu! Niech żyje!
Czemu konkretnie ma służyć to "wyzwanie"? Zupełnie nie rozumiem próby "obalenia" i "braku akceptacji" czegoś, co poprawnie funkcjonuje w języku i nikomu nie jest (do tej pory) solą w oku. Żadne z nas nie trafiło do mikroświata przez nazwę polskiej jego wersji i mogę zaryzykować stwierdzenia, że nikt z samego powodu jego nazwy z niego nie odszedł. Jedynym oburzonym wydaje się Jaśnie Oświecony. Nie mi oceniać działalność Hasselandzkiej Akademii Nauk, ale miło byłoby doceniać żniwa jej naukowej, aniżeli figlarno-operetkowej odsłony.

Swoją drogą czy naprawdę ktoś chciałby mieszkać w Wirtuopolu? Eww.
9jkJYd78.jpg
Złudne wydaje mi się głoszenie możliwości wkroczenia przez nas na płaszczyznę braku jakichkolwiek odniesień do reala. Posługujemy się tutaj językiem realnym, którego prawo, struktura, cokolwiek jeszcze innego - również zapożycza z innych (równie realnych!) języków. Sam ten język (w taki czy inny sposób, ekspertem nie jestem) jest efektem nakładania się tysiąca praktyk językowych, ba, samych języków (w tym także, proszę nie bać, yiddish).

Hebrajskość Polinu nie wydaje mi się przez kogokolwiek dostrzegalna czy też wnikająca w odczuwalny sposób na nasze codzienne działania. Skąd wzięło się hasselandzkie hasse? Powątpiewam w to, by to kogolwiek raziło. Czy naprawdę powinniśmy się zająć odkażaniem naszych prowincji z inspiracji istniejących w wymiarze realnym języków, kultur, wydarzeń i czegokolwiek innego?

Niemożliwe jest przerwanie tego mariażu z rzeczywistością. Osobliwe są też te pro-polonizujące postulaty w światku państewek, prowincji, lenn tak niezbicie oddalonych od inspiracji tylko tym, czymkolwiek polskość jest.
Kto wie, może warto byłoby zastanowić się nad otwarciem
studia plastycznego dla pasjonatów rysunku i malowidła? :)
Fantastyczna inicjatywa! Wspieram całym sercem.
@Yenn Dziękuję uprzejmie. Na pewno pojawi się coś jeszcze w kontekście #konkurs. ;)

@HochErik @Hugo Bardzo, bardzo dziękuję za te słowa.
Doceniam i, cóż, pozostaje mi jedynie pracować ciężej i produkować jak więcej.
Oczywiście, że pomożemy. Baridas sáno alta!
Dom Mody Auttera pragnie poinformować o wsparciu dla personelu dotkniętego przez opisane wyżej wydarzenia.

nzIiTd1A.jpg

Oferujemy pracownikom zamkniętej placówki darmową metamorfozę i wsparcie od zaufanego sztabu stylistów.
Dobre wydanie. :) Podkreślam raz jeszcze: nasze futra są imitacją, to 100% sztuczne włosie imitujące sierść elpinga. Panowie i Panie, chyba czas zebrać materiał dowodowy...
Mamy rozmiar dla każdego.
giphy.gif?cid=19f5b51ab596fda49e0d823431a58e2d4e7507474887e6b3&rid=giphy.gif
@AJPiastowski Dziękujemy za sugestię. Zostanie uwzględniona w następnej publikacji. :)

@SantiVilarte Dobry clickbait nie jest zły.

@defloriusz Zamierzamy rozszerzyć kolekcję akcesoriów typu „wąsik”.
@CarmenLaurent Czekamy z niecierpliwością na zamówienie od WKM. Pragniemy podkreślić, że żaden elping nie ucierpiał w trakcie przygotowań naszej kolekcji sztucznych futer.

@MaHi Bylibyśmy zaszczyceni. Zapraszamy na Pocztę Konną.
Interesujące spojrzenia. Cieszy widok wznowienia działań redakcji.

Jednocześnie dziękuję za docenienie mojej dotychczasowej działalności. :)
Majestatycznie i inspirująco. Duch dzieła niewątpliwie wzywa do pracy.
Ku chwale Ojczyzny!
@AJPiastowski Pomysłu nie odrzucam - pożyjemy, zobaczymy. :-D
@JulianF Dymki pojawią się w następnych wydaniach.
Dziękuję za feedback, będę starał się zbliżać do tego "strzału w dychę". :)

@TadeuszBrus Jestem wdzięczny za każdy gest życzliwości. ;)
Dobra robota Leszku! Czekamy na więcej.
Panie Leszku, doceniamy ten akt subwersji. You got this, girl!
@JulianF, jak najbardziej - zapraszam do kontaktu.