Santiago Vilarte von Hippogriff
Komentarze
@Cefaro no to proszę udzielić odpowiedzi na pw ;)
@LudwikTommo w Shimontsen zbyt ostro ścinają głowy, to mogło w końcu wywołać drgania tektoniczne
Jak wicher z żołędzi
Życia nie szczędzi
Lecz ręka mnie już swędzi
Nie oddam ziemi piędzi
Czemu czas tak pędzi
"Póki co debata przebiega w miarę spokojnie."

oHEe7fdi.jpg
Moim zdaniem więzienie może pozostawać nawet bez konkretnej siedziby. Niczego to nie zmienia, bo też posiadanie tego typu instytucji na swoim terenie to nie jest jakiś prestiż, tak jak to ma miejsce z TK czy RM. A z drugiej strony, nie buduje się np. akcji narracyjnych w oparciu o więzienie.
Godny temat, a ja nie mogę się doczekać, aż pojawi się jakiś kompilator twórczości naukowej. Być może pora zebrać i wydać bibliografię naukową KS
A zatem pax sarmatiana, wspaniale.
moim zdaniem trochę zbyt pochopna reakcja. Zawsze znajdą się tacy, którzy będą chcieli wylać swoje żale, i czasem najlepszą reakcją jest - konsekwentnie ich ignorować i robić swoje.
@dmowski dokument regulujący nasze relacje z Rotrią jest jednocześnie umową i konkordatem, co dobrze oddaje jego nazwa "Traktat uznaniowy pomiędzy Państwem Kościelnym Rotria a Księstwem Sarmacji, oraz konkordat parcjalny o działalności Kościoła Rotryjskiego na ziemiach Księstwa Sarmacji." Moim zdaniem to najlepsza formuła, która uwzględnia specyfikę działania Rotrii.

Poza tym - kto broni innym związkom wyznaniowym w Sarmacji zaproponować podobne umowy, regulujące ich działanie? Jeśli taki pomysł byłby wysunięty, będę za.
Właśnie wydaje mi się, że dla tych, którzy nie są weteranami mikronacji, niechęć do Dreamlandu koncentruje się raczej na niechęci do konkretnych osób, które mogą sprowadzić na prostacki poziom każde forum, na którym się znajdą.

W kwestii konkordatu się oczywiście nie zgadzam, ale serduszkuję za całość
Co do prawników i legislatorów, badania dowodzą , że hasselandzki rynek pracy jest w stanie wchłonąć ich każdą liczbę
Warto pamiętać, że wiersz nie musi być koniecznie rymowany ;)
Zajrzałem post factum jeszcze raz na wątek gdzie są wrzucane potwierdzenia wpłat i zastanawiam się, dlaczego ludzie chcąc kupić kilka bonów, wysyłali kasę osobno za każdy :D
Tak się bawi, tak się bawi, An-ge-mont ;D
@Eradl widzę tu potencjał na alternatywny hymn Hasselandu ;D

A kojarzysz to?
https://www.youtube.com/watch?v=fbU1zYzD-Tw
@Zabieraj przede wszystkim nie brałbym tego wywiadu na serio. A dróg do rozwijania aktywności jest wiele, jak dla mnie niedoceniania jest ta stricte teologiczna. Zróbmy panel dyskusyjny nt. jakiegoś fragmentu z Ojców Kościoła, czy odpalmy miniwykłady z takiego zakresu, coś w tym stylu
@joahimvonribertrop ten prędzej. Niestety, prowincja nie może wsadzić klona w rakietę HAKu i wysłać w kosmos, a byłoby to pożyteczne i zbawienne, jak mówi formułka.
@Rokusz nie znam tego konkretnego gościa, ale en general nasuwa mi się wniosek, że można wyróżniać w statystykach posty powyżej określonej liczby znaków. To nadal niedoskonały, ale jednak jakiś filtr.
Sam byłem zdziwiony nagłym wystrzałem statystyk Skarlandu, a teraz widzę, że stali się takim mikronacyjnym GameStopem
@Fatima co do ręki, stara dobra rada:
https://www.youtube.com/watch?v=NklSgmYbpSE
Teraz się zacznie
@leszcz jak jechać, to tylko z Naviunertą Hasseland, najtańsze rejsy między wyspami, bilety okresowe, ulgi ustawowe, stewardessy jak z obrazków Hansa
@Fatima pewnie znasz, ale jeśli nie to polecam Canvę, żeby to sensownie opracować graficznie
Za krótkie na licencjat, za długie na artykuł, zbyt nie na temat na Sarmację...Dedykuję:
https://www.youtube.com/watch?v=5-GFHbkd6Vs
@PiotrdeZaym czy to również propozycja konkursowa? Jeśli tak, to proszę krótki opis na pw :)