Felix Polon von Sarm
Komentarze
@Rokusz Super pomyłka ;-D
@JulianF
Cytuję:
Dobrze, że przynajmniej w niektórych regionach coś się dzieje ;)
Teraz to dzieje się w całej Sarmacji ;-)
Bardzo orginalne atrakcje...
Przegląd Polityczny to najlepsze media w Sarmacji. Gratuluję!
Naprawdę super pomysły. Gratuluję i życzę powodzenia.
AstroRaportV coraz lepszy i ciekawszy! :-D
super
Super wiersze. Moje ulubione to "Wędrówka po Sarmacji" i "Stan wyjątkowy".
Ciekawe też jest "Nie" :-D
super inicjatywa, wykonanie - świetne :-D
Następnym razem napisz na formum :-D
Super pomysł z v-kinem! Właśnie obejrzałem film. Nie mogę się doczekać jak otworzą kuchnię. :-D
@joahimvonribertrop
Cytuję:
Wyjątkowo nie z winy von Sarma.
to ci odmiana ;-D
@AF
Cytuję:
Zbity tekst
czemu się wszyscy czepiają stylu pisania? podobnie było z sz.p. Crisem Menago, że nie pisze polskimi znakami
Cytuję:
pseudo rozmowę z samymi sobą
proszę podać chociaż jeden dowód, że jest to jedna osoba
Cytuję:
Brak jest wprowadzenia nowych osób w naszą zabawę.
to może należy im to wytłumaczyć, a nie żartować i wyśmiewać

@BvTJ
Cytuję:
Ale kolega szanowny odróżnia pisanie o sprawach realnych od pisania o sprawach mikronacji?
rozumiem, że powinniśmy stawiać sprawy mikronacyjne na pierwszym miejscu, ale nie możemy całkowicie odcinać się od realu
Cytuję:
jeśli niegodzenie się na takie pierdoły, pisane bez poszanowania charakteru KS, nazywamy chamstwem [...]
nie, chamstwem nazywamy żartowaniem sobie z kogoś

Jeśli niektórzy chcą tworzyć mikronację kilkuosobową to nic nie stoi na przeszkodzie na zmienieniu Sarmacji w takie kilkuosobowe pseudopaństwo. Zawsze jest możliwość przekształcenia w państwo w którym rządzi uprzywilejowana kasta ludzi, gdzie nikt nie ma prawa zabrać głosu. Powinniśmy być otwarci na wszystkie działania nowych mieszkańców. Zamiast z nich się wyśmiewać i żartować powinniście powiedzieć, że miejsce na ten temat jest w osobnym dziale na forum... Bez tego Sarmacja będzie tracić nowych mieszkańców.
Nie rozumiem też tego, dlaczego tak boicie się łączyć realu z Sarmacją....
Tak szczerze, jedyną merytoryczną wypowiedzią opozycyjną do autora tekstu jest tutaj wypowiedź pana @leszcz
Szczerze żałuję osobom hejtowanym i mam nadzieję, że niektórzy się ograną!
@AF
Cytuję:
Przecież prefekci nie ukryją
czemu mieliby ukrywać? każdy Sarmata może wygłosić własne zdanie na jakiś pogląd...
@BvTJ
Cytuję:
Ja bym robił porządki, jakbym się woźnym urodził...
takie komentarze to już pod chamstwo podchodzi

Poza tym nie umiecie uszanować czyjegoś zdania. Narzekacie, że nowi nie przychodzą. A jak przychodzą to ich wykurzacie takim zachowaniem... Kolejny człowiek odchodzi: @Zygfryd
Za dotowałbym, ale mam mało pieniędzy :-D
@ZwariujeZaraz to działalność naszych członków, wspieramy kulturę
Cytuję:
NA PEWNO niezamieszkaną.
ciekawe... jak się tak mówi, to coś się ukrywa... :-D
a poza tym uczestnikom świeciło w oczy słońce ;-D
@kaxiu fotograf tak uchwycił ;-D
Super! Chciałbym mieć taki talent do pisania. :-D
chodziło mi o nawiązanie do końca (gdyż dziura może zniszczyć v-świat)

vége - po węgiersku - "koniec"