Andronik
Komentarze
Będę zachwycony, jeśli nasi dyplomaci wywalczą dla Sclavinii terytorium scholandzkie!
Przyznaję, że moim zdaniem w obecnej sytuacji strona sarmacka jest uprawniona do tego, by stawiać żądania, nie proponować ustępstwa. Realpolitik wskazuje nam drogę trwania przy swoim stanowisku. Jaką korzyść mielibyśmy mieć z dogadania się z Dreamlandem, która przeważyłaby demotywację przekonanej o słuszności walki z Dreamopolis części społeczeństwa?
JW Markizie,

drzewiej, pozostając w Baridasie, działałem na południu Awary i rozwinąłem oddolne struktury Błękitnego Sprzysiężenia składające się z patriotów i sympatyków przynależności Awary do Baridasu. Korzystając z moich kontaktów, zarekomendowałem moim starym przyjaciołom wzmożoną pracę na rzecz dobra wspólnego i przystępowanie do służby w KGB. Mam nadzieję, że okażą się oni dodatkowym, przydatnym źródłem rekrutów. :)
Zgadzam się w zupełności, że zagrożenie dreamlandzkie musi zostać zduszone w zarodku. Zaimponował mi WKM prędką i zdecydowaną akcją. Oddziały Waffen-OK są gotowe do kooperacji z KSZ.
Tylko pogratulować! :)
Ekscelencję Augusto miałem okazję poznać jako człowieka rozgarniętego i przyjemnego w obyciu. Dobry wybór!
Dziękuję! Może kiedyś przeczyta też sam PRZYWÓDCA. O ile przyjdzie czas, że spojrzy na mnie mniej krytycznym okiem.
Doskonały depicc królewskiej miłości do ojczyzny!
Wierszowa okejka, czytało się z przyjemnością!
A więc coś się jednak w tym sporcie dzieje. Doskonale, że pojawiają się takie relacje!
Szanuję retorykę.
Młody wiekiem, stary duchem, jak to mówią. Ciekawe jak wygląda ta demografia w dniu dzisiejszym.
Ale zmyła. A myślałem że będzie jakiś felieton o współczesnej polityce i kryzysie awarskim.
Pamiętajmy, że głodowanie w Eldoracie i niejedzenie ni mięsa, ni zupy to dumna sclavińska tradycja. Starosarmaci dbają o nasz kulturowy radykalizm!
Mój tag przed znakiem zapytania to oczywiście justify.
?

A tak poza tym to fajnie, że o Sarmacji piszą. Dobra robota, WKM.
Jak dla mnie, powiedzenie młyny sprawiedliwości mielą powoli jest w tym przypadku wyłącznie wytłumaczeniem dla odebrania prawa do sprawnego i uczciwego procesu. Jak się nie ma czasu, to się rezygnuje.
Dios Mio. Ivana Slipyjowskiego chyba koledzy wywieszą za majty przez okno za taki plagiat.
@Helwetyk - poczytuję to za osiągnięcie! "Międzysamorządowe" brzmiałoby wszak tak banalnie. I dziękuję bardzo za życzenia!
W tekście wydarzył mi się chochlik. Miało być, oczywiście, OPM, nie OPN. :) Zapraszam wszystkich do współpracy. Ministerstwo chętnie zarekomenduje również Radzie Ministrów propozycje na sekretarzy i podsekretarzy MK.

Co do zbiorów Muzeum Hasselandzkiego - imponujące, jestem pod wrażeniem! Moim zdaniem dalszy jego rozwój stanowczo zasługuje na dotację publiczną.
Jako skromny wyznawca Proroka i Powagi, pragnę złożyć Jaśnie Oświeconemu Pierwszemu Senatorowi najlepsze życzenia powodzenia w trakcie Soboru oraz inspiracji nieustającej. Żałuję wielce że nie dane będzie mi uczestniczyć w wydarzeniu, lecz służba moja niewystarczająco jeszcze Poważna, abym mógł pochwalić się tytułem szlacheckim.

Będę się przyglądał i rozpowszechniał Słowo wśród nędznych statusem jak ja. Pozostawajcie w Powadze, Pierwszy Senatorze.
Dlatego prosiłem o danie mi cynku z tego co się dzieje. Staram się zaglądać i pisać o hasselandzkich inicjatywach, ale nie będąc Hasselandczykiem, mogę mieć pewne kłopoty w ich wypatrzeniu.

Zachęcam do współpracy - a jeżeli czegoś nie zauważę, do śmiałego wrzucania linków i informacji w komentarzach albo własnych artykułach prasowych. Im więcej prasy, tym lepiej. :)
^ to rozrywkowe pismo plotkarskie. Nasz korespondent, zdaje się, nazywał się inaczej. :)

Miło Waszą Ekscelencję widzieć!
Może się w sumie skuszę? Olympiakos Karyes brzmi w moim stylu, chociaż jakby jeszcze podrasować nazwę...
Serce za ładną pioseneczkę.

Jednocześnie gratuluję, jak i składam kondolencje z okazji tych pięciuset dni. Ale jeżeli spróbuje WKM zrzucić na mnie obowiązki w trakcie kadencji, to razem nie pijemy.
Zgadzam się z moim przedmówcą. Wandejska retoryka poprowadzi pana ku przepaści.
Jaśnie Wielmożny Markizie,

niestety, okazało się że wzmiankowany temat byłby niewypałem. Wszelkie materiały jakie zgromadziliśmy zniknęły. Anonimowy Król Baridasu zrekompensował nam ich utratę workiem libertów, więc na szczęście Redakcja na tym nie straci. Przepraszamy najmocniej za ten niefortunny incydent!
Ach, pan Zanik - dawno pana nie widziałem!
Sacre bleu! Wprowadzam erratę. Dziękuję za poprawkę!