Januszek von Hippogriff-Pałasz
Komentarze
@Zombiakov
Było w ciekawostkach, ale pogadaliśmy o tym.
@defloriusz
Niech się dzieje wola wszystkich, bo jeden chyba nie wystarczy :-)
Przyznam, że wybór rządu zakrawa o tragedie. Zobaczymy czy będzie wotum zaufania. A potem "niech się dzieje wola nieba, z nią się zawsze zgadzać trzeba" ☺
A poza tym i tak już Pan Peter West wygra. Gratuluję!
Dla mnie nie ubogi ;-) A nawet gdyby to dobrze się czyta, ważne informacje w prosty sposób przedstawiony.

Śmieszy mnie tylko sprzeczka pomiędzy panem Peterem Westem a Marszałkiem Sejmu Robertem Fryderykiem zakończona oddaniem głosu na pana Petera.
Mamy również zaszczyt powiedzieć, że przed dosłownie chwilą nowym członkiem Rady KM Grodzisk został szanowny pan Namiestnik Prokrust Zombiakov. Życzymy mu wszystko co dobre i owocnej współpracy w Radzie. :-)
No jeśli słabszy wzmocni się to dobrze. Jednak nigdy nie ma się pewności.
Zgadzam się co do tego, że równość nie istnieje i trzeba faworyzować lepszych itd., ale również sądzę, że tym słabszym trzeba pomóc aczkolwiek, jeśli widać poprawę. Jeśli nie to trzeba takich ludzi zostawiać samym sobie a nie w nich inwestować, jeśli oni zamiast robić z siebie pożytek, robią na odwrót.
Pięknie przedstawione. Oby wygrał lepszy (czyli nasz :-) )
Jak widać na załączonym obrazku udało się-bardzo kontrowersyjny temat. :-)
@AFvTD
Zgadzam się z panem całkowicie. Oby ta passa nie zeszła.
Ciekawie w KS ostatnio. Powstały chyba 3 nowe partie, gazety się budzą do życia. Będzie się działo ☺
Piękny artykuł, wszystko co najważniejsze ujęte.
Nie lubię, ale toleruje socjalistów. Żle mi zię kojarzą.
Co mogę powiedzieć-czekam na więcej.
@AlexJoe
Poczekam i z chęcią wezme udział w takiej dyskusji ☺
Szczerze to nie wiem czy taka partia wielunurtówn ma prawo bytu. To może być jedna wielka sprzeczność ideałów i konflikt interesów.
Ciekawa kronika, czekam na dalsze zapiski. ;-)
Cóż...partie samorządowe wdł.mnie też powinny powstawać i mam nadzieje, że ta partia będzie słiżyła dobrze i rozwijała się.
Dziękuje panu Namiestnikowi za zdecydowane kroki w drodze do świetności Starosarmacji ☺
Sytuacja na Tropicanie daję możliwość pisania artykułów ☺
Oby nowa konstytucja przydała się Republice Bialenii.
@Rihanna
Wiadomo, ale to wszystko będzie do ustalenia. Ja też nie wiem co będzie w przyszłości.
Gratuluję i życzę dalszych artykułów.
@LukaszN
Dziękuje Jego Książęcej Mości ☺
@Sowinski
Dobrze niech nam morze patrolują i strzegą.;-)
Widzę, że ostatnio o marynarce wojennej dużo.
@RemigiuszL
Aplikacje już złożyłem i czeka od dawien dawna :-). Nie napierałem, ale dziękuje za rady.