Januszek von Hippogriff-Pałasz
Komentarze
Oczywiście. I tak mi się podoba.
Jeszcze może pan edytować artykuł. Jest taka możliwość.
Niech żyję nam, niech żyję nam! W zdrowiu, szczęściu, pomyślności niech Książę żyję nam!
Pięknie pan to przedstawił☺
Gratuluję trenerom i życzę dalszych sukcesów.
A ja jeszcze ciągnę ☺.
Zgadzam się. A poza tym partia bez planu działania to nie partia.
@Zombiakov
Było w ciekawostkach, ale pogadaliśmy o tym.
@defloriusz
Niech się dzieje wola wszystkich, bo jeden chyba nie wystarczy :-)
Przyznam, że wybór rządu zakrawa o tragedie. Zobaczymy czy będzie wotum zaufania. A potem "niech się dzieje wola nieba, z nią się zawsze zgadzać trzeba" ☺
A poza tym i tak już Pan Peter West wygra. Gratuluję!
Dla mnie nie ubogi ;-) A nawet gdyby to dobrze się czyta, ważne informacje w prosty sposób przedstawiony.

Śmieszy mnie tylko sprzeczka pomiędzy panem Peterem Westem a Marszałkiem Sejmu Robertem Fryderykiem zakończona oddaniem głosu na pana Petera.
Mamy również zaszczyt powiedzieć, że przed dosłownie chwilą nowym członkiem Rady KM Grodzisk został szanowny pan Namiestnik Prokrust Zombiakov. Życzymy mu wszystko co dobre i owocnej współpracy w Radzie. :-)
No jeśli słabszy wzmocni się to dobrze. Jednak nigdy nie ma się pewności.
Zgadzam się co do tego, że równość nie istnieje i trzeba faworyzować lepszych itd., ale również sądzę, że tym słabszym trzeba pomóc aczkolwiek, jeśli widać poprawę. Jeśli nie to trzeba takich ludzi zostawiać samym sobie a nie w nich inwestować, jeśli oni zamiast robić z siebie pożytek, robią na odwrót.
Pięknie przedstawione. Oby wygrał lepszy (czyli nasz :-) )
Jak widać na załączonym obrazku udało się-bardzo kontrowersyjny temat. :-)
@AFvTD
Zgadzam się z panem całkowicie. Oby ta passa nie zeszła.
Ciekawie w KS ostatnio. Powstały chyba 3 nowe partie, gazety się budzą do życia. Będzie się działo ☺
Piękny artykuł, wszystko co najważniejsze ujęte.
Nie lubię, ale toleruje socjalistów. Żle mi zię kojarzą.
Co mogę powiedzieć-czekam na więcej.
@AlexJoe
Poczekam i z chęcią wezme udział w takiej dyskusji ☺
Szczerze to nie wiem czy taka partia wielunurtówn ma prawo bytu. To może być jedna wielka sprzeczność ideałów i konflikt interesów.
Ciekawa kronika, czekam na dalsze zapiski. ;-)