Januszek von Hippogriff-Pałasz
Komentarze
No jeśli słabszy wzmocni się to dobrze. Jednak nigdy nie ma się pewności.
Zgadzam się co do tego, że równość nie istnieje i trzeba faworyzować lepszych itd., ale również sądzę, że tym słabszym trzeba pomóc aczkolwiek, jeśli widać poprawę. Jeśli nie to trzeba takich ludzi zostawiać samym sobie a nie w nich inwestować, jeśli oni zamiast robić z siebie pożytek, robią na odwrót.
Pięknie przedstawione. Oby wygrał lepszy (czyli nasz :-) )
Jak widać na załączonym obrazku udało się-bardzo kontrowersyjny temat. :-)
@AFvTD
Zgadzam się z panem całkowicie. Oby ta passa nie zeszła.
Ciekawie w KS ostatnio. Powstały chyba 3 nowe partie, gazety się budzą do życia. Będzie się działo ☺
Piękny artykuł, wszystko co najważniejsze ujęte.
Nie lubię, ale toleruje socjalistów. Żle mi zię kojarzą.
Co mogę powiedzieć-czekam na więcej.
@AlexJoe
Poczekam i z chęcią wezme udział w takiej dyskusji ☺
Szczerze to nie wiem czy taka partia wielunurtówn ma prawo bytu. To może być jedna wielka sprzeczność ideałów i konflikt interesów.
Ciekawa kronika, czekam na dalsze zapiski. ;-)
Cóż...partie samorządowe wdł.mnie też powinny powstawać i mam nadzieje, że ta partia będzie słiżyła dobrze i rozwijała się.
Dziękuje panu Namiestnikowi za zdecydowane kroki w drodze do świetności Starosarmacji ☺
Sytuacja na Tropicanie daję możliwość pisania artykułów ☺
Oby nowa konstytucja przydała się Republice Bialenii.
@Rihanna
Wiadomo, ale to wszystko będzie do ustalenia. Ja też nie wiem co będzie w przyszłości.
Gratuluję i życzę dalszych artykułów.
@LukaszN
Dziękuje Jego Książęcej Mości ☺
@Sowinski
Dobrze niech nam morze patrolują i strzegą.;-)
Widzę, że ostatnio o marynarce wojennej dużo.
@RemigiuszL
Aplikacje już złożyłem i czeka od dawien dawna :-). Nie napierałem, ale dziękuje za rady.
@AFvTD
Racja i owszem, ale zawsze można coś zmienić.
@RCA
Każdy ma swoje poglądy na dany temat, ale dla mnie to spora przesada. ☺
@Nthiefs
Dziękuje szanownemu panu za miłe słowa. Może też chciałby pan wziąć w tym udział, przeprowadzić się.
@Nthiefs
A w jakim sensie? ☺
@Zombiakov
Można to trochę zzmodyfokowa.
@AFvTD
Chociaż też prawda. Dziękujemy za życzenia. Oby na innych prowincjach nie trzeba było tego życzyć (w pozytywnym znaczeniu