Januszek von Hippogriff-Pałasz
Komentarze
Brak słów... cudowne! ;-)
@BvTJ w wolnym czasie na pewno pokuszę się o prozę narracji. ;-)
Vox Populi ustala poziom i nadaje biegu sarmackiej prasie! ;-)
Zbrójmy się, zbrójmy! Przeciwko zimie. ;-)
Aż mi się zachciało obserwować tą wyprawę. ;-)
Piękna grafika - no i oczywiście treść. :-)
Pomysł dobry - tylko przekuć to w ogólnosarmacką aktywność... Sam również mam pomysł na to zagadnienie, jedynie czas wygospodarować na to. :-)
Najlepszego dla Marszałka Sarmacji (rez.) Jacka von Horna! ;-)
Cóż, motorem napędowym reformy był ... JKW Helwetyk Romański. Wraz z jego odejściem (mam nadzieję chwilowym) reforma straciła rację bytu. Jednak dzieło poszło i sprawy forum staramy się zamknąć.

Samych korekt na forum w póżniejszym czasie będzie mnóstwo. Jeszcze teraz wniosek KSZ będzie realizowany dla przykładu.

Jak już napisałem WKM w wątku dział królewskiego rodu at Atera nie został usunięty, nie zginął tylko został zarchiwizowany wraz ze starym działem książęcym. Z tego co widze ze statystyk żadne wątki nie uciekły z działu, który jest widziany przez grupę Rodu.

Sama reforma może była a może nie potrzebna. Ciężko mi się wypowiadać, gdyż w Radzie Ministrów swoje miejsce zajął JKW Helwetyk Romański i z początku reforma (choć może lepiej brzmi "restrukturyzacja") miała być planowo przeprowadzona. Po kolei. Jednak jak już wiemy JKW Helwetyka nie ma ...

Kończąc wypowiedź, która na komentarz do artykułu chyba jest za długa ;-) mogę powiedzieć, że pożyjemy zobaczymy czy reforma nic nie daje. Zawsze można wrócić do "starych działów", gdyż jak wspomniałem nie są usunięte tylko zarchiwizowane. Jedynie muszą być osoby, które mają dostęp do panelu administratora (upsik :-D ).
Bardzo ciekawy projekt - na pewno będzie obserwowany. ;-)
To czytamy! ;-)
Brak mi słów, żeby opisać te piękne dzieła! ;-)
Czekałem, się doczekałem i nie żałuje! ;-)
@JulianF bardzo dziękuje ;-)
@defloriusz jak WKW zachciało się śledzić działania RM to mam nadzieję, że będzie miał co śledzić ;-)
@joahimvonribertrop lubie buźki, bo lubię się śmiać #wesoły_kanclerz ;-) (i buźka)
EDIT: Naliczyłem 5 buź ;-)
@TadeuszBrus *grozi palcem* ;-D
@BvTJ można się zastanowić nad tym (ściśle tajne) ;-)
Zawsze spróbować można. Czemu nie? ;-)
Fare Aryon i pomożemy! ;-)
Każda praca jest dobra - medyk jak najbardziej szanuję. ;-)
Jeszcze jak (w znaczeniu dobra robota). ;-)
Powodzenia w wyborach Diuku! ;-)
W dzień wyborów, ale życzę powodzenia! ;-)
@AFvTD mam nadzieję, że uda się również uzyskać zgodę władz innych mikronacji na takie rozwiązanie. ;-)
Powodzenia dla Diuka. ;-)