Januszek von Hippogriff-Pałasz
Komentarze
Bardzo fajnie czyta się tą gazetę! ;-)
Sarmackie barany ... ;-)
@kaxiu zawsze przepisy można zmienić ;-)
Zatrważające dane w porównaniu z wcześniejszymi laty, ale cóż... może od tego roku trzeba zacząć nabierać tempa r rozmachem.

Bardzo fajne zestawienie - mam nadzieję, że nie będzie pierwsze i ostatnie. ;-)
@Seweryn ja również
@GFvH z chęcią
@joahimvonribertrop dziękuje i nawzajem
@SantiVilarte jaki komentarz? ;-)
Cytuję:
Artykuł wyraża poglądy autora jako Sarmaty. Proszę się nie czepiać tego za granicą (tu można).

Cóż, myślę, że to słabe czary, gdyż wszyscy widzą ten artykuł i może im się nie podobać taki obrót spraw - u nas piszesz ładnie na temat innej mikronacji, w tamtej piszesz na odwrót i tak w kółko.

Nie żebym się czepiał - wcale. :-)
Cytuję:
Jeśli nowo wybrany marszałek będzie chciał, aby kwestie wydawnicze były pozostawione w rękach MI, to ministerstwo chętnie podejmie się kontynuowania tej serii.
Jednocześnie proszę uprawnione osoby o przeniesienie artykułu pod kategorię Sejmu.

Co do 1 to z chęcią poproszę Poważanego o kontynuację tej pięknej serii! ;-)
Co do 2 to trzeba do NIA pukać.
Brak słów... cudowne! ;-)
@BvTJ w wolnym czasie na pewno pokuszę się o prozę narracji. ;-)
Vox Populi ustala poziom i nadaje biegu sarmackiej prasie! ;-)
Zbrójmy się, zbrójmy! Przeciwko zimie. ;-)
Aż mi się zachciało obserwować tą wyprawę. ;-)
Piękna grafika - no i oczywiście treść. :-)
Pomysł dobry - tylko przekuć to w ogólnosarmacką aktywność... Sam również mam pomysł na to zagadnienie, jedynie czas wygospodarować na to. :-)
Najlepszego dla Marszałka Sarmacji (rez.) Jacka von Horna! ;-)
Cóż, motorem napędowym reformy był ... JKW Helwetyk Romański. Wraz z jego odejściem (mam nadzieję chwilowym) reforma straciła rację bytu. Jednak dzieło poszło i sprawy forum staramy się zamknąć.

Samych korekt na forum w póżniejszym czasie będzie mnóstwo. Jeszcze teraz wniosek KSZ będzie realizowany dla przykładu.

Jak już napisałem WKM w wątku dział królewskiego rodu at Atera nie został usunięty, nie zginął tylko został zarchiwizowany wraz ze starym działem książęcym. Z tego co widze ze statystyk żadne wątki nie uciekły z działu, który jest widziany przez grupę Rodu.

Sama reforma może była a może nie potrzebna. Ciężko mi się wypowiadać, gdyż w Radzie Ministrów swoje miejsce zajął JKW Helwetyk Romański i z początku reforma (choć może lepiej brzmi "restrukturyzacja") miała być planowo przeprowadzona. Po kolei. Jednak jak już wiemy JKW Helwetyka nie ma ...

Kończąc wypowiedź, która na komentarz do artykułu chyba jest za długa ;-) mogę powiedzieć, że pożyjemy zobaczymy czy reforma nic nie daje. Zawsze można wrócić do "starych działów", gdyż jak wspomniałem nie są usunięte tylko zarchiwizowane. Jedynie muszą być osoby, które mają dostęp do panelu administratora (upsik :-D ).
Bardzo ciekawy projekt - na pewno będzie obserwowany. ;-)
To czytamy! ;-)
Brak mi słów, żeby opisać te piękne dzieła! ;-)
Czekałem, się doczekałem i nie żałuje! ;-)
@JulianF bardzo dziękuje ;-)
@defloriusz jak WKW zachciało się śledzić działania RM to mam nadzieję, że będzie miał co śledzić ;-)
@joahimvonribertrop lubie buźki, bo lubię się śmiać #wesoły_kanclerz ;-) (i buźka)
EDIT: Naliczyłem 5 buź ;-)
@TadeuszBrus *grozi palcem* ;-D
@BvTJ można się zastanowić nad tym (ściśle tajne) ;-)
Zawsze spróbować można. Czemu nie? ;-)
Fare Aryon i pomożemy! ;-)