Filip I Gryf
Komentarze
Przekozacka atrakcja - znaczy się "o nie okradli bank!". *przypomina sobie, że nie złożył w tym banku pieniędzy*. Uff
Największe podziękowania nie mogą ominąć samego Podkanclerzego @HeweliuszPopow ! ;-)

Wiem, że cała RM podpiszę się pod moimi słowami - że bez Ciebie to by było krucho. Pomimo realiozy "na najwyższych szczeblach władzy" pokierowałeś Sarmacją po spokojnych wodach. Dziękujemy Tobie za ten akt poświęcenia.
Coraz bliżej do Gali, a ja lecę głosować. ;-)
Bardzo fajna inicjatywa z tym meczem. ;-)
Ukryci zamachowcy, generał pogoda - jeszcze tego brakowało.
*Trzyma piwo*
- Gitarę też potrzymać? - najbardziej jednak zależy mu na autografie hehe
Buduję, pracuję - artykuł level o wiele wyższy. ;-)
Spokój dla Sarmatów byłby zbyt nudny. :P
Hm, czuję, że kolekcjonowanie będzie przednie. ;-)
Czytam sobie po raz *już nie wiem który* i efekt jest coraz lepszy.

Mam nadzieję, że będzie więcej. ;-)
Kolejnej edycji ... ciekawe, co będzie następnym razem. ;-)
"Twojej nagiej prawdzie strach zaglądać pod sukienkę".

Sorry, musiałem.

A tak na serio to w sumie wolność słowa jest nieograniczona, więc nie mam z tym problemów. Wiadomo, że kwestia biorącego udział w wywiadzie i niektóre treści na "sarmackim rynku prasowym" będą nie przyjmowane. Jednak miło, że gazeta jest też w takim celu wykorzystywana. ;-)
Jak pamiętam badanie było całkiem przyjemne. Polecam. ;-)
Badanie online *poczułem lekki dreszczyk* :P
Robi się coraz ciekawiej. ;-)
Tak szybko się nie spodziewałem. ;-)
@AvdCGI tym bardziej będę czekać na kontynuacje...
Całkiem dobrze się czytało. I obrazki tez spełniły swoją rolę. Gratuluję. ;-)
Ciekawa akcja. ;-)
Trochę krótka ta opowieść, ale cóż - coś dla siebie z niej postaram zachować. ;-)
Początki w mikronacjach są najbardziej ... zakręcone. Dlatego życzę powodzenia, szczególnie w pracy nad "białą kartką". ;-)
@KrzysztofHans nie będę tłumaczył jego działań. Wszyscy wiedzą, że wyjście z Sarmacji powoduje obłęd. ;-)
Dokładnie jak JO Przedmówca. Panie Pośle, proszę uprzejmie o zaprzestanie goszczenia się w pałacu Gubernatora i wszczynaniu "prywatnej wojenki". Wszyscy doskonale wiedzą, że ziemie M-N-S są sarmackie - koniec i kropka. Nie ma obecnie żadnej umowy, która jasno wskazuje na inny stan rzeczy.
Tym bardziej ze strony UNP...
Fajna inicjatywa, dlatego szkoda mi, że wcześniej zakoňczyłem. No ale cóż, może następnym razem? :)
Naprawdę kolejny świetny wywiad! ;-)