Taddeo von Hippogriff-Piccolomini
Komentarze
Harz :///
@peterwest czas działać z naszą mieściną.
Smutna jest ilość libertów z tantiem, więc dołożę się chodź troszkę ;)
@Jul @HeweliuszPopow @AFvTD <<<333

Wyszło lepiej niż było planowane. Dziękuję za to że mogłem z wami pracować (z miejmy nadzieję, pożytkiem dla wszystkich).
@JulianF to prawda, że naszywka wygląda profesjonalnie.
Niefajny bait :D
Wypełnione %-)
Ach ten dzielny Tadeusz :D

Dotacja się należy również.
@Jul nie, Trizondal to zupełnie inne państwo.
Komentarz dla tantiemy, bo nic mądrego nie wniosę, a się Pani należy ;)
@Rokusz miejsce VIP dla Michała naszykowane ;)
Stwierdzam, że kurs został zdany z wynikiem pozytywnym. Można złożyć przysięgę i pełnić służbę w ramach KSZ. Gratuluję!
*oczywiście to tylko jeden z herbów.
@DanielKrak herb dawnego Opactwa Teplickiego na stronie instytucji kościoła :D
Komentarz dla tantiemy Ile się nie widzieliśmy Peter!
@Vanderlei pełny pakiet sportowy jest?
Dźwięk tej gitary zawsze powoduje uśmiech na twarzy.

Nie chciałbym być jakoś specjalnie uszczypliwy, ale gdyby wokal był troszkę głośniejszy to przyjemniej by się słuchało, bo nie trzeba by było skupiać się na wsłuchiwaniu w tekst, co moją uwagę w pełni zabiera.

A tu uśmiech od fana i mam nadzieję że będzie odwzajemniony :D
Siema stryjek! Bawimy się odnowa :D
To nawet nie jest śmieszne. Lepsze byłoby gdyby ktoś napisał że RCA dostał wszystkie mandaty. Zachowanie Pana już od jakiegoś czasu wskazuję że mamy doczybienia z trollem, gówno robisz a wymagasz nie wiadomo co.

Tak wgl chujowe ksywy, nie spodziewałem się że będę von Ping-pong, czy Arcyksiążę jakimś Wojtyłą. Ja bym się zastanowił czy nie lepiej zmienić miejsce psucia zabawy.

Bez tantiemy, bo nie zamierzam dołożyć do twojego konta nawet złamanego liberta.
Dotacja się należy. Dzięki grafiką o wiele lepiej czyta się artykuł.
Dziwi mnie czemu tak mało serduszek :/
Po namowach królowej dołączam. Co mi tam :P
@Michal oprócz Wikariusz Generalnego i w Kolegium Kardynalskim (Kamerln8g, Dziekan, Prodziekan)
@BrunonKrasnodebski w PKR polityką zagraniczną trudzi się Sekretariat Stanu Kurii Rotryjskiej