Taddeo von Hippogriff-Piccolomini
Komentarze
Podziwiam.
Skromna dotacja. Piękne.
Lwy Ruhnhoff już nie istnieje. Trener się nie stara.
Piękne. Ja się nie wypowiadam na ten temat ze względu na kojarzenie z Królestwem Suderlandu.
Brawo Ruhnhoff! Moje miasto ;)
Normalnie nie polecam, no ale po wyborach...
Tak wgl to Paint rządzi xddd

P334Q79P.jpg
@kaxiu ale z gazety, z której to opublikowano to ja szanuję.
A gdyby zrobić, żeby w TK był taki skład: Książę + 1 asesor z każdego samorządu? W tedy ci asesorzy brali by udział w sprawach związanych z centralą i brali by udział w sprawach we własnych samorządach. Można też coś takiego wziąć pod uwagę i przemyśleć.
@Marceli właśnie o to mi chodziło. We wrześniu luz będzie i moje urodziny w urojonym realu ;)
Małe pieniążki dałem. Niech się uczelnie rozwijają. Sam zamierzam iść do Was na Archeologię ;) Ale to już kiedy będzie czas na napisanie dłuższej pracy.
Serduszko na zachęte. Nie zniechęcaj się!
Podpisuję się pod tym programem.
Brawo Peter! ;) Jest super.
@GuedesDeLima a może napić się przed KSami?
@GuedesDeLima a co? Coś komuś zarzucacie?
@Powietrzny tak. Przepraszam, ale mój telefon jest baaardzo czuły.
Teraz to nawet seru ho dam ;)
@KonradFriedman ale możecie to przegadać. Mimo wszystko jednak chcecie raczej baridajczyka. Ja się wto już nie mieszam. Fare Aryon!
Nie wiem, czy wzięto pod uwagę, że WKM może panować w Baridasie, ale inni książęta Sarmacji nie muszą. To Baridajczycy teraz decydują i to popieram. Jeśli uznają, że teraźniejszy Książę Sarmacji będzie kompetentną osobą, niech go wybierają.
@LCdR w okolicach czwartku. Tylko tyle w artykule.
Teutonia do boju! Jeszcze jeden tytuł nie będzie ciążyć zbytnio ;)
@MarcelideBO oto cytat:
Cytuję:
Opactwo Bordonów w praktyce stało się nie tylko miejscem spoczynku członków rodu Bordonów, ale również centrum życia duchowego i kulturalnego.
Ach. Kolejna piękna budowla sakralna w Sarmacji. Coś chyba trzeba z nimi zrobić...
@JulianF one nie przybywają, one od zawsze były ;)
@AlbertJanMaat wiadomo już czemu połowa rodzinki w Hasselandzie.