Michelangelo Piccolomini
Komentarze
No ja jako karnista nie popieram takiego poglądu. :)
Propagowanie totalitaryzmu jako ustroju państwowego. Nie wypełnia znamion czynienie czegoś takiego w państwie wirtualnym.
@Jarosław - i tu ma Pan rację, że propagowanie ustroju totalitarnego, nawet jeżeli jest fikcyjny, jest zabronione na gruncie polskiego prawa. Lecz musi to być propagowanie, a więc przedstawianie zalet połączone z zachętą do jego wprowadzenia. W realnym świecie, a nie w mikro. :)
@JanuszekPalasz Na pewno będzie. Uczysz się dopiero dziennikarstwa.
@JanuszekPalasz Następnym razem proszę być bardziej starannym i zamieszczać nieco dłuższe artykuły. :)
Więzienie Książęce czeka.
Agresywne dziennikarstwo. :)
@PaulusBuddus Cóż jestem płodny, zobaczymy jak płodny będzie nowy dziennikarz - pan Januszek. :)
@AJCartonwhisky A dziękuję. To stałe logo tej rubryki. ;)
Redaktor zwolniony - podejrzenie plagiatu.
@Albert W Parku poproszę. Nowicjusz stażysta się pogubił. :)
@ASwarzewski Uważają, że to spisek i niepoważne zachowanie tych, którzy nie chcą pracować dla Bialenii.
Brawo, panie Januszku, ciekawy artykuł. Mam nadzieję, że dzięki Panu moja gazeta będzie jeszcze lepsza, zyska nową jakość. Zapraszam do współpracy każdego z ostrym piórem i pomysłem na swój cykl wydawniczy.
@JanuszekPalasz Jak się człowiek na ulicy uśmiecha, to inni patrzą na niego, jak na wariata. Smutne społeczeństwo. :)
@Langer Nie będę się spierał, bo nie mam twardych dowodów. Ale przypuszczenia posiadam i owszem.
@Zombiakov Krasny i Burbon mają do tego wyjątkowe predyspozycje. Raz Bialenię rozwalili. Rozwalają po raz drugi.
@Sowinski To doktryna fabularyzacyjna ogłoszona przez ministra Andrzeja Swarzewskiego. Bardzo proszę: "V Filarów Bialeńskości".
@JanuszekPalasz Podpisy mogą składać Bialeńczycy w wątku w dziale Forum Obywatelskie. Ale dziękuję za wyraz poparcia. :)
@piwniczak Mimo wszystko taki tytuł Proroka sugeruje żartobliwy charakter, coś jak realny Kościół Potwora Spaghetti. Niby wyznawcy utrzymują, że na serio, a w rzeczywistości każdy widzi, jak jest. Natomiast nie jest moją intencją obrażać wiernych KDW. Nadal liczę na współpracę.
@piwniczak Ktoś mądry powiedział, że prawda nie może stanowić obrazy. Jak mam interpretować jeden z tytułów, którymi się posługujecie "Strzał z Duppy"? Naprawdę to nie żart?
Aha, no i zapomniałem skomentować artykuł. Bardzo ciekawy i przydatny wykład, szczególnie, że targetem są nowicjusze.
Życzę powodzenia! Próbuję wraz z dwójką naukowców uruchomić ponownie Uniwersytet Bialeński. Wielkie tradycje, ale i uboga baza wykładowa.
A to nie wiedziałem. Będę pamiętał na przyszłość. Bardzo dziękuję Panie Marszałku.
@JanushSundajski Na razie próbujemy zorganizować kształcenie. Planuję otworzyć kierunki prawo, historia i kultura bialeńska oraz teologia mazdaistyczna. Studia będą pewnie prowadzone w trybie indywidualnym. Mamy na razie trzech pracowników.
Dziękuje Panowie, jest mi bardzo miło. Ku chwale Ojczyzny!