Michał Franciszek Lubomirski-Lisewicz
Komentarze
Gratuluję!
Cytuję:
Osadzeni Grodzisk (6) przegrali z Margonskie Konie.

Nareszcie zwycięstwo! :-)
Jestem zainteresowany studiami dyplomatycznymi, ale na razie tylko zainteresowany.
@Zombiakov
Do drugiego - coś w tym jest.
Co do trzeciego, to rzeczywiście nieco dziwne połączenie.
Przydatny artykuł, Wasza Magnificencjo (oraz Wielmożny Panie).
Dobry artykuł!
Myślę, że się zgadzam z treścią.
@Zombiakov zgadzam się ;-)
Krótko, zwięźle i na temat.
Ale... to nie jest artykuł i takie jest prawo :)
* tego typu, czyli takie jak były ostatnio.
A raczej dział „Kultura i sztuka”.
Jakkolwiek cenimy poezję, szczególnie taką rozbudowaną i rymującą się, zmuszony jestem ukryć artykuł.
Szanowny Panie Friedrichu - @zOOlneX ,

Jakkolwiek cenimy w Sarmacji sztukę i poezję, jednakże prosimy o więcej własnej twórczości niż niewielkich przeróbek a także o publikowanie twórczości np. w dziale na forum a w formie artykułu np. co jakiś czas jako tomiki albo od czasu do czasu np. okolicznościowo.
Informuję jednocześnie, że, w najbliższym czasie, następne artykuły tego typu będę ukrywać.
Wiersze można często i regularnie publikować m.in. w dziale Kultura na Forum Centralnym.
Pozdrawiam serdecznie,
(-) Michał Franciszek Lubomirski-Lisewicz,
Prefekt Generalny
Ja byłbym za silniejszą monarchią w Księstwie Sarmacji.

Abstrahując od tematu artykułu a nawiązując do jednego z zawartych w nim wątków, Chrześcijaństwo nie upadnie.
Buduję, pracuję.
Wasza Królewska Mość,
Mam pytanie. Czy chciałby WKM silnej monarchii czy bardziej reprezentacyjnej roli księcia?
Mam pytanie. Czy chciałby Pan monarchii silniejszej niż obecna czy bardziej reprezentacyjnej?
@MarcelideBO Czyli nie mylę się sądząc, że możecie być w sumie prawowitym pretendentem do tronu? ;-)


A może raczej bylibyście, gdyby to królestwo istniało...
Dobry artykuł :-)
Ciekawa historia.
Gratuluję talentu i czekam na więcej!
Ja natomiast z narodowości jestem Polakiem, z Rzeczypospolitej Obojga Narodów a w Sarmacji tylko posiadam obywatelstwo i przebywam.
Ale po części Sarmatą się czuję...
Ech... Jest dylemat ;-)

Ale sądzę, że bardziej czuję się narodowości wirtualno-polskiej.
(Z realną to nie ma problemu.)
Zobaczymy, zobaczymy,
Może jeszcze zwyciężymy.
Nad bezładem, żadnym wkładem,
W rozwój Księstwa tego,
No i chrońmy się przed gradem,
Typu realnego (wirtualny chyba nie występuje).
Jest to dla mnie duże zaskoczenie...

Dziękuję za wszystko, za współpracę.
Życzę powodzenia, przede wszystkim w życiu realnym. Życzę błogosławieństwa Bożego.

Ufam, że zajrzyjcie tu czasem.
Taka sprawa, a tu prawie 20 000 lt wpada ;-)
Mam pytanie, o które kiedyś pytał chyba @AlbertJanMaat. Mianowicie, jaki to jest język? ;-)


Bo nazwy przypadków wyglądają chyba jak po łacinie.
@MarcelideBO - co do pierwszych komentarzy - prosimy nie spamować! - #PrefektGeneralny