Aleksander van der Egval
Komentarze
Mistrzostwo
Cytując klasyka: "To jest k*a... jakieś nieporozumienie..."
@AFvTD
Oczywiście chcę iść dalej. Teraz myślę o v-dziennikarstwie lub Pańskiej neozoologii
Wiadomo na kogo zagłosuje
Artykuł skończony, teraz tylko czekam na uprawnienia do publikacji :)
@Salvadore
A teraz popadasz z kolejnych 7 Grzechów Głównych - pychę. Nic nie jest doskonałe Panie Salvador że, nic nie jest doskonałe. Ani Książę, Rząd, Sejm, i nawet Senat KDW.
@Salvadore
Drogi Bracie!
Oczywiście, że tak. Mechanizm Siedmiu Grzechów Głównych działa następująco: jeżeli popełnisz jeden z tych grzechów, nawet nieznacząco, to potem popełniasz kolejne. I z każdym kolejnym popełnieniem, jest ono (popełnienie grzechu) coraz cięższe i bardziej znaczące.
Więc jeżeli teraz Senat nie zmieni swego postępowania, to później wpadną w ręce Szatana, który zniszczy dzieło rozszerzania powagi.
Dlatego uważajcie, bo chciwość was zniszczy!
@leszcz
A was dosięgnie ręka Boga Wszechmogącego, który jest naszym Panem i za chciwość takich jak wy skarze. Dlatego zaprawdę powiadam wam - zmieńcie się do póty nie nie nadszedł was sąd przed obliczem Ojca. Amen.
@peterwest
Dokładnie! Chciwość wami przemawia,, oj chciwość!
Cytując znanego Nordackiego wieszcza:
"Wszędzie spiski,
koniec jest bliski!"
@AlbertJanMaat
Ciekawy pomysł :) Ale raczej nie na AS, tylko do jakiejś gazety :(
W ogóle podwójne upodlenie - Święto Pracy oraz Dzień Jedności Sarmacji.
Nazwa tego święta mi się kojarzy z jakąś prl-owską potańcówką.
To jest na Nordacie :|
W sumie ma Pan rację.
A czy siły Dreamlandczyków są jakieś duże?
Ale ja osobiście bym nie klasyfikował tego jako wojna domowa.
Już same dołączenie Tuyuhun tą nazwę wyklucza, chociaż na podstawie Paktu Syeryskiego można na to przymknąć oko. Ale po interwencji Skytji oraz armii prywatnych Casimira Oranje - Nassau, niestety ta klasyfikacja nie ma prawa bytu. Lepsza byłaby nazwa "konflikt Kugarski".
Jednakże oczywiście rozumiem, dlaczego jest taka nazwa używana, i osobiście nie mam nic przeciwko temu.
O nie! Prorok znęcał się nad uczniami!
@Vanderlei
Ok, a propo Underwooda dzięki za info. Zaraz podmienię fotkę :)
@Vanderlei
WIADOMOŚĆ Z OSTATNIEJ CHWILI
Informujemy, iż do Sarmacji wkroczyli fani teorii spiskowych. Szczegóły wkrótce.
Ciekawe co tam robi tymi rękami.... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A planuje jeszcze Pan wydać jakieś inny artykuł tego typu?
Zapewne zamiast krwi ma Pan, zielony elektrolityczny sok
Świetna praca!