Albert Jan Maat von Hippogriff
Komentarze
@LudwikTommo aj, karramba - na przyszłość nie będę dotował bez sprawdzenia plagiatu :P
Nie przepadam za "Kroniką", ale opisy budowli wychodzą Wam znakomicie :D może zostaniecie sarmackim architektem? Byłbym gotów słono zapłacić za taki opis mojej planowanej rezydencji ;)
Czyli kolejny gelloński spisek mający na celu zniszczyć Naród Teutoński?
@BvTJ no a co tu gadać? Ten ktoś po prostu startuje jedynie dla zaspokojenia żądzy władzy :P
@BvTJ wspaniały, trafia prosto w sedno. Oczywiście mam na myśli komentarz :P
@BrunonKrasnodebski to już miało znamiona nękania. Ile razy oznaczałeś i pisałeś do JKM w ciągu jednego dnia w jednej sprawie?
@joahimvonribertrop czyli odzywa się dziś.
@BrunonKrasnodebski wszedł na boczny kanał, żeby porozmawiać o czymś innym niż o nagonce. Serio, odkładając potencjalne popełnienie przestępstwa na bok, trudno jest znieść masową krytykę.
@joahimvonribertrop milczenie da się zrozumieć - to może być koniec jego panowania i na pewno ciężka chwila.
@joahimvonribertrop no nie za bardzo. Co jest nielogiczne?
@joahimvonribertrop zbyt dużo teorii spiskowych. Nie czujcie się obrażeni, ale to sprzeczne z logiką.
@kaxiu ostatni miesiąc mnie tu nie było. A wcześniej... jeśli chodzi o Vilarte i De Zayma, nie zgadzam się.
@joahimvonribertrop że osoba, która dostarczyła dowodów przeciw Księciu, będzie wspierać jego Ród? Chyba się gubię
@kaxiu po prostu czekajcie. Nie grajcie w tę grę. Bojkotujcie każdą kandydaturę, ale nie róbcie farsy. Naprawdę nie trzeba.
@joahimvonribertrop 2 Hipogryfy, 3 opozycjonistów. Chyba że liczycie Ramaela, który dostarczył dowody do pozwu przeciw JKM FIG i który nigdy nie był członkiem Rodu (miał tytuł arcyprzyjaciela), jako Hipogryfa ;)
@kaxiu o ile się nie mylę, wystarczy bojkot. Niedoprowadzenie do wyboru Kanclerza.
@kaxiu czekam, żeby odnieść się do tego screena, aż zawiadomienie Pana Krasnodębskiego zostanie przyjęte (albo jak nie zostanie przyjęte - wtedy i tak się wypowiem, ale nie chcę się powtarzać) przez PG. Na razie mogę powiedzieć, że nie będę udawał, że nic się nie stało, bo się stało. Więcej wkrótce.
Legalność Sejmu jest wątpliwa, ale przecież on i tak niczego nie przegłosuje...
@BrunonKrasnodebski @joahimvonribertrop chce procesu. I proces dostanie: pójdzie protest wyborczy, zostanie zaakceptowany, wybory zostaną unieważnione, wróci stary Sejm, przegłosuje pociągnięcie Księcia do odpowiedzialności, proces i gotowe. Oczywiście, proces długi, ale sprawa skomplikowała się na tyle, że jednak trzeba dać trochę czasu. Z drugiej strony protest wyborczy powinien pójść szybko, a po pociągnięciu Księcia do odpowiedzialności jest on zawieszony w panowaniu.
Ja nie robię z JKM ofiary - uważam, że musi stanąć przed sądem - ale sprawiedliwość należy wymierzać w cywilizowany sposób.
@kaxiu JKM potrzebuje czasu. Każdy w takiej sytuacji dałby sobie chwilę, szczególnie że część zwolenników ruchu #czasabdykacji najchętniej zlinczowałaby go bez procesu. Gwarantuję, że JKM pamięta o Sarmacji i wkrótce odniesie się do apelu o abdykację.
Tymczasem jednak ja zaapeluję o spokój. Nie możemy obracać Sejmu i całej Sarmacji w cyrk na kółkach, nieważne jaki Łotergejt by nam wyskoczył. Kpiny i obelgi nie przyspieszą ani procedowania spraw przez TK, ani wyjścia JKM do Sarmatów. Przykro mi to mówić, ale gdy najpierw podburzacie tłum, a potem mówicie, że jest Wam przykro, że Książę się nie odzywa, tracicie w moich oczach. Zachowajcie zimną krew i uspokójcie członków swojego ruchu, bo Wasza aktywność wchodzi na poziom destrukcyjny. Nie osądzam sytuacji: chodzi mi tylko o to, że rzucanie kamieniami nie jest rozwiązaniem.
@AFvTD wiele screenów nie powinno się pojawić, ale taka już sytuacja. Hamulce puściły dosłownie wszystkim (po obu stronach), więc pozostaje wziąć popcorn i oglądać, jak płonie Rzym - metafora chyba odpowiednia.
@Seweryn nie wiem, czy da się to w ogóle nazwać niedopatrzeniem - bardziej antytezą ;)
Nie jest to może wybitne dzieło, ale widać, że napisane z sercem - daję serduszko :)
A tak na poważnie... świetna robota. Czekam na więcej!
Pollin jest płaski!!!!!!!!!!11!1!1!!11111!!!oneoneone!
Wszystkiego najlepszego! Pamiętaj, że kto pyta, nie błądzi ;)
Dobrze, że podjął JW ten temat. Z perspektywy stałego mieszkańca problemu nie widać, chociaż rzeczywiście warto zastanowić się, co skłoniło Sejm do uchwalenia tak wysokiej stawki podatku.
@GuedesDeLima w sumie się nie dziwię, bo prawie każdy mikronauta ma swoją ojczyznę, do której mniej lub bardziej się przywiązuje. Jednak musimy skupić się na tym, co nas, wszystkich Sarmatów, łączy, bo w pojedynkę samorządy nie dadzą radę utrzymać się przy życiu.