Albert Jan Maat von Hippogriff
Komentarze
Wydaje mi się, że takie rozwiązania zadowolą wszystkich - pozwolą na głębszą integrację, co jest priorytetem dla całego Księstwa.
Krótko, zwięźle, na temat. Ciekawie i z hiperłączami. Takie artykuły warte są każdych pieniędzy :P
Zapowiada się ciekawie. Polecam stepy położone na południe od Grodziska, przy wsi Gryfie Wrota ;)
@VHS to może lepiej go po prostu usunąć z Konstytucji? Prościej będzie.
Szykuje się pojedynek dekady: Coulaincourt vs Hans...
@SantiVilarte czyli sytuacja mojej aktywności w KS nie jest wcale taka zła :P
@VHS miesięcznice - ważna rzecz!
@SantiVilarte powstańcy styczniowi też takie mieli za Mierosławskiego. No i niestety już nie działały.
@VHS a jak u Was w Bazylei wyglądają ferie szkolne? Macie semestry? Trymestry?
A może chcecie, żeby ktoś Wam je opisał? ;)
Szykują się pacyfikacje jakichś demonstracji?
@BvTJ o dziwo nawet ja jako "przegrany" teraz się z tego cieszę ;P
cofam się do 2018
Nie głosujcie na RCA! Przyszłość Wam podziękuje!
@BrunonKrasnodebski zgadzam się - to element polityki państwa na tyle strategiczny, że nie powinien znajdować się w rękach kadencyjnego rządu. Ale to jest temat do przegadania, jak Książę wróci...
@BvTJ trzeba wprowadzić znany z Baridasu tytuł honorowego słupa ;)
(Informacyjnie, zalecam używanie funkcji komentarzy bez tantiemy)
@KrzysztofHans dwie osoby z jednego rodu, dwie osoby z jednego rodu... czyli mamy zakazać obywatelowi kandydowania w wyborach, jeśli jego v-wujek/ojciec/bratanek/syn też chce przysłużyć się Sarmacji? Śmiało, może od razu zabronimy startowania osobom o podobnych poglądach? Czekam na propozycje.
Ja tam popieram postulat selekcji przy nadawaniu obków, bo teraz do KS dostają się dosłownie wszyscy - oczywiście, nie powinniśmy na siłę ograniczać dostępu, ale taki zabieg może zwiększyć jakość aktywności.
@Eradl *epika
Świetna robota! Czuję, że Błękitny Październik doczeka się jeszcze niejednego omówienia, ale sposób, w jaki to przedstawiliście, jest nadzwyczaj dobry.
E6tci4Mp.jpg
@LudwikTommo aj, karramba - na przyszłość nie będę dotował bez sprawdzenia plagiatu :P
Nie przepadam za "Kroniką", ale opisy budowli wychodzą Wam znakomicie :D może zostaniecie sarmackim architektem? Byłbym gotów słono zapłacić za taki opis mojej planowanej rezydencji ;)
Czyli kolejny gelloński spisek mający na celu zniszczyć Naród Teutoński?
@BvTJ no a co tu gadać? Ten ktoś po prostu startuje jedynie dla zaspokojenia żądzy władzy :P