Marceli z Ossolińskich Bordoński
Komentarze
Bardzo cieszy szybka reakcja Redakcji. Bardzo dziękuję.
@AlbertJanMaat ktoś tu coś kradnie...
@Thomas von Lisendorff proszę wybaczyć - już poprawione.
@Rihanna powinno się dać najpierw przejrzeć wszystko, a później zacząć od nowa z oddawaniem głosów :)
@Hugo Autorka z niespodzianką 8]
@Rihanna taki gooopi żart ;*
Wyborów nie trzeba - wchodzicie do Senatu od razu :)
Sorcha Raven dorzucę na razie :)
Sorcha Raven spragnionym i oczekującym wydarzeń, a szegolnie koronacji, musi na razie wystarczyć festiwal?
@AFvTD w tym sensie, ok, dodam inicjały do pierwszego pytania i odpowiedzi, ale to już jutro
@AFvTD w każdym NS w stopce jest robotnik fizyczny przykomputerowy zwany też wydawcą :) póki co anonimowych współpracowników jest czterech i jeden nieanonimowy były Namiestnik STS, więc stopki by zabrakło :)
@Sowinski bardzo dziękuję, sto razy czytałem, ale 12 h przed ekranem robi swoje... ;)
@Ola część z nich będzie zapewne w tytułach honorowych, ale przyznam szczerze, że zaczynając swoją przygodę z KS nie zastanawiałem się nad tytułami państw trzecich :)
@Zombiakov uznałem, że i AS i ja po roku pracy potrzebujemy nowej kreacji. Innej.

Struktura wykładu to kalka z IES - nic nie stoi na przeszkodzie, żeby nowy poradnik miał proponowaną przez Diuka formę. :)
@Zombiakov Ad 1) Akademia powstała ze względu na Bordonię.
Ad 2 i 3) To jest kwestia subiektywnych odczuć.
@anglov WKW rzecz to oczywista, wszak rolą moją na Dworze Książęcym nie jest decydować a służyć uczynkiem, myślą i niezaniedbaniem i Księcia decyzje Sarmacji komunikować. :)
Faktycznie jest to ogrom pracy, szczególnie, że realioza zbiera swoje żniwo. Niemniej jednak liczę, że jeśli WKW ze zrozumiałych przyczyn na uroczystości nie będzie obecny to przyjmie WKW nadany Pocztą Konną list i rozważy pewien tajemniczy pomysł... :)
...
Albowiem i Nemo rekinem okazać się może,
Ku zgubie ławicy przy boku mu wiernie płynącej,
Amiętus.
@OvS wiem, wiem, ale po to szeroki termin - stąd pytanie 8]
@MaHi dziękuję :) brakuje mi możliwości osadzania pdfów i stąd to przekierowanie ;)
@anglov @OvS a jakie są oczekiwwnia społeczne w zakresie nowego terminu? :)
A ja od siebie dziękuję za czas i dobrą wolę. :)
Sarmacja religiami stoi! 8]
Wreszcie!! :)

Ps. Przypominam o umowie ws. 200 wydania. ;]
@kaxiu @Zombiakov Rycerze Niepokonanej (Sarmacji - przyp. red.) 8]
@AFvTD nie mówmy o mandatach albowiem niezbadane są wyroki sarmackie :]