Marceli z Ossolińskich Bordoński
Komentarze
Chętnie bym z Hrabią o tej propozycji dla edukacji podyskutował w Sejmie. :)
@piwniczak to ona była teutońska? może i tak... dlatego taka ciężkostrawna...
A gdzie tam... No może odrobinę... :D
@MaHi to efekt niezamierzony, ale faktycznie doświadczenie jest interesujące :) ja po przyjęciu leku czuję się jak świetlik sclaviński, tzn. nie świeci mi odwłok jak w przypadku tych zwyczajnych świetlików, ale cały ja :))
Mógłbym się pospierać na sali sejmowej o szczegóły zaproponowanych reform, ale sam pomysł na aktywność i poszukiwanie rozwiązań serduszkuję. Przyglądam się też dyskusji i chyba nigdy nie zrozumiem tego ciągłego recenzowania wszystkiego PRZED zamiast PO... Ile okazji do aktywności i poszukiwania przez Nowych rozwiązań problemów, zabawy w dyskutowanie, ubieranie pomysłów w legislację poszło w gwizdek przez tych, którzy nie widzą sensu, nie są przekonani, nie chcą, nie mogą, nie powinni itd.
@demollari to wybieram ruchanie, bo przynajmniej coś się dzieje (zazwyczaj) niż Waszą koncepcję Sarmackiej Izby Pamięci, aa i gratuluję Wam klasy i argumentów :)
@demollari i proszę cytować bez założonej tezy, bo ten cytat wyżej to trochę taki brzydki przekręt...
@demollari http://fc.sarmacja.org/viewtopic.php?f=115&t=28064 polecam lekturze, będzie nas więcej w tym dole
@AdekJozef i zróbmy cokolwiek przy okazji ;D
@anglov cieszę się, że dla mnie zawalczyliście z realiozą, nawet tak... 8]
@Albert to taka kanwa tych rozważań - [url] http://fc.sarmacja.org/viewtopic.php?f=115&t=28064[/url], natomiast co do argumentów to proponujecie zachowanie statusu quo i marazmu... Dla mnie odzwierciedleniem zasług i czymś zupełnie różnym jest aktywność sprzed 10 lat i aktywność kiedy upadamy. Odpowiednio - były Diuk i Diuk chyba nie zniweczy tamtych zasług...
@CarmenLaurent najpierw musiałaby się ta centrala wyklarować, ale niczego nie wykluczam
@CarmenLaurent wbrew pozorom to ma sens, bo państwo zapewnia podstawy w IES, AP to - powiedzmy - prywatna firma, chcę zrobić infografiki (jak tylko ruszy nowa strona), będzie można też sprawdzić swoje siły i wiedzę w teście, jest odpłatny, ale dobrowolny :]
@Helwetyk WKW... AP jest uczelnią prywatną ;)
@TadeuszBrus bardzo dziękuję :) a na studia zapraszam od września, bo latem to niestety walczę z megarealiozą ;)
@AJCartonwhisky JWP to cudowne właściwości sclavińskiego powietrza, chciałoby się rzec betonowego...
@demollari to żaden szantaż - Sarmacja istniała przed moim przybyciem i będzie jak sobie z niej pójdę, stwierdzam tylko, że perspektywa jest dla mnie podstawą grywalności, pewnie nie tylko dla mnie
Tytuły to część naszej zabawy, która jest też motywatorem do działania (umowmy się - jedyny, bo liberty są niezjadliwe bez systemu gospodarczego). Dodatkowo to również rodzaj pewnej umowy zawieranej po osiedleniu - bądź aktywny a zostanie to zauważone i nagrodzone. Jeśli nastąpiłby przepad to byłoby to równoznaczne z wykopaniem w kosmos całego mojego czasu wolnego, który poświęciłem na aktywność i byłby to też koniec mojej przygody z Sarmacją, bo co miałoby mnie motywować jak nie wspinanie się w hierarchii?

Dlatego bardziej niż pomysł wydłużania owej drabiny popieram propozycję czasowości tytułów, czyli trzecie rozwiązanie. Patrząc zdroworozsądkowo to diuk diukowi nierówny i jest coś niesprawiedliwego w tym, że aktywność sprzed 5 lat jest równa aktywności od tamtego czasu do dziś. Popieram model - chcesz utrzymać tytuł bądź aktywny, niech wsie wygasają po jakimś czasie i w profilu pojawia się informacja np. Markiz, były diuk.
@TadeuszBrus duchowe tak, ale nie religijne :)
@ZdrajcaNarodu każę szykować komnaty i trunki przelewać w karafy!
@JulianF dziękuję i zapraszam do odwiedzin Bordonii :)
@TadeuszBrus świecka, absolutnie :)
@ZdrajcaNarodu zapraszam najserdeczniej, jest piwo i wino i nalewka dzięgielówka :]
Czekam wieczorem ze smogówką... :)
Właśnie ruszam z Bordonii, trochę późno, ale będę. :)
Prosimy o więcej! :)
Ciężko czytać, ale czego się nie robi dla Unii Bordonii... :]
Jak coś pożyczamy to podajemy źródło... O_o
@Albert czy ten plagiat można ukryć?
Bardzo cieszy szybka reakcja Redakcji. Bardzo dziękuję.