Kamiljan de Harlin von Wespucci
Komentarze
Aż chce się na sam koniec powiedzieć "Miłość to Nienawiść".
Nie bardzo widzę rządy silnej ręki w Sarmacji. To teraz czekam, aż policja myśli odwiedzi mój dom.
Chciałem się czegoś nauczyć o tytulaturze sarmackiej, aby nie popełniać żadnych błędów, ale odstraszyła mnie ta ściana tekstu. Przeleciałem wzrokiem po akapitach, sprawdziłem kilka informacji, które aktualnie były mi potrzebne, a resztę kiedyś tam przeczytam.
To porządny i przydatny artykuł, ale dla mnie nieco zbyt długi.
Głosy ważone to bardzo dobry pomysł. Takie rozwiązanie byłoby sprawiedliwe, bo osoby które uczyniły na rzecz państwa więcej od innych, powinny mieć na nie większy wpływ. Dodatkowo jest to motywacja dla mniej aktywnych obywateli, aby bardziej zaangażowali się w działalność w kraju.

Osoby, które są zainteresowane działalnością w kraju, angażują się w nią, wprowadzają innowacje i rozwijają państwo, powinny być wynagradzane za swoją prace wieloma przywilejami.
Czytając ten list i dowiadując się o tych wszystkich zdumiewających reinkarnacjach uwierzyłem w Ahurę Mazdę i jej moce. Nie umiem zaprzeczyć istnieniu jakiejś siły, która powołuje mikronautów ponownie do życia, a Mazda jest jej wytłumaczeniem.
Każdemu należy dawać szansę rozwoju i oferować jakąś pomoc, ale absurdalne jest dla mnie stawianie na równi aktywnego i starego mikronauty z świeżym mieszkańcem, który wchodzi na forum raz na kilka dni. Osoby które na to zasłużyły powinny otrzymywać więcej przywilejów i praw od tych mniej zasłużonych. Więcej pracują i powinni mieć z tego więcej zysków.
Równość nie istnieje i jest nieosiągalna, a elity państwowe trzeba faworyzować i traktować jak lepiej. Mam nadzieję, że nie odniesiecie żadnych sukcesów politycznych, to byłby prawdziwy dramat.

Precz z socjalem z całego Pollinu.
Oszukali Henia Wespucziego!