Niegosław Sarewicz
Komentarze
Widzę, że osobnikom pewnym jednakowoż na rękę gestapo egzystencya. Nie dziwota, skoro wszyscy tu do sarmackiego NSDAP nieformalnie należą :P
Jam to jednakowoż by był za tym, ażeby w Wielkim Murze żadne wrota nie pozostały :P Sugeruję zapoznać się z wnioskiem.
A jakież to sprawiły zajścia, iż według waszmościów pewnych osobników zamieszkujących obecnie Baridas, a wcześniej krzątających się po wrotach otwartych wszędzie, które to do Baridasu zamknięte być powinny, aby strzec baridajskiej czystości rasowej godnych określenia którego pozwolę sobie nie wymienić osobników, uznawać za naród baridajski należy?
Cytuję:
Ja nowy i cię nie znać.

Kali jeść Kali pić. I waść bobry że smakiem zajadał, iż mówi o Jegomościu Walerianie, że takoż kałdun jego pełen ich był?
Nawet jam nie pojmował, jakież to zarobki płynąć mogą z publikowania takiegoż typu arcydzieł.
A kiedyż to jam wspomniał w tymże arcydziele o mieście Częstochową zwanym?
Jam inkursyi niżadnej nie prowadzi, na pytanie jeno odpowiedzi oczekuję.
Chciałoby się powtórzyć za Jego Ekscelencją Donaldem T. - "jeden Czekan wystarczy". Jednakowoż tutaj bardziej stosowne byłoby "zero Czekanów wystarczy". A tak w ogóle, to czemuż to sobie Waszmość pozwala na własnych używanie personaliów, i zdjęć nawet, a inszym osobnikom niet? Czyż nie jest waść przypadkiem tzw. "równouprawnienia" zwolennikiem?
A więc dezinformacya panuje nie tylko w zakresie Eldorado lokalizacyi? Oświadczam wszem i wobec, iż nie na mojej osoby wniosek owa edycya dokonana została.
@Juarez
Musi to na Rusi, w Sarmacji jak kto chce. Przynajmniej teoretycznie...
Zaiste, iście wspaniały budynek. Szkoda tylko, iż takoż, przez wszechwładne rządy nadzwyczajnej kasty von Thornów, opustoszały.
Krótko mówiąc nieco konkretów tylko w ostatniej części. I czemuż to frakcya CZEKAN uskutecznianie dyskryminacyi z inszych transportu środków korzystających aniżeli maszyny latające ludzi wprowadzić planuje?
Piękne hasło! Genialne wręcz! Jak i oczywiście sam artykuł, zwłaszcza, że co najmniej jego połowa to cytaty innych osób. Sarmacja potrzebuje więcej takich artykułów :D
P
r
z
e
p
i
ę
k
n
e
wykrzyknik.gif
Jestem ciekaw, skąd się wzięła nazwa "Beton Eldorat", a raczej Beton Eldorado. Czyżby od tego, że złoto ze sclavińskiej stolicy przechowywane są w betonowych sejfach, które ukryte są w podziemiach domu Jego Ekscelencji, Wielebnego Konsula Rolanda Kicza Heacha-Romańskiego?