Niegosław Sarewicz
Komentarze
niegdyś narzekaliście na Zanika
teraz możecie narzekać tylko na Zanik
wszystkiego
+++
Czy przewidywana jest jakaś możliwość wsparcia jednej ze stron przez osoby trzecie?
Cytuję:
Swoją drogą coś zauważyłem, mianowicie: jeśli coś już napiszę to jest to raczej coś pesymistycznego. Cóż, widocznie jestem pesymistą który optymistycznie patrzy na rozwój swego pesymizmu.
Ogólnie pesymizm to świetny motyw dla wszelkiej twórczości, czy to zakończony później akcentem optymistycznym, czy - jeszcze lepiej - z zakończeniem także pesymistycznym.

Same utwory natomiast oczywiście zacne...
@RemigiuszL Ponieważ są uprzywilejowane przez rządzących Sarmacją.
@RemigiuszL Kuriozalny przepis. Jak na "terenie nacji" mogą działać co najmniej dwa kluby, jeżeli dana nacja nie ma własnego terytorium, chociażby dlatego, że jest ono okupowane przez państwo tworzone przez inną.

A klub jest pewnym odpowiednikiem reprezentacji. I co, trzeba mieć co najmniej dwie takie "reprezentacje", żeby móc założyć kolejną? Absurd. Poza tym, gdzie mają się podziać tamte dwie, co niby są wymagane, skoro nie mogą w żadnych rozgrywkach brać udziału? I kolejne koło absurdu się zamyka.
@RemigiuszL Dziękuję, ale widzę że i tak nie mogę brać udziału w żadnych rozgrywkach, więc mi się ten link do niczego nie przyda.
@LudwikTommo Trzeba było od razu, a nie memłać i robić nadzieję, że da się jakoś ominąć uprzywilejowanie jednych, a drugich zniżenie do poziomu podludzi.

Jeżeli jest dyskryminowany (czyt. nie posiada własnego kraju, albo chociaż samorządu), to nie spełnia warunków. Jeżeli nie spełnia wymyślonych sobie przez kogoś według własnego widzimisię "warunków", to nie może brać udziału w rozgrywkach, a więc jest w kolejny sposób dyskryminowany. I koło się zamyka...
@GuedesDeLima Jakbym mógł startować, to by było czuć, oj, by było... Ale jednak, idiotycznymi się przepisy w tzw. Dzienniku Praw zgromadzone okazały. Ażeby wam tak się nikt nie zgłosił do tej elekcji, a jak już się zgłosi, to niechaj ten, co wygra, żeby tak abdykował po jednym tygodniu.
Z antydiukosławieństwem,
⚠ dr net. Salvadore van der Saaar
@LudwikTommo Nie wiem, proszę pana, czym jest to osławione "x11" ani jego system, a binookle jeno mi takie cuś pokazują: https://pl.wikipedia.org/wiki/X11

A więc rozumiem, iże wszystko jest tak długie, że nie ma sensu czekania. To co mówi Pan, ażeby jam "utworzył i objął jakąś reprezentację", jak ta reprezentacja i tak nie będzie mogła uczestniczyć w rozgrywkach?
@Zombiakov *rzuca, lecz kamień niespodziewanie zmienia swą trajektorię lotu i uderza przypadkowego przechodnia*

"Jeszcze trochę i wszyscy mieszkańcy Księstwa będa Diukami." - byłoby dobrze, jako już się tak waszmościowie upieracie przy systemie szlacheckim.

----

Do autora tekstu: Czy możliwe będzie wykorzystanie tego jakże zacnego obrazu do własnych, niecnych celów?
Cytuję:
Większość o ile nie wszystkie regiony Sarmacji posiadają coś na wzór parlamentów, rządów i przywódców.
O jakiejkolwiek prawdziwej unii i w ogóle normalnym państwie można będzie mówić wtedy, kiedy nie każdy sztucznie utworzony "region" będzie posiadał wymienione przez Waścia elementy, a każdy faktyczny naród i każdy lud.
@LudwikTommo Nawet jeżeli, to Pan ją stosuje, a więc jest to nomenklatura tomoviczowska. "Sezon to jeden cykl rozgrywkowy" - masło maślane :P Jeżeli Pan jeszcze nie zrozumiał, a nie umyślnie unika odpowiedzi (w co zaczynam wątpić), to może sformułuję pytanie w sposób następujący: Ile czasu, używając kalendarza gregoriańskiego, trwa taki jeden "sezon", a ile tzw. trzy "sezony", uwzględniwszy ewentualne przerwy pomiędzy sezonami, bo podejrzewam, iże takowe mogą istnieć? Proszę o konkretną odpowiedź.
Cytuję:
Rozumiem, że wg Pana Baskowie, Romowie etc. są dyskryminowani przez UEFA bo nie mogą brać udziału w Lidze Narodów?
Owszem.
Cytuję:
Że wielu obywateli, którzy nie mają statusu aktywnych są dyskryminowani bo nie mogą startować na Księcia?
A nie mogą...? Jeżeli faktycznie tak, bowiem kto inny podawał mi odmienną informację, to to jest jeszcze większa dyskryminacja, niźli w przypadku Pucharu Narodów Sarmacji czy też rozgrywek łEfa.
Tfu, oczywiście miało być "jedne dyskryminujące, a inne uprzywilejowujące".
@LudwikTommo Jeżeli nie wykazał zainteresowania, to owszem. Jeżeli "nie spełnił warunków", znaczy to, że warunki te są dyskryminujące niektóre narody, a inne dyskryminujące.

A czymże jest "sezon" w nomenklaturze tomoviczowskiej?
@LudwikTommo Jeżeli nie, to w takim razie czymże jest? Dlaczego nie jest? Uzasadnienie.

Hmm... a kiedyż to planowany jest następny Puchar Narodów Sarmacji, w którym to takowa reprezentacya mogła by udział wziąć?
A to, że jedne narody mają swą reprezentacyję, a inne takowej nie mają, jeszcze bardziej potwierdza tezę mą, iże niektóre z narodów Sarmacji są zdecydowanie bardziej uprzywilejowane od innych.
@LudwikTommo Primo, czyż nie jest dyskryminacją, iże mogą brać udział jeno narody, co to swą w x11 reprezentacyję mają?

Secundo, jako nie mają, to dlaczegóż by im nie stworzyć?
Owszem.
Dlaczego w turnieju udziału nie wzięły takie narody zamieszkujące Sarmację jak Andurowie, Awarowie, Eislarczycy, Razuryjczycy, Cyberyjczycy, Jahołdzi, Lahazydzi, Kucowie, Mirianie, sclavińskie narody wędrowne, Gellończycy, Wagarowie, Armerczycy, Trzyszczakowianie, Nowalczycy, Esperantianie, Enderasjanie, Rarogończycy, Nowoteutończycy, Ochrydyjczycy, Njiticzanie, czy też rdzenni Sarmowie? To ma być Puchar Narodów Sarmacji, czy może PUCHAR UPRZYWILEJOWANYCH NARODÓW SARMACJI?
Towarzystwo Płaskiego Pollinu planuje podjąć działania mające na celu wykazanie reptiliańskości paskudnej organizacji, jaką jest tzw. "Baridajski Program Kosmiczny".
Republika Sarmacyi?

Apokalipsa diuka Piotra [12,1:13,14]: [12] I czwarty baronet zatrąbił:
I spadła z nieboskłonu wielka gwiazda, płonąca jak pochodnia.[13] I została rażona czwarta część ludności, tak iż republika zaćmiła ich umysł, utracili rozsądek, mądrość i dobroć, i dano jej klucz do studni Otchłani. I otworzyła studnię Otchałni, a dym się uniósł z otchłani, jak dym z senackiej palarni.

Apokalipsa diuka Piotra [5,1:7,8]: [7]A gdy otworzył pieczęć czwartą,
I usłyszałem czwartego diuka w Senacie debatującego, mówiącego <<Ruszaj!>>
Ujrzałem czwartego baroneta, a imię siedzącej na nim Republika, i Otchłań jej towarzyszyła. I dano jej władzę, by zatruwała serca ludu wiernego tendencjami wywrotowymi.
Mam nadzieję, że Ballada Okupacyjna będzie reprezentować Sarmację na następnym Our Sound.
Złożyłem propozycję na PW.
@peterwest Dlaczego jednak zaczęto od kościoła rotriokatolickiego? Mnie to od razu wyklucza z udziału w tym przedsięwzięciu... chyba, że...
Może i wprowadziłbym się, gdyby nie fakt, że zamiast senactwa grawitarystycznego, świątyni Eris lub jakiejś oryginalnej religii jest kościół rotriokatolicki...
@AvdE Jeżeli Powaga podmiotu x jest nieskończona i niezakłócona w żaden sposób niepowagą, podmiot x jest doskonały. W tym przypadku owym podmiotem x jest Senat, nie senat KDW, lecz Wieczny Senat, o którym mowa w Apokalipsie diuka Piotra.

Pycha? Nie, raczej uwielbienie dla Powagi Senatu.
@AFvTD "Chodziłem co całym Eldoracie kiedyś, ale na ulicy tejże chyba mnie nie było."

Może dlatego, żeby uniknąć pewnego osobnika, który niegdyś tam mieszkał?
A czy jam coś zapomniał?