Patryk Vindsor
Komentarze
Nie ma to jak kupa na koronacji :P
Takiemu to dobrze... :D
@leszcz niepowaga ... to brzmi dumnie :D
Czyżby sekta w Sarmacji ? :)

PS.
Żart :P
@Vladimir a jak moja pani od niemca mi mówiła żebym więcej pisał ... to miałem ją w du...pie :D
Czyżby nawiązanie do avatara szanownego Jana? Pośrednio oczywiście bo mamy na zdjęciu inny gatunek :P
Szkoda, jednak real robi swoje :/
W obu sondażach zwyciężył najwidoczniej autor niniejszego badania (RCA). Walka mimo to zacięta. Jednak nie chodzi o rywalizację a o późniejsze realizacje postanowień zdeklarowanych w kampanii wyborczej.
Widzę iż walka między kandydatami dość zacięta :) Ale czemuż się tu dziwić, przecież elekcja książęca nie zdarza się często.
@AJCartonwhisky jak coś to się skocze po całą skrzynkę :P
@AJCartonwhisky jasne że tak, już flaszka kupiona :D
Wypiję 0,5 z sąsiadem przed głosowaniem :D
Zgadzam się. Reklama i konkurencyjność Księstwa wobec innych form rozrywki internetowej to sprawa kluczowa.
A swoją drogą posłuchać czyjejś wypowiedzi na żywo jest znacznie lepsze niż czytanie artykułu. Gratuluję takiej formy kampanii wyborczej ! :)
Jedno zdanie ma dla mnie szczególne znaczenie. Chodzi o samą aktywność w Księstwie a nie o jej jakość.
Nie wiedziałem iż powołano takiego pełnomocnika :P
Haha przenieśmy Scholandię do Sarmacji :P
Co do ankiety w sprawie czy być dalej Księciem, czy abdykować to jak najbardziej się zgadzam. To w końcu Książę jest dla ludu a nie odwrotnie.
Zgadzam się z autorem artykułu. Niestety sam nie będę kandydować, uważam że za krótko mieszkam w Księstwie na to.
Dziękuje. Stolicę z pewnością będę cały czas otaczać opieką na ile starczy mi sił.
Niech Żyje Książę! Powodzenia na nowych ścieżkach życia.
Obiecuję że nie obiecuję oglądać kolejnych odcinków :D
Podoba mi się. krótki artykuł na początek. Z pewnością linia tramwajowa wzbogaci infrastrukturę Grodziska i zapewni sprawniejsza komunikację.