Thimoteus ik Hohentsolern
Komentarze
Poprawka. Samo Learvén zostało założone przez Byłych i jeszcze aktywnych sarmatów.
Nadal, piękny Artykuł.
Co się właśnie odjaniepawiło?
@Delfina jeżeli dobrze wiem, Heniek już ją otworzył, ale nie wiem czy nadal działa. Wiem że działała pomiędzy socjalistami z Learvén(Voliańczycy) z Socjalistami z Ardemii, chyba przestała działać po utworzeniu Unii, pomiędzy Learvén, Muratyką j Ardemią.
Ale wy wiecie, ze Kugaria nie chcę waszej pomocy w tej chwili, i nie ma zamiaru wydać wam pozwolenie na wejście wojsk?
Trzeba było zrobić screena, bo w Baridasie (czytaj prowincji wolności i swobód wszelakich) niewygodne posty i wątki są kasowane jak władze przetrą oczy :)

BTW, poprawiłem trochę
Bardzo dziękuje za wsie lenne! Obiecuje że się nie zmarnują!(chociaż....)
Smutna koppipasta z zmianą nazw i imion :/
mam pytanie, gdzie jest ulica Nieznanego Secesjonisty w Eldoradzie? I czy Pałac Trybunalski(nie rozumiem nazwy) jest w SEGu?
Czy w Zebraniu przedstawicieli beda tylko Król, namiestnik Wicekról i Konsul? Czy moze delegacja bedzie wieksza?
Królewska Ograniczona Złotogrodzka Amleeeeeera
Królewska Ograniczona Zwycięska Armia
Królewska Orłowska Zła Ama

K.O.Z.A
Mamy 1371 dzień panowania JKM TIHa= 1371-1000=371. I niedługo 14 rocznica istnienia Starosarmacji. 14-10=4. 10-371=361 i 361+4 to 365. Magia!
Bramka Piłki Królewskiej!
Brama zwycięstwa! Wrota upadłych narodów! Brama Diuków! Wyrwa Królów! Bramuks le Kaksiuks! Gryfia Brama Vladowska! Brama Sierpnia! Brame a Dura Azmaloth, sed Azmaloth! Wrota Senatu! Czugul Error Gate!
Dam serduszko na początek, lecz, czy Towarzysz korzystał z Telefonu? Poniewaaż nie ładnie robić ścianę Tesktu bez polskich znaków
Albo dobra. Dam. Bo jestem fanem wilków :)
Gdyby nie to, że zmieniliście dom dla wilków, to dałbym wam piniążki na rozwój :(
@Albert związku z tą reorganizacją Korpusu Administracji Rządowej, będziecie się chociaż Odrobinkę konsultować z samym KARem?
@Nthiefs tylko Jihymed jest kawalerem z tej listy :p
Bardzo dziękuje za nagrodzenie WKM :)
Gratuluje wszystkim innym :)
Cytuję:
będącej manifestacją upośledzania nowych obywateli,
Cytuję:
nigdzie nie napisałem, że nowi czy kandydaci są upośledzeni
Właśnie dlatego, proszę nie głosować na Roberta.
Taki Opozycjonista może wnieść o sprawdzenie czy dana ustawa jest zgodna z konstytucją (a wcale nie jest) a kontrolowany trybunał powie że jest. Nwm co ja dzisiaj mówię xD
Tak Czy inaczej ustawa jest zła

Np. W tych wyborach jakaś partia będzie miała większość. Ta ustawa wejdzie w życie, a jak większość to i kontrola trybunału, więc taki Mikro -PiS będzie ;p
@Karolina Prokrust Zombiakov?
Teraz, tak jak poseł Wikidajło widzę że źle kliknąłem. Miał być głos wstrzymujący. Też liczę na Referendum.
Nie jestem za wojną. Tak czy inaczej, oddam swój głos na jedynego prawilnego kandydata, na CAZEROWATEGO.