Alfred Fabian von Hohenburg Tehen-Dżek
Komentarze
@Ramael wybaczam!, I czekam na więcej c: uśmiech większy niż na nawias na emotce!
Cóż, nie pozostaje mi nic innego, jak ponownie pogratulować oraz życzyć, aby za te kilka, kilkanaście miesięcy lub nawet kilka lat chciało się Waszej Książęcej Mości tak, jak chce się teraz, żeby każda uroczystość, wychodząca spod patronatu Dworu Książęcego była tak samo dopięta na ostatni guzik jak przyszła koronacja (nie śmiem zakładać innego scenariusza, niż udana i ciekawa koronacja!) oraz Dwór Książęcy dalej był tak silny i składał się z profesjonalistów w swoich dziedzinach tak, jak jest teraz.
To ja tylko skromnie powiem, że chociaż wielkim fanem muzyki Eradla jestem, to jego utwory na Festynie odgrywał lokalny artysta: "Esmund", nie ich oryginalny autor. :D
@defloriusz cóż, czy ma być smutno bez Michasia w Sarmacji, czy ma być smutno w SPiŁ, czy Bar Cannes nigdy więcej nie otworzy swoich drzwi?

Smutna rzeczywistość :( Więc liczę na powrót mimo wszystko
3 miesiące na zbudowanie dobrej reputacji to długi czas. Życzę wytrwałości służę i radą, i pomocą jak dotychczas ;)
Od kiedy Hasseland jest importerem dżinsów? :O
Redakcja ma tylko jedno pytanie: KTO?

Nie chciałem mówić, ale jak redakcja się dopytuje :D Jednym z przedłużających był sam Książę, Filip I Gryf, drugim, gość z Rotrii - Adalbertus Pronobis ;) Razem blisko 40 minut :X

@Karolina
@Nthiefs bardzo rzadko mi się zdarza, więc enjoy this moment
@Nthiefs ciekawe czy kolejny Książę też odda wsi lenne xD
Cóż, oczywiście nie sposób bronić Księcia, bo też nie ma powodu... Ale będę sobie musiał pogadać z odpowiednimi osobami na temat wyciągania brudów z Brukiewki do KS... Bez względu na to, jak wartościowy czy też nie jest ten screen - nie powinien się on pojawić w Sarmacji...
@Mkbewe

Pozwolę sobie zdementować informację jakoby v-Reality było sponsorowane przez Królestwo Hasselandu. Oczywiście jestem bardzo zadowolony, że pierwsza edycja odbywała się w Hasselandzie i w przypadku wniosku o dofinansowanie, z pewnością bym je przyznał, natomiast nagroda była sponsorowana przez instytucje prywatne.

Dodatkowo, zwycięzca został z tego co zrozumiałem w regulaminie wybrany zgodnie z przedstawionymi zasadami i nie ma podstaw ku dyskwalifikacji Taddea.

Gratuluję również uczestnikom, żałuję, że nie udało mi się wykonać finałowego zadania konkursowego i w konsekwencji rezygnacji z dalszej konkurencji. Mam nadzieję, że następne edycje będą cieszyły się rosnącą popularnością.
@joahimvonribertrop Jak kiedyś zeszycik w którym piszę zacznie się wypełniać - tak, jak najbardziej :D
No to i ja czekam, może też kiedyś się wezmę za porządne dziennikarstwo, Złota Wędka z 2018 do czegoś zobowiązuje ;)
@defloriusz jestem elastyczny, po prostu niektóre sytuacje wymagają odważnych decyzji.
Cóż, szczerze mówiąc uroczystość otwarcia portu w Wedli uważam za osobiste fiasko, bo w głowie wyglądało to co najmniej 3 razy lepiej, ale dziękuję Książęcym Siłom Zbrojnym za działania mające na celu zabezpieczenie uroczystości, szczerze mówiąc, nie spodziewałem się udziału KSZ po ostatniej rozmowie z Krzysztofem Hansem van der Ice, do którego oddelegował mnie Hetman :D

Dziękuję!
Cóż, mam nadzieję, że wszystko się ułoży. Liczę, że jeszcze do nas wrócisz, bo Sarmacja bez ciebie już nie będzie taka sama - naprawdę wniosłeś bardzo dużo do życia zarówno Sarmacji jak i Hasselandu! Mam też nadzieję, że jeszcze kiedyś zagramy w szachy.
@Artur śmiem twierdzić inaczej. Przede wszystkim jest to stanowisko Rady Ministrów, więc podpisuje się pod nim cała RM - włącznie ze mną. Rada Ministrów jest organem decyzyjnym w tej kwestii, ponieważ to ona kreuje politykę wewnętrzną i zagraniczną (we współpracy z Księciem) Księstwa Sarmacji.

Jeżeli decyzja obecnej Rady Ministrów nie jest satysfakcjonująca - nic nie stoi na przeszkodzie, aby spróbować to zmienić w przyszłej kadencji - zdobywając poparcie społeczeństwa.
Chciałem napisać coś nie mieszczącego się w skali, ale po przeczytaniu stwierdziłem, że to typ 6.

Wienc ostatecznie stfierdziłem rze napisze w typie pomiendzy pierfszym a drógim
Cóż, przede wszystkim gratuluję osiągnięcia tytułu tak znakomitą pracą. Cieszę się również, że HAN ma tak zdolnych studentów.

Chciałbym odnieść się do pracy doktoranckiej, natomiast najpierw wymagać to będzie ode mnie gruntownych przemyśleń, a także ubrania tego w jakoś brzmiące słowa ;)

Jestem też pod wrażeniem, że chociaż praca jest naprawdę spora, to jednak przez cały czas udało się autorowi skupić uwagę czytelnika (przynajmniej moją). Nieczęsto się zdarza, aby dłuższe prace dawały mi przebrnąć od początku do końca, więc z całą pewnością mogę stwierdzić, że ta jest naprawdę wyjątkowa.
Przepad <3 Wspaniała nazwa
Cóż, cieszę się, że Przegląd się rozwija, jest super i w ogóle... Ale pierwszy raz Przegląd Polityczny nie przykuł mojej uwagi. Naprawdę, wydaje mi się, że wcześniej było lepiej... I mam nadzieję, że to po prostu jedno załamanie

Ale za to okładka - cudo!
@Ramael Jak najszybciej! :D Znaczy się w najbliższym wolnym terminie.
@Ramael podstaw mogę nauczyć, co do strategii, to już trzeba gadać z Santim :D
Z racji, że znam podstawy ruchu figur - zgłoszenie już zostało wysłane :D
Cóż, nie sposób nie powiedzieć, że bardzo mnie cieszy, że w końcu ktoś zajmie się Vienbien. Oczywiście, jako dotychczasowy Lord Namiestnik, zgodnie z obietnicą złożoną ówczesnemu (i obecnemu) Lordowi Szambelanowi - Santiago Vilarte von Hippogriffowi zamierzam osobiście polecić kandydaturę szanownego na tenże urząd, co czynię również w tej chwili. W razie potrzeby służę pomocą.

@SantiVilarte