Alfred Fabian von Hohenburg Tehen-Dżek
Komentarze
No to od grudnia bierzemy się za szukanie! :)
@Prokrustes mówicie o JKW Piotrze III Łukaszu, który został według swojego planu pierwszym księciem odwołanym w referendum za nieaktywność, bo chciał pisać system gospodarczy, czy o JKW Filipie I Gryfie, który chciał dobrze, a wyszło jak zawsze? :D

@Antoni jeszcze raz gratuluję bardzo dobrego wyniku w elekcji. Pamiętaj, że zawsze możesz liczyć na moje wsparcie, cały czas gdzieś tam na uboczu jestem i coś tam powoli skrobię :D
W ciemno wiem, że jest to strzał w jedenastkę na tablicy z 10-punktową tarczą! :D
Ja powiem tylko jedno. Czekam na więcej. Na zdecydowanie więcej!
@NvLH @BetelRigSun Karol von Sarm na Księcia Sarmacji i Cesarza Teutonii! :D Popieram, unia personalna z korzyścią dla wszystkich! :D
@SantiVilarte właśnie też się zastanawiałem jaka forma będzie prawidłowa (kilka dni temu). Szukając wielu analogii stwierdziłem, że jednak lepiej i bardziej poprawnie wypada właśnie forma Hasselanki aniżeli Hasselandki :D Z drugiej strony Hasselandyjki też byłyby nienajgorsze :D

Ale poprawię ;)
@Rokusz miejsca w pierwszym rzędzie! Dla wszystkich! Ja stawiam :D
Our Sound 2021, chyba mamy godnego reprezentanta na przyszłoroczną edycję. Cudo jak zwykle, będę wracał często na pewno!
@BrunonKrasnodebski Niektórzy tworzą własne utwory (Incisive, Eradl...) Szkoda gmachu Filharmonii, ale liczę, że uda się odnowić jej świetność w Starosarmacji :D Życzę powodzenia!
W sumie racja, jestem zadowolony ze zmian, które wprowadziłem, nie ma po co zmieniać :)
@SantiVilarte ja jeszcze dodam, że bardzo chciałem, aby kolejna konstytucja została wydana 9 czerwca 2020, ale najpierw coś nie wyszło, a później przedstawiłem projekt już po fakcie :D Niemniej jednak - konstytucja 9 czerwca 2021 brzmi jak plan :D
Cóż, niestety posadka w Wedli ostatecznie wygasła, lenno odeszło w siną dal, a ja muszę zmienić nazwę instytucji z Wedla na coś innego, niemniej jednak liczę, że w przyszłości będziemy jeszcze współpracować. Bardziej owocnie niż poprzednio :)
Cytuję:
Musicie stąd wyjść

Słyszeliście mieszkańcy Zielnyboru? Musicie stąd wyjść, bo zaraz was śnieg obfity i gęsty zasypie, i nie wyjdziecie nawet z domu.
@Ramael wybaczam!, I czekam na więcej c: uśmiech większy niż na nawias na emotce!
Cóż, nie pozostaje mi nic innego, jak ponownie pogratulować oraz życzyć, aby za te kilka, kilkanaście miesięcy lub nawet kilka lat chciało się Waszej Książęcej Mości tak, jak chce się teraz, żeby każda uroczystość, wychodząca spod patronatu Dworu Książęcego była tak samo dopięta na ostatni guzik jak przyszła koronacja (nie śmiem zakładać innego scenariusza, niż udana i ciekawa koronacja!) oraz Dwór Książęcy dalej był tak silny i składał się z profesjonalistów w swoich dziedzinach tak, jak jest teraz.
To ja tylko skromnie powiem, że chociaż wielkim fanem muzyki Eradla jestem, to jego utwory na Festynie odgrywał lokalny artysta: "Esmund", nie ich oryginalny autor. :D
@defloriusz cóż, czy ma być smutno bez Michasia w Sarmacji, czy ma być smutno w SPiŁ, czy Bar Cannes nigdy więcej nie otworzy swoich drzwi?

Smutna rzeczywistość :( Więc liczę na powrót mimo wszystko
3 miesiące na zbudowanie dobrej reputacji to długi czas. Życzę wytrwałości służę i radą, i pomocą jak dotychczas ;)
Od kiedy Hasseland jest importerem dżinsów? :O
Redakcja ma tylko jedno pytanie: KTO?

Nie chciałem mówić, ale jak redakcja się dopytuje :D Jednym z przedłużających był sam Książę, Filip I Gryf, drugim, gość z Rotrii - Adalbertus Pronobis ;) Razem blisko 40 minut :X

@Karolina
@Nthiefs bardzo rzadko mi się zdarza, więc enjoy this moment
@Nthiefs ciekawe czy kolejny Książę też odda wsi lenne xD
Cóż, oczywiście nie sposób bronić Księcia, bo też nie ma powodu... Ale będę sobie musiał pogadać z odpowiednimi osobami na temat wyciągania brudów z Brukiewki do KS... Bez względu na to, jak wartościowy czy też nie jest ten screen - nie powinien się on pojawić w Sarmacji...
@Mkbewe

Pozwolę sobie zdementować informację jakoby v-Reality było sponsorowane przez Królestwo Hasselandu. Oczywiście jestem bardzo zadowolony, że pierwsza edycja odbywała się w Hasselandzie i w przypadku wniosku o dofinansowanie, z pewnością bym je przyznał, natomiast nagroda była sponsorowana przez instytucje prywatne.

Dodatkowo, zwycięzca został z tego co zrozumiałem w regulaminie wybrany zgodnie z przedstawionymi zasadami i nie ma podstaw ku dyskwalifikacji Taddea.

Gratuluję również uczestnikom, żałuję, że nie udało mi się wykonać finałowego zadania konkursowego i w konsekwencji rezygnacji z dalszej konkurencji. Mam nadzieję, że następne edycje będą cieszyły się rosnącą popularnością.
@joahimvonribertrop Jak kiedyś zeszycik w którym piszę zacznie się wypełniać - tak, jak najbardziej :D