Kacper Chatliński
Komentarze
Przywrócić Torkana,Przywrócić Torkana, Przywrócić Torkana.
Przywróć Torkana, Przywrócić Torkana, Przywrócić Torkana. !!!!
Yennefer zapraszam cię do mego stowarzyszenia http://www.sarmacja.org/instytucja/profil/S00163
Henryk Wespucci ale jest coś takiego jeszcze jak do trzech razy sztuka.
Kur.... wypuścić Torkana z więzienia może zrobił coś złego ale każdy ma prawo ma drugą szansę.
Ten artykuł to czysta propaganda lewaków która ma przedstawić Roberta Janusza kanclerza naszego w zlym świetle.
A wszytko zaczęło się od mojego sondażu 70% dla Roberta Janusza
A więc tak w pierwszej ankiecie użyłem metody OnEye i nie była to dobra metoda dlatego było tak wysoko dla Roberta Janusza natomiast w tym sondażu sprawdziłem kto ma ile przyjaciół potem wszystkie wyniki dodałem i podzielilem na procenty stąd teraz taki wynik.
Dobrze może rzeczywiście zbyt się przejmuję.
Na Durna mi przekrecił zauważyłem błąd chyba będę musiał kupić nowy telefon.
Rety będzie mi ciągle zażucać z tym z tym Durna napisałem wtedy Surma ale jak zrobiłem spację to telefon zmienił mi nazwę na Surma a ja tego nie zauważyłem i niemogłem już tego poprawić.
Vlad (który jeszcze jest na wolności a powinien siedzieć) ,Torkan i Arsajusz to są podli zdrajcy którzy uznali innego zdrajcę Emila Potockiego za swojego króla i próbowali zniszczyć porządek w Księstwie Sarmacji nie będą przeklęci i j***ć ich.
Vlad a mógłbys mi wysłać link do tego sondażu bo jakoś nie mogę go znaleźć chyba że jaja se robisz.
Może by ktoś jeszcze zrobił podobny sondaż było by ciekawie
Z tym Durna to miało być Surna ale telefon mi przekrcił literę z S na D.
No końcu macie jakiś program wyborczy przeczytałem go jest bardzo ciekawy. I jestem jak najbardziej za zjednoczeniem Slavinii ze Starosarmacją .I gdyby nie to że sam należę do jednej partii politycznej której zresztą jestem szefem (Prawicowcy Związek Monarchistyczno Liberalny) to może bym dołączył bym do waszego ugrupowania. Tak więc jak najbardziej udzielam wam poparcia w dążeniu do zjednoczenia Konsulatu Slavinii ze Starosarmacją. ;)
Jak najbardziej żeby tylko kraj się bogacił.
Ku chwale ojczyzny
Ropa naftowa to bogactwo.
Haha ha bardzo śmieszne na serio.
Ups chyba przez przypadek dałem sobie serduszko mam nadzieję że to automatycznie mnie nie zdyskwalifikuje z tego konkursu.
Królestwo Baridasu wspaniała ojczyzna. Dobro panuje i nic nie brakuje. Wspaniały tu ustrój, wspaniały monarcha a także też i wspaniałe miasta. Almera stolica przepiękne miasto,wart zamieszkania przez nowych mieszkańców. Dziesięć lat unii z Sarmacją przyniosły postępy ,wszystko rozkwita i będzie rozkwitać.Nasi Mieszkańcy są dumni się z siebie że mieszkają w Królestwie Baridasu a nie gdzieś indziej. Podsumowując w naszym państwie jest dobrze a nasz król niech powieki w zdrowiu-rządzi nam mądrze. (To był mój wiersz do konkursu numer II.
Choć nie wiem czy mi wolno bo nie mam jeszcze obywatelstwa i nie wiem jeszcze tak do końca jakie zwykły. mieszkaniec ma prawa. To chętnie wezmę udział w tej akcji z pisaniem listów za także mógłbym też przekonać swoich znajomych żeby też dołączyli do Księstwa Sarmacji .
To miasto ma bardzo bogatą historię pewnie musiałeś się napracować nad tym ale było warto i naprawdę daję ocenę 10/10
No wojsko to nie jest łatwa sprawa szczególnie na początku gdy się jest jest szeregowym ale z czasem jak się będzie ćwiczyło to będzie już tylko prościej.