Daniel Günther
Komentarze
Trzymam kciuki za Almere United Club oby reaktywacja udała się w jak najlepszym stopniu i klub sięgał po jak najwięcej trofeów ;) Powodzenia Panowie!!!! ;)
Przyłączam się również do życzeń i jeszcze raz 100 LAT i wiele sukcesów na wszystkich frontach swoich działań!!!! :)

P.S.
Bardzo ładny torcik ;)
Z tego co się orientuję to chyba zezłomowany już jest ;)
Miło słyszeć, że tyle osób kupuje akcje BOV. Jako prezes BOV dążyliśmy do dołączenia do Giełdy Papierów Wartościowych w Srebrnym Rogu potrzebowało to troszkę czasu i funduszy ale doczekaliśmy się. Każda z inicjatyw się rozwija mimo, że z problemami ale nic od razu nie przychodzi. Życzę Giełdzie, innym spółką na giełdzie jak i sobie dalszych sukcesów ;)
Grafika robi wrażenie bardzo ładna :) Gratuluję pomysłu ;)
Dziękuję Wasza Książęca Mość!
Dziękuję :) Zgadza się bardzo praco chłonne :) ale przynajmniej wszystko jest w jednym miejscu. Być może komuś przydadzą się te informację. Kiedyś w przyszłości planuję jeszcze jakiś taki poczet zrobić :)
Dziękuję! Starałem się jak najżyczliwiej podejść do sprawy :)
Tak są takie plany, żeby wejść na Giełdę Papierów Wartościowych kiedy trudno powiedzieć mi dokładny termin ale najprawdopodobniej druga połowa października bieżącego roku. Za ile będzie można kupić akcję dowiecie się państwo tuż przed dołączeniem do giełdy.
Rafineria jest w bliskich planach :) Na razie większość uwagi jest skierowana na uruchomieniu pierwszego odwiertu :) Ale nie chce zdradzać wszystkich tajemnic zapraszam do śledzenia dalszych newsów pochodzących z Baridas Oilwell Varco :)
Nie wiem być może ktoś kiedyś w przyszłości się za to weźmie ale BOV nie jest zainteresowana odkrywaniem uranu.
Ekstra!!! Czekam na kolejne części :)
Panie Majorze taka posada by mi odpowiadała kiedyś tam w przyszłości jeśli był by wolny wakat:) Ale na razie z mojego punktu szeregowego mogę pomarzyć i dążyć do tego ciężką pracą. Nie mogę się doczekać, aż zacznę pracować nad nowym tematem :)
Na giełdzie będzie debiut tylko muszę chwilkę czasu znaleźć :)
Może nie wyglada apetycznie ale można to jeść bez końca :) Było super spotkanko :)
Prześwietny Panie Paulus wszystkie hosstesy będą na pewno zajęte swoimi obowiązkami ale na pewno z miłą chęcią porozmawiają z Panem jeśli będzie miał Pan jakieś pytania ;)
Nie no nie będzie żadnego zagrożenia :) chyba, że jakiś szaleniec będzie chciał to wykorzystać w swoich celach politycznych ;) albo innych :D
Dziękuję z miłe słowa wsparcia:) bez rodziny to wszystko by nie wyszło ;)
Dziękuję z miłe słowa wsparcia:) bez rodziny to wszystko by nie wyszło ;)
Prześwietny Panie Paulus mam takie plany ale na razie rozruch firmy to priorytet, a w przyszłości spróbuję również sił na giełdzie. Wiec można powiedzieć do zobaczenia na giełdowych korytarzach :)
Nowa krew w SLP trudny zespół z problemami. Początki są zawsze trudne ale z takim zapałem poradzi Pan sobie w przyszłości ;) życzę samych sukcesów, przyszłości zgodnej z Pańskimi planami i udanych transferów ;)
Jeszcze raz DZIĘKUJĘ za tak piękne powitanie mnie w tak znamienitym gronie wspaniałych ludzi. Aż się wzruszyłem. Chcę być dobry Baridajczykiem i Sarmatą. I cieszę się niezmiernie w głębi serca, że tak miło wszyscy mnie przyjęli. Chciałbym podziękować przede wszystkim Jego Książęca Mość, że przyjął mój wniosek o obywatelstwo i każdemu z osobna którzy mnie wspierali. Na pewno Was drodzy Państwo nie zawiodę i jako pełno prawny obywatel będę z dumą reprezentował imię Sarmacji i Baridasu i działał ku chwale i ku lepszemu jutu.
Materiał filmowy nadaję się do szkółek jako film instruktażowy jak powinno się lądować ;) Gratulacje dla pilota z takim pilotem nie bał bym się pierwszy raz w życiu lecieć samolotem ;) a dźwięk silników mmmmmmmm... miód- benzyna :)
Haha XD jeśli będą kolejne próby przewrotów to i będą dodatki XD
Nie ma się co obrażać :) Jestem tu nowy i wszystkiego się uczę, poznaję wszystko spędzam pełno czasu na formu czytam jakieś archiwalne tematy z ciekawości. A co złapię na początku życia w Sarmacji to będzie procentować w przyszłości.

Również pozdrawiam :)
To mój pierwszy artykuł. Ale wezmę sobie do serca komentarz Pana Juliana i kolejne teksty będą zdecydowanie lepsze i dłuższe :)
Dziękuję, faktycznie zapomniałem o tym :)