Marcin Stranczyk
Komentarze
Powiem szczerze że nie spodziewałem się takiej formy artykułu.
Coś czuję że się wybiorę. Jeżeli można, to chciałbym się zapytać czy mógłbym poznać adres miss :)
To ja może napiszę co większość w komentarzach. Vivat Książę.
Teraz pytanie brzmi, jak mnie rozpoznali?
Wszystkiego najlepszego. A tortem chętnie się poczęstuje (mam nadzieje że granat jest jadalny).
Ja jestem przedstawicielem prawicy, ale ten monarchofaszyz jak dla mnie, jest za bardzo na prawo.
Bardzo dobry artykuł. Dowiedziałem się w nim wielu sprawach, o których nie miałem pojęcia.
Przybędę incognito.
8rTvEGs2.jpg
Cześć mam pytanie odnośnie zbroi, ma być ona przygotowana samemu w edytorze graficznym itp., czy może wyszukana w czeluściach internetu.
Ja osobiście nie lubię festiwali, choć na papierze jeden event wydaje się ciekawy.
Wybacz, mój błąd.
Smutne? Bardzo, co z tego że z matematyki miałem 93%, z historii 98%, studiuje informatykę, wszakże składanie zdań przyda mi się najbardziej.


PS. Z języka polskiego dostałem raptem 72%. Wiem słabo, ale co zrobię przecież nie potrafię nawet składać zdań.
Przeprosiny przyjęte.
Cytuję:
Pokazując że spłycona kultura ma również rację bytu i może być interesująca. Tak, jest również miejsce na antykulturę oraz kulturę gorszego sortu, dla szaraczków, biedoty, grafomanów, dysortografów, dyslektyków oraz wszystkich zainteresowanych.

Mam nadzieje że PP Hrabia nie chciał tym fragmentem kogoś obrazić. Ja mam dysleksje i mnie ta wypowiedź trochę uraziła.
Jakoś taki typ muzyki nigdy do mnie nie przemawiał, choć pewnie ( raczej na pewno ) lepiej tego bym nie zrobił. Życzę powodzenia w dalszej twórczości.
Wyrazy współczucia.
Ciekawe. Czekam na kolejny odcinek.
Mam nadzieje że w przyszłości będzie więcej debat.
W pełni zgadam się z Fryderykiem.
Jak ja lubię sztukę.
Dość interesujące.
Gratuluje nadania lenna.
Pewnie będę.
Kiedy koleje część, bo prolog mnie zaciekawił.
Nie jestem obeznany w temacie, ale jak mój poprzednik napisze komentarz aby tak wynagrodzić twórczość autora.
Zapowiada się ciekawie.