Maciek Maciejowski
Komentarze
Karolina Vo Lichtenstein
pierwszy Kącik Filmowy został opublikowany jeszcze w 2013 roku w Gazecie Teutońskiej. Czysty przypadek ;)

Łoo... Troche długa przerwa :D
Dobry artykuł :) Wzorowaliście się nazwą mojego kącika informatycznego
Pewnie! Jakieś modele komputerów, tabletów i telefonów etc.
Takie to możesz skicować itp. byle gdzieś było logo... o właśnie! Mogłabyś wymyślić logo z napisem "Sarmant"?

PS. Właśnie zgłosiłem instytucje do rejestracji :>
Też fajny pomysł :D Tylko nie mam zbyt dobrej wyobraźni więc nie wiem jak to sobie wyobrazić :<
Pozatym...
1. Nie wiem do jakich czasów odnosi się Sarmacja
2. Poczekam na powstanie tej instytucji i w niej będe "produkować" i opisywać takie przedmioty :> Jednak mile widziana propozycja z pani strony.
Miło by było jeśli pomogła by mi pani z tą instytucją (nie finansowo ale pomysłowo :>)
Hmm... Racja, trochę z tymi bajerami przesadzam - napewno w 3 tomie postaram się tego nie używać
Pozdrawiam
PILNE! Redaktor Naczelny gazety, poszukuje władz do wywiadu tak jak np. mentor, minister itp. - wywiad na temat sarmanckiej elektroniki. Jeśli jesteś zainteresowany proszę napisać list lub e-mail na adres: maciekgplay@gmail.com
Drogi Jacku, oczywiście że są to realne urządzenia. Wziąłem to z różnych serwisów i niestety nie znalazłem informacji na temat ceny - ale dzięki za uwagę, w kolejnym tomie napewno postaram się zdobyć inforamacje dot. ceny
Irmina de Vellior
prosiłabym aby następny artykuł był bez tych świecących obrazków bo to wg mnie znacznie nie ułatwia czytanie i zastanawiania się nad treścią.
Okej, usunę te świecidełka i dam normalne linie :) Pozdrawiam i dzięki za serduszko
Najnowszy News! Gazetka wchodzi do Holdingu MaHi Hito

DODATKOWA INFORMACJA: Ta gazetka ma być lekkim off-topiciem, ale będziemy w niej rozmawiać na temat elektroniki w Sarmacji
Widzę wasze opinie, więc odpowiadam
Martin Schlesinger
w języku .bat?
Nie wiesz co to .bat?
^ Może się pomyliłem w pisowni
Igor Żdanow
Tak poza tym, to nie widzę sensu przenoszenia informacji z tzw. reala do KS
Masz rację jednak, nie wiem do jakich czasów odnosi się sarmacja...
Gaulei Kakulski
A ja owszem, fajny pomysł, powodzenia!
Dzięki wielkie, jednak sam nie jestem pewny.... :/
Karolina von Lichtenstein
Sarmatki
No przepraszam za literówkę, poprawie
Teodozjusz Azoramath-Arped
A tak dotuję na dobry początek
Dziękuje :) Tak odrazu się przy okazji powiem - to miałbyć artykuł na temat mojej nadchodzącej gazetki :D
Przepraszam :/ Mam troche śliską podkładkę (wiem dziwne) i mi się myszka przesunęła
Dalek Caan of Skaro
Instytut Badania Oponii Publicznej
Chyba coś w nazwie się ci pomyliło :/ Chyba Instytut Badania Opinii a nie oponni :D Pozdrawiam
Lambert von Altbork
Czy kandydatki na tytuł Miss będą prezentowały swoje twarze z nieistniejącego reala, czy jakieś z internetu z nieistniejącego reala? Wychodzi na jedno i to samo.
Lambert też myślę jak to zrobią... będą szukały zdjęć fajnych kobitek na google
grafice czy zrobią sobie zdjęcie?... Przyłączam się do pytania
Ciekawy artykuł :)
Ale przyłączam sie do pytania Roland'a Heach'a - skąd wzięłaś te linki? O.o

Życze dalszego rozwoju gazety ;)

Pozdrawiam redakcję
Według mnie dobry pomysł. Chętnie bym wziął udział ale chyba se pooglądam :v