Alexander White
Komentarze
Ach ten 1 kwietnia.
Ostatnia z serii, moje przeoczenie...


...albo celowy zabieg.
Zapomniał autor dodać, że karczma została wczoraj, w godzinach wieczornych sprzątnięta i na nowo otwarta.
Cytuję:
@Alexander White: pan wie, że dwóch czołowych sarmackich informatyków pisze system gospodarczy od ok. 3 lat? Wyobraża sobie pan jaki to jest nakład pracy, skoro tyle to zajmuje magistrom informatyki?

Ja jako Trybun ds. Infrastruktury w Sclavinii nie mogę uzyskać dostępu do FTP naszych stron, a przy tworzeniu SG operuje się raczej na głównych bazach danych. Nie wierzę, że NIA pisze system na DSG API.
No to może zamiast mówić o tym, że nie mamy systemy gospodarczego, jakiś rząd o nim pomyśli?
Cytuję:
Na trudne czasy, na nagłe wydatki, na niespodziewany skok liczby aktywnych obywateli do 120

Czy dobrze działający System Gospodarczy nie powinien sam poradzić sobie ze wzrostem aktywności, a wręcz na nim skorzystać?
Cytuję:
Ale jednorożce nie mają skrzydeł. :(

Ale nasz jest wyjątkowy.
Cytuję:
Slavinni...

Dziękuję za informację. Poprawiono.
Witam!

Jestem przedstawicielem firmy telezakupowej. Jesteśmy zainteresowani sprzedażą tego rewolucyjnego produktu.



PS. A gdzie porównanie zdjęć typu przed|po?
Cytuję:
A jakie pomysły na zwiększenie aktywności ma Ministerstwo? Jakie inne inicjatywy?

Ministerstwo Aktywności Społecznej najbardziej chce skupić się na młodych mieszkańcach KS. Szukać wyróżniających się i pomagać im w rozwinięciu skrzydeł. Chcemy również zastanowić się nad pomocą dla Teutoni i Korony Księstwa Sarmacji, choć ostatnio zaczęło się coś w nich dziać. Z opisem inicjatyw wolę się jeszcze wstrzymać.
WKW raport jest aktualnie niepełny. MAS czeka na sprawozdanie od SUSPENS. Wtedy dopiero zastanowimy się nad upublicznieniem.
No jeszcze musiałaby czymś handlować.
Ukrywanie partii nie skończy się dobrze. Przykładowo partia ABC chce zreformować struktury wewnątrz partyjne i nie kandyduje do Sejmu. I CO? I ZNIKA Z ŻYCIA PUBLICZNEGO. Do czasu wystawienia swoich kandydatów nie ma jej. A czy ukrycie partii jest również blokadą do wystawiania artykułów?
Cytuję:
W przypadku przeprowadzenia sondaży przez osoby należące do partii politycznej konieczne jest znalezienie współpracowników z konkurencyjnych partii.

To już może chociaż osoby bezpartyjne?
Cytuję:
Cytuję:
W sumie też się zastanawiałem nad reaktywacją BASEA.

Jeśli nawet nie BASEA, to może być całkiem nowy serwis aukcyjny ;)

Może SASEA, aby miało bardziej Sarmacki wydźwięk.
Cytuję:
Fajna sprawa, chociaż osobiście myślę, że w tym miejscu przydałby się serwis aukcyjny ;)

W sumie też się zastanawiałem nad reaktywacją BASEA.
Ja również życzę Panu Kanclerzowi szczęśliwego nowego roku!
U mnie petardy od tygodnia :)
Cytuję:
Wyśrodkowanie tytułu prezentacji, etc. kuleją i bolą oczy!

Pan ma 100% rację, ale składałem wszystko na szybko, a i program do montażu, którego używałem nie jest moim ulubionym...
Cytuję:
Odznaka Dobrego Obywatela przyznawana osobom, które utrzymują aktywność z minimum dwóch źródeł – czyli są wystarczająco aktywni na szczeblu Prowincji i Centrali, ale także np. działają w dwóch Prowincjach

Z tym pogrubionym zgodzić się nie mogę. Moim zdaniem bardziej wartościowa jest osoba, która jest bardzo aktywna w jednej prowincji, niż taka, która popisze trochę w dwóch prowincjach. Nie każdemu może też podobać się inna prowincja niż ta, w której mieszka. Np. mi podoba się tylko Sclavinia.
Dziękuję za uwagę, następnym razem będę pamiętać.
Jeśli mam być szczery to po prostu wujek Google Grafika.

A co jest w nowym herbie innego? Tak z ciekawości.
Cytuję:
Czy wspominałem już, że samorządy nie były chętne do pracy. Mam sam ze sobą realizować inicjatywy? Samorządy były informowane o inicjatywach co ok. 2 tygodnie, oprócz Korony ze względu na brak głównego namiestnika.

A minister nie może niektórych rzeczy po prostu narzucić?
Pan go dobrze z na z reala?

W jakim stopniu przypominamy(członkowie RSO) pana z obrazka?
Panowie z PS bardzo mi kogoś przypominają. Ale kto to może być? Zastanówmy się...

5PhV70mJ.jpg
Czy takie punkty jak wioski narracyjne w dsg wymagają pisania ich w planie?

Punkt VI jest bardzo złym pomysłemi w niepowołanych rękach może doprowadzić do tego, że TK będzie decydować tak, jak każe góra.