Thomas von Lisendorff
Komentarze
Ha ha ha... Świetne.
Wg mnie III była najlepsza wraz z dodatkami.
Stwór mistyczny. Dla mnie zawsze będzie się kojarzył w raz z innymi takimi stworami z grą Heroes MoM III, Którą wręcz ubóstwiam.
Czyli mimo iż jestem sarmatą jestem jawnie dyskryminowany za moje bialeńskie pochodzenie.
Posiadam obywatelstwo Księstwa Sarmacji, dlaczego nie ma mnie na liście?
Mnie również. Także, raczej mnie nie będzie.
Szkoda że przekręcono moje nazwisko.
Zamiast Lisendorff jest Lissendorf.
Chwała Wielkiemu Marszałkowi Bialenii, Rononowi Dexowi.
Świetny artykuł Michale.
Czy na zdjęciu jest Franz Langer z WP?
Również życzę Wesołych Świąt Narodzenia Pańskiego.
Ja również życzę Teutońskiej Lwiej Gwardii Narodowej wielu sukcesów i szybkiego rozwoju a także całej Teutonii wszystkiego co najlepsze.
Również życzę Panu Zdrowych i Spokojnych Świąt Narodzenia Pańskiego oraz wszelkiej pomyślności na nadchodzący Nowy Rok.
Gratuluję Unii zwycięstwa. Niestety nasz przeciwnik okazał się dużo silniejszy.
Sam Puchar traktuje jedyne jako trening młodych piłkarzy.
Mnie natomiast dziwi brak jedności w Koalicyjnym Klubie Poselskim. Jeden z was został przedstawiony jako kandydat na Kanclerza, zaś reszta go nie poparła. Dlaczego?
V-reikarnacja dotknęła wielu z nas, także mnie. Począwszy od Thomasa van der Lisa, kończąc właśnie na Lisendorffie.
Między czasie także Ahmed Husain, prezydent Garapenii i Mikroswiatowej Unii Piłkarskiej,czy też Tomasz Dostojewski, Car Brodrii i wiceprezydent Bialenii. Juan Ortega, prezes Dreamlandzkiej Federacji Sportowej.
Bardzo ciekawa inicjatywa.
Jaka ustawa? W Bialenii istnieje już partia jednoosobowa.
Oczywiście ma Pan rację. Źle to ująłem. Chodziło mi o to iż partii BAAS nie jest jeszcze zarejestrowana w Bialenii.
Ogólnie bardzo dobre wydanie.
Są tylko dwa chochliki. Wspólna Przyszłość nie jest partią Andrzeja Swarzewskiego. Jest on jednym z czworga założycieli partii.
Kolejny chochlik, partii BAAS nie ma. Nie została zarejestrowana przez władze Bialenii.
@Hewret ogarnąłem już wszystko. Także następne moje artykuły będą już publikowane na bialeńskich instytucjach.
Na początku partia skupi się na Bialenii, ale w przyszłości zapewne poszerzy obszar swojego działania.
Jaki niby to zamach stanu mam zorganizować? Co to za bełkot i bzdury.