Don Mad
Komentarze
Ech, myślałem - widząc tytuł "Miasto duchów", że to utwór o obecnym Eldoracie...
Także ten. Czujnym trza być.
Chwała Wielkiej Sclavinii Wielonarodowej!
To dla mnie dużo znaczy. Dziękuję!
Dramat jest wtedy, gdy kupujesz hula-hop i pasuje.
Przemiły gest, aż chciałoby się nakarmić raz jeszcze!
Skoro Trybunał to sami amatorzy - zapraszam do aplikowania. Proszę pokazać jak orzekać.
Kawalerze Friedman, nie daje obecny stan prawny tych uprawnień, czy daje? Trybunał Koronny działa na szkodę społeczeństwa, ku pokrzepieniu skrzywionego poczucia prawa jakiegoś losowego prefekta?
Również uważam, że to dobry zwyczaj, by zawierać kod miasta, aczkolwiek nie jest to sprawa życia i śmierci.
Pewnie, słabe, ale na krytykę zawsze są chętni, a wziąć sprawy we własne ręce - nie ma komu.
Droga redakcjo, jak najskuteczniej usunąć beton z czajnika?
Niewiarygodne! Sam siebie nie poznałem!
Nie wiem co autor zażywał przed napisaniem dzieła, ale chyba wziął za mało.
Konkurs nie jest zamknięty tylko na Sclavińczyków. Proszę próbować swoich sił, Wielmożna Pani Irmino.

Jak widziany jest Konsulat z drugiej strony muru? Chyba każdy chętnie by się o tym dowiedział.
Literaci do literatek!
Jeśli miałbym się czepiać to w zasadzie mógłbym, ale po co.
Szlachetna Dama Yennefer może życia tym nie wygrała, ale może i kilka monet już tak.

Zapraszam pozostałych do szukania na forum Sclavinii.
Dobra robota. Przydałaby się większa próba, ale może w przyszłości ludzie bardziej się zmobilizują.
Ktoś się chyba zagalopował z tym Toruniem.
Inicjatywa września!
No co jak co, ale logotyp to jest przezacny.
Nie mogę zasercować własnego artykułu. Moja próżność czuje się zignorowana.
Wspaniała praca! Ciekawe nie tylko dla zwykłego czytelnika, ale przede wszystkim dla samych autorów.
Coś poniosło chyba Pana Ignacego. Tego typu stwory źle szkodzą wizerunkowi nowej instytucji - pokazuje się pójście na skróty. Przeklejenie opisu instytucji to zdecydowanie nie jest żaden artykuł. Ze smutkiem podpisuję się pod słowami Prefekta Generalnego.