Daniel January von Tauer-Krak
Komentarze
Portfolio?
Do zobaczenia
Popieram, powodzenia życzę
jak zrobić taką animację/?
Ja powiem szczerze na 11 kandydatów znam 3, kojarzę 2, a pozostała 6 to nie znaju... #StaryCzłowiekIMorze
Dziękujemy!
najs
w końcu
@AJPiastowski Co do sfery internetowej, to zależy to od rozwoju społeczeństwa. Zresztą obecnie bardziej rozwijają się grupy na social mediach, niż zabawa we własne państwo.
To chociaż wykopmy mikronacją jeden wspólnym grób, aby odkopać było nas łatwiej.

Wirtualny przechodniu, co strony te nawiedzisz. Znajomym wspomnij. Idee odrodź, bo myśmy na niepowodzenie skazani byliśmy i jesteśmy. Żywot to marny, lecz lepszy niż naszej klasy badanie. Tyś jedyną naszą nadzieją, nierealną, niemożliwą. Jeno snem marnym i mglistą iluzją.


/-/Morituri te salutant
Dziękujemy Jego Książęcej Wysokości!
@Hewletyk @RCA RODO z tego co zauważyłem na innych stronach to wyskakujące okienko, niemniej zapewne wystarczyłoby zapisać gdziekolwiek, że mający dostęp do serwera jest jednocześnie administratorem danych osobowych i tyle by wystarczyło. Zapewne pozostałe kwestie realowe również dałoby się rozwiązać.
Ponadto w kwestii serwera istnieją różnego rodzaju zabezpieczenia i środki antykoncepcyjne.
Tak czy inaczej byłaby to interesująca inicjatywa kreująca prawdziwe problemy, a nie jakieś tam przepychanki o randowmowy zapis randowomej ustawnej, która zresztą nie zostanie prawdpodobnie wykonana.(Rozumiecie? jak nie wstawcie po jakieś tam najbardziej bezsensowne problemy naszej epoki typu "za mało lajków" )
Kod
Cytując Hamleta, akt piąty, scenę pierwszą, wers 425…
= Nie
To miejsce generuję dochód i jest idealne, gdyż przybywają telegramy.
@Helwetyk Jakie kwestie? Umowa dot. miejsca na serwerze i tyle, reszta zależy od stosunków pomiędzy mikronacjami(przy założeniu, że obu stronom konflikty viralne nie wejdą do głowy)... Zresztą to luźna koncepcja
Czy mikronacyjna chadecja jeszcze istnieje?
Mam dla nich idea za darmo, mianowicie subsydiarność dużych mirkonacji względem małych. xD
Kiedy wy tą Cyberię zajęliście?
Witamy!
Czekamy na ciąg dalszy albo i nie...
Za ładnie, jesteście pewni, że to Teutonia?
Kto dogoni Synów?
Nikt