Aga Jacobsen
Komentarze
Dobra impreza była! :D
Hmm jestem ciekawa dalszych przygód Stefana :D Jednak popracowałabym nad ortografią bo trochę gryzie w oczy :)
Oj tam oj tam ;D Ładnie brzmi Korona Sarmacji i tak będzie, koniec kropka! :D
Ohh ależ przecież ja się konkurencji nie obawiam ;) Nawet lepiej gdy jest jakaś konkurencja to przynajmniej ciekawsza jest kampania! ;) Póki co należy wrócić do swojej prowincji i zabrać się do pracy! Ojj tak ;D
Już to zrobiłam :) Wcześniej niż udostępniłam ten artykuł. Proszę: http://www.sarmacja.org/artykul/pokaz/7688/9
Jako, że zdecydowałam się również kandydować pozwolę sobie odpowiedzieć na powyższe pytania w tym komentarzu.
NOWI MIESZKAŃCY
1. TAK
2. NIE
3. NIE
4. TAK
GOSPODARKA
5. NIE
6. TAK
7. NIE
8. TAK
POLITYKA ZAGRANICZNA
9 NIE
10. TAK
11. TAK
12. NIE
POLITYKA WEWNĘTRZNA
13. NIE
14. TAK
15. NIE
16. RACZEJ NIE
SAMORZĄDY
17. TAK
18. NIE MAM ZDANIA W TEJ KWESTII
19. NIE
20. TAK

Uprzedzam, że odpowiedzi udzielałam zgodnie ze swoim zdaniem w danym temacie. Dziękuję.
Jesteś MEGA!! :) Super koncert, super organizacja! :) Dziękiiii :*
Brawo!! :) Gratuluję pomysłu oraz realizacji :)
Hehe oczywiście zapraszamy!! :)
Proszę Ivanie :D Jeszcze komentarz zostawię ;)
Ojj jeszcze chciałabym więcej zdjęć! ;> Jednak te są bardzo zachęcające ;)
Hmm wygląda ciekawie ;D Gdzie jest ta restauracja to zapewne wybiorę się w małą podróż :>
Po tych zdjęciach również żałuję, że nie mogłam tego widzieć na żywo ;< Super relacja! ;)
Mecz bardzo ciekawy! Rywalizacja znakomita! ;)
Wszystkiego najlepszego!! :*
Ok następnym razem z pewnością będę za kulisami ;D Ahhh nie mogę się już doczekać!! ;D Kiedy poznamy rozpiskę trasy koncertowej? Bo zapewne po tym koncercie masz dużo propozycji ;D
Ciężko było się do Ciebie dopchać! Nie widziałaś tych tłumów przy Twojej szatni? ;D Liczę, że następnym razem dostanę wejściówkę za kulisy - po starej znajomości ;D
Super artykuł! ;)
Według mojej opinii sądzę, że dobrze wypadło opowiadanie ;) Jeszcze raz dziękuję uczestnikom! :)
Bardzo dziękuję! :)
Spokojnie bliżej 20 będziesz miał więcej zgłoszeń :D Bardzo podoba mi się ten konkurs, więc pokuszę się o udział ;D
Noo Noo super impreza się szykuje :D
Super! Widoki piękne ;)
Zapowiada się ciekawie ;) Czekamy na więcej! ;)
Chcę jeszcze! ;D Nawet nie spostrzegłam się kiedy był koniec ;> jak każdą Twoją część super się czyta ;)
Calisto jesteś niezastąpiona! ;)
Po pierwsze: serdeczne gratulacje dla osób, które stanęły na podium! ;) Po drugie: bardzo dziękuję osobom, które na mnie zagłosowały - nie spodziewałam się, że w ogóle znajdę się na liście z uwagi na to, że dość krótki czas tutaj jestem. Dziękuję za docenienie i za wszystkie głosy! ;) Jest to bardzo motywujące do dalszego działania.
Pochwała od Premiera - bezcenna :D