Peter West
Komentarze
Świetna inicjatywa, a przy okazji artykuł :D
Ileż to lenn leży odłogiem niestety, prawo za chęci reaktywacji aktywności w lennie!
Historia...to zagadnienie lubię ;)
Brawa za pomysł opisania Sarmackich miast :D
Powodzenia!
Kryzys, kryzys, wszędzie kryzys :O
Brawa za dobry artykuł!
Jako reprezentant idei pokoju potępiam powyższy artykuł, jednocześnie przyglądając się z niepokojem działaniom Rady Ministrów.
@OvS Ja w planie kanclerskim miałem debatę nad prezydentem więc stąd ten postulat u mnie, że jednak zmieniłem podejście do tematu.
@Zombiakov
Może faktycznie ten punkt jest kontrowersyjny (jak większość tym podobnych). To tylko propozycja a co z niej wyjdzie to inna sprawa.
1. Obecnie to w sumie sprawa oczywista.
2. To już było - nie wypaliło. Za dużo skomplikowanych przepisów.
3. Sama promocja nie jest aż tak bardzo potrzebna. Co chwilę mamy nowe osoby. Bardziej trzeba się skupić na tym jak je zatrzymać.
4. To kwestia informatyczna. Zapewne ciężko będzie stworzyć taki system, chcoisz w Sarmacji namiastki takich systemów istnieją więc w sumie nie jest aż tak źle.
Życzę powodzenia :D
Ten artykuł jest najlepszym dowodem na to, że czasem warto postawić na młodych. Będzie mi bardzo miło tworzyć z Panem mój gabinet jeśli będzie mi dane zostać Kanclerzem!
@Zombiakov jeżeli jesteś w stanie to zrobić to działaj. Bo brakuje nam w sumie tylko tej części informatycznej
@Zombiakov
Problem wtedy jest taki czy mamy komputer i telefon + wyjdzie to na to samo w sumie a ranking i tak będzie się na bieżąco pokazywał.
Nie możemy też pierwszy raz przekombinować bo przesadzimy i nie podołamy.
@Zombiakov
A wiadomo kto się zajmował smokiem?
Bo ja się nie znam i ktoś będzie musiał przygotować całość od strony informatycznej
@AlbertJanMaat
Adresu nie ma, gdyż to było na stronie głównej.
@Piccolomini
To jest największy problem. Trzeba by coś znaleźć albo stworzyć.
Największym problemem jest stworzenie jakiegoś systemu, który pozwoli w łatwy sposób brać udział w zawodach.
Vivat Bialenia!
Vivat Książę!
Vivat Sarmacja!
Hmmm