Jahn Dagobard ik Thórn-Mákovski
Komentarze
Bardzo ciekawy artykuł. Szkoła LaPalmy;)
Cytuję:
Dlaczego boli wciąż zagojona rana?
Dlaczego nienawiść w ludziach eksploduje?
Dlaczego wróg truciznę wciąż szykuje?
[…]
Dlaczego gniew nad ludźmi zwycięża?
Dlaczego słowo boli jak ukąszenie węża?
Gdyby nie narodowość autora, pomyślałbym, że napisał on powyższy utwór będąc natchnionym duchem Teutońskiego Maja. Piotr Mikołaj lubi to.
Obstawiam, że ranny pośladek był efektem owego "kontaktu" Piotra II Grzegorza z ppłk. Wanderem w celu złożenia propozycji rozpoczęcia rozmów pokojowych. Wandusy zawsze miały egzotyczną obyczajowość.
Żeby to wszyscy tak świętowali swoje sarmatnice... Podziwiam zarówno utwór jak i kreatywność autora. Końcówka palce lizać. :)
Widzę, że nawet sławne komiksy w GT poszły do przodu. Moje bazgroły w panito-gimpach to przy tym przeżytek...
Może jestem inny, ale przyznam, że uwielbiam takie historyczne popierdółki.
Á iv'danki úr Pfaltsgraf! Niech się dzieje wola Vlada.
Otoczenie opieką tych ziem jest jak najbardziej zgodne z teutońskim prawem.
Dla leniwych:
Cytuję:
Art. 1. [Lokalny Okręg Administracyjny]

1. Lokalny Okręg Administracyjny (Okręg) jest to wyznaczony teren Królestwa Teutonii, oddany pod zarząd obywatela lub obywateli, na mocy Aktu Fundacyjnego.
2. Okręg jest zarządzany w zgodzie ze Statutem zaakceptowanym przez Króla Teutonii.
3. Okręg może znajdować się częściowo poza granicami Królestwa Teutonii; przepisy stosuje się wyłącznie do obszaru znajdującego się w Królestwie Teutonii.
Diuk zniszczył nocnik, trzeba zniszczyć Diuka!
Hajsland <3
No to się nazywa przekraczanie granic! :D Serducho poleciało.
Tak z ciekawości... w jaki sposób marynarki obu państw będą prowadzić ewentualne działania operacyjne? Interesuje mnie sposób symulacji.
Do kawki idealne. Jak zawsze miło się czyta. ;)
Dzięki Gotfryd. :) Cierpliwie wypatruj kolejnych perełek. ;)
Jak to skąd? Poczciwa Pani Helenka, która od raz, dwa, trzy... No nie wiadomo ilu dekad dba o czystość książęcego tronu.
Piła i pićku? Północ też wpadnie!
Coś nowego. Gratuluję inwencji. ;)
@JohnRasmusen Ona jest drzwiami , a on puka.
Jako RedNacz postaram się w miarę moich możliwości korygować teksty zawierające błędy. Mam taką możliwość, ale niestety czasem brakuje czasu.
Profeska. Serducho poleciało. ;)
I weź tu dopasuj serię wydawniczą...
No, fajna seryjka się szykuje. :)
@JohnRasmusen Twoje komiksy jeszcze ani razu mnie nie zawiodły! :D
Dałbym tytuł; A kto umarł ten nie żyje.
A czy kandydat przyszykował już jakiś seksowny podpis z tuzinem niepotrzebnych zawijasów utrudniających rozszyfrowanie danych autora?
@JohnRasmusen Twoje słowa stanowią ziarenko, z którego mógłby wykiełkować dobry komiks. :D
Po tej liście wnioskuję, że sarmacki aparat bezpieczeństwa ma się bardzo dobrze w sprawach tyczących się tworzenia teczek każdego obywatela.

Miłej emeryturki!