Arsacjusz Arped
Komentarze
Z uwagi na toczące się postępowanie przygotowawcze nie mogę udzielać szczegółowych informacji, jednakże wczorajsza sprawa jest bardziej złożona niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Prefektura prowadzi śledztwo na wielu polach i nie wykluczam, że pojawią się nowe wątki.
@Helwetyk, zostawcie tylko Kodeks Sprawiedliwości, bo od dwóch tygodni trwają prace nad komentarzem... :-)
@Powietrzny, natomiast Prefektura prosi o chwilę refleksji nad swoim zachowaniem.
@kaxiu, coś świetnego, moja dotacja to za mało, by w pełni wyrazić uznanie. :-)
Z niecierpliwością czekam na dalsze artykuły. :-)
@KonradFriedman, wystarczy być Robertem. :-)
Poczułem ulgę po tym wypróżnieniu.
Jak zawsze wspaniałe. Naprawdę podziwiam! :-)
„Likwidacja drożyzny cenowej przy produktach i usługach”. No faktycznie — ostatnio zauważyłem, że w warzywniaku zdrożał seler.
Uprzejmie proszę Czcigodną Baronessę o przedstawienie dowodów, które potwierdzają słowa o mojej winie („Oprócz niego rozmawiałam na ten temat z innymi osobami, jak np. Arsacjusz Arped. On również był zdania, że Książę widać zasłużył sobie na to, by zostać skazanym”) albo ich wycofanie. W przeciwnym razie zostaną wyciągnięte konsekwencje.
Czy stosowanie dywizów zamiast pauz jest jakąś tradycją? :-)
Pytanie drugie — odpowiedź „c”.
Cieszę się, że „Vox Populi” będzie informował Baridajczyków o wydarzeniach w ojczyźnie.
Zdrapka uzależnia. Traciłem pieniądze, lecz powstrzymał mnie dopiero limit czterdziestu losów. Polecam!
Gratuluję! Jestem pewien, że trener poświęcił dużo czasu na przygotowanie naszej drużyny. :-)
Czekałem na takie statystyki. Cudownie! :-)
Gratuluję i życzę powodzenia. Mam nadzieję, że atrakcyjnie prowadzony profil zachęci kogoś do zamieszkania w Księstwie. :-)
To dobry krok. Warto się wspierać, szczególnie w tak trudnych czasach.
Dobra decyzja! :-) Nie można pozwalać na naruszanie podstawowych zasad mikroświata.
Jestem trochę zszokowany — żeby przez tyle lat oszukiwać...
Drobne sprostowanie — „królestwo”.
Sądzę, że „Regni Nostri”. W języku łacińskim „regni” oznacza „królestwa”.
Ciekawie opracowane wyniki. Cieszę się, że w spisie powszechnym wzięło udział 17 osób. Oznacza to, że mniej więcej tyle osób regularnie śledzi życie Królestwa.
Ciekawe opracowanie. Szkoda, że niewielu nowych mieszkańców zostaje obywatelami.
5. Sławetny Pan Daniel Ragnar Cesare Ezio baronet da Firenza
Hm, czy taka informacja nie powinna zostać zamieszczona na Forum Centralnym? Ten tekst raczej nie spełnia wymagań artykułu.
Świetna praca. Zawsze z chęcią czytam wywiady przeprowadzane przez Jaśnie Oświeconą. :)
[2] -> Beznadziej Angloviasty?