Kamil Warior von Vincis-Kazakov
Komentarze
Ale to jest słodkie... <3
Może zorganizujmy ćwiczenia wojskowe? Natarcie husarii i naszych czołgów jednocześnie... Ahhh.
Najlepiej byłoby w czerwcu. Cieplutko i milutko, słońce późno zachodzi, można rozmyślać nad przyszłością królestwa szarmancji sarmacji.
To chyba najsmutniejszy dzień w całym moim v-życiu. Cholera... Dziękuję, książe.
No cóż... Im większy wybór wśród sarmackich partii i takich inicjatyw tym lepiej.
Milion? Bogactwo. Ile samolotów można by za to kupić ^^
A jak wygląda wyposażenie tych wojsk?
Planów dużo, głównie takie gry (oczywiście DUŻO bardziej rozbudowane) i grę komputerową w tym stylu, tylko że jedyny język który znam to BASIC na c64, będę się uczył C++ chyba. Do tego chcę wrócić do MaHi ASTRO i mam jeszcze jeden pomysł, ale to powinno pozostać tajemnicą do końca.

Więc dzień dobry wszystkim :P
Ryszardzie, niedługo wydam nową część, ta nie będzie taka liniowa, wybór na początku podzieli grę na 3 części, SOON™

PS: Używaj spoilerów, bo psujesz grę :(
Lambert, nie zrobiłeś jeszcze NIC, więc proszę cię, napisz lepszy artykuł, pokaż że potrafisz zrobić lepszy, dawaj. Mam wrażenie że jesteś trollem.
Lambert, prosiłem cię o coś, nie?
Proszę, nie pisz więcej pod moimi artykułami.
Dziękuję za wszystkie niemiłe komentarze, życzę gorszych artykułów.

Lambert Von Altbork, napisałeś jeden artykuł, jesteś strasznie niemiły i masz czelność spamować mi pod artykułem, nie pisz więcej, dobrze?
Jeszcze js, java i c++.
Może rób oddzielne artykuły dla każdego języka?
Adrien, zastanawiam się czy naprawdę nie pomyślałeś czy chcesz mnie zdenerwować?
Wiesz że w KSZ są nie tylko Baridajczycy, a na awarze walczyła między innymi jednostka nazywana teutońską.-.-
Co to za program?

Wygląda za sterylnie, Yennefer, jeśli znasz javascript to zobacz co potrafi wygenerować Unreal Engine 4.

BTW: CO SIĘ STAŁO Z TĄ TRAWĄ? DLACZEGO TO JEST DYWAN?!
Ej, serio lepszy krajobraz da radę zrobić w unity w 30 minut.
To chyba nie jest wina autora, a programu.
Ah, Awara, pamiętam jak się nam wódka skończyła jak opijaliśmy, dobrze że w awarze też mają wódozapasy.
Ta, to było chyba jedyne co... Wzięliśmy.

Eh, to były czasy, nawet kamilitt nie istnia... Wait, istnieje od niedawna.

No to, to były czasy, KGB jeszcze istniało, to było piękne. :'(
Umrzemy.

I co?
Trzeba żyć. -.-
Co ja pacze, a miałem się nie wtrącać do polityki...


Nie ma mnie tu.
Jadę sobie właśnie czołgiem który kupiliście <3
Popieram powyższe.

Chciałem coś napisać, ale Markus napisał wszystko, więc nie mam czego napisać. :(
No, gdzie są te białe ciężarówki jak ich potrzebuję, cholera, trzeba wysłać misję stablizacyjną, ALE GDZIE SĄ MOJE CIĘŻARÓWKI!!!!!

SZEREGOWY, KUP CZTERDZIEŚCI CIĘŻARÓWEK I DWA CZOŁGI, JUUUUUUUUŻ!
Nigdy go nie poznałem, jednak po tym, co mówią inni myślę że to był wielki człowiek.
Spoczywaj w pokoju. [*]


Flagi w slipyjowie oraz fabryce kamilitt zostały opuszczone do połowy masztu, chyba tylko to możemy zrobić.
The alphabet ice?

Kojarzy mi się z Google.
@Heach Jak widzę są równi i równiejsi. Jak ja napisałem artykuł (apropo dłuższy) to zostal ukryty praktycznie z automatu "Nie spełnia wymogów artykułu...", a to (bo artykułem tego nie nazwę) będzie wisieć jeszcze z tydzień. Równi i równiejsi. :(
Myślę że nazwa: Gwardyjskie wystarczy.
Proponuję trzy wersje: Niepasteryzowaną, dla lądowych,
LIGHT, dla sekcji lotniczej ( właśnie tworzonej ),
i wersji z cytryną (anty-szkorbut) dla załogi Sekcji Morskiej Królewskiej Gwardii Baridasu. :-*
Zastanawiam się co to właściwie jest? Zdjęcie, 7 zdań. Rly?
Prefekt? Halo, prefektura?
Cytuję:
A co Ci w tej ustawie przeszkadza? Idziesz tam gdzie Ci lepiej? Pff, ojczyzny się nie zostawia.
Wiesz co, co to za ojczyzna, która każe wszystkim bez wyjątku (poza piszącemu ustawę i wicekrólowi oczywiście) iść do jakiejś głupiej akademii żeby uczyć się o... O czym? O x11?
ŚWIETNE :) HAHAHA :DD
Zaryzykuję-zagłosuję. Ale jeśli nie spełnicie obietnic, nie wydaje mi się żebyście wtedy wygrali wybory.
Ale podobają mi się te obietnice :]