Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser
Komentarze
@Zibby były konsultowane już od dłuższego czasu w gronie sporo szerszym niż sejm (namiestnicy, RM). Trudno żeby w dyplomacji o każdy zamiar pytać publicznie.
@anglov To dosyć samolubne że strony Teutonii, że gdy Książę rzekomo grozi wszystkim sarmackim nacjom, Wy uważacie, że chodzi konkretnie o KT. Równie dobrze mógł się pod tym zwrotem kryć Baridas :P
@anglov aj niestety głupoty gadam, pierwsze zdanie umowy przeczy temu co napisałem.

Dla jasności nie jestem przeciw referendum, ale nie powinno być to referendum wymierzone w Księcia, a ton wypowiedzi WKW trochę to sugeruje.
@anglov ale gdzie tu WKW widzi konieczność decyzji o ziemiach sarmackich? Bialenia ma być naszym protektoratem, czyli oddzielnym państwem.
@anglov Odbierzmy temu okropnemu księciu kierownictwo w polityce zagranicznej !!!111oneoneone
Cytuję:
z dyskusją w Senacie przyjrzy się
pod względem historycznym spra-
wie granicy ze Starosarmacją.
W kuluarach pojawiają się głosy
o koniecznej renegocjacji traktatu,
Po moim trupie! :P

Super, trzyma poziom poprzedniego wydania!

Robienie burzy z incydentu z wyborem prefekta to trochę robienie burzy w szklance wody, ale z drugiej strony plus za próbę dziennikarstwa śledczego ;)

A anarchia może nas owszem czekać, przynajmniej na Tropicanie, ale o tym na razie sza! :)
@SLiberi Mi się najbardziej podoba:
Cytuję:
Przepadam za krokietami konsularnymi. I lubię ogrodnictwo.

:D
Super podsumowanie!

Redakcja GAP jest dumna z tego, jak wielka część Sarmatów korzysta z jej usług. Dziękujemy za Wasze wsparcie!
@CarmenLaurent Ja tak samo. Generalnie z wywiadu z tak ciekawym członkiem naszej społeczności można było wycisnąć więcej, ale plus za próbę.
@AdekJozef Płatny wniosek do NIA
@Wolfenkopf El Comandante już został zwerbowany :)

Teraz jeszcze musimy ogarnąć mapę, ale myślę, że wkrótce można się spodziewać początku kampanii.
Czy świetny, to się dopiero okaże ;)
@LudwikTommo Zarówno pomysł na nazwę, jak i kontrrewolucjonizm piracki są starsze niż program SSR ;)
@Eradl mam nadzieję, że zasady walki na morzu też powstaną. Na razie nie ma, bo na Tropicanie na okręty i tak nikogo nie stać :P
@RCA Chyba chodzi o przymiotnik "gelloński" ;)
@MarcelideBO Grodzisk to bardziej informacja centralna, a Tropicana w dziale powiedzmy, humorystycznym. Bardziej chodziło mi o brak jakiejś wzmianki o dwóch kandydatach na Namiestnika, ale spoko, wiem, że nie wszystko da się ogarnąć ;)
O tak, przydałoby się wielu ambasadorów, bo Legat nie wyrabia :P
Super, tylko gdzie wiadomości z STS? :P
Primero wątki do nabijania aktywności nie zaczęły się w STS, patrz Wielki Mur Baridajski
Segundo Nie wszyscy uczestniczący w budowach Zyriusza używają jednosłownych postów, tak więc to kwestia osób, a nie systemu.
Tercero Piąty akapit w mej opinii nie ma podparcia w praktyce - akurat większość nowych mieszkańców STS angażowało się w Zyriusza.
Świetnie, jest wreszcie materiał do tworzenia herezji :P
A jeszcze dopytam - czy ma WKM jakieś własne pomysły na samego Urusa, czy w jego tworzeniu też pełna samowolka?
Tylko piętnaście tysięcy za boga?! Jak już kupczycie bóstwami moglibyście je wyżej cenić ;P
Chrup, chrup
@Eradl Krokodyl to tylko na Tropicanie ;)
Cytuję:
Pustkowia Winków to fikcyjne uniwersum, stylizowane na retrofuturystyczny
Jeśli już, to retrofuturologiczny! Futurystyczny byłby, gdyby wszyscy tam celowo robili błędy ortograficzne.
Cytuję:
wprowadzimy prawdziwy Dwór Królewski z jego urzędami ceremonialnymi i honorowymi
Cytuję:
Po wtórnych i tworzonych na jedno kopyto kolejnych klonach rzymskokatolickich społeczności, zbudujemy silne wierzenie pogańskie na wzór starożytnego Rzymu czy Grecji
<3
Nie kuście, bo przeniosę Tropicanę do Baridasu :P

Przy okazji, gratulacje i najlepsze życzenia dla WKM!
@suchy Jakby diuk zza tych murów wyszedł, byłoby jeszcze lepiej ;)
@SLiberi
Cytuję:
Quo vadis? Do przodu.
Wieńczące artykuł "arriba" znaczy właśnie "naprzód" ;)