Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser
Komentarze
@RCA Jak już WKM założy to ugrupowanie republikańskie, będę strzelał do partii, a na razie mam tylko WKM pod ręką ;)
@Hewret Nie jest już monarchą, to po co?
@AlbertJanMaat
Cytuję:
ale wiele złego (dotychczas) Pan nie narobił.
A wie towarzysz, co się stało z moim poprzednikiem? Nie? No właśnie :P
Cytuję:
Jedyny warunek to zbiorowe referendum, w wyniku którego /*zrobi się to narracyjnie*/ w granicach Sarmackiej Republiki Ludowej znajdzie się co najmniej 70% zwolenników socjalizmu. Co Pan na to?

Do negocjacji potrzebny jest partner. Rząd tropicański nie uznaje i nie uzna zgrai rebeliantów za równorzędnego partnera.
@GuedesDeLima tło to nie tęcza, tylko flaga Tropicany ;)
@Jakub To może zamiast wycinać na ślepo guza bombami, lepiej wesprzeć tych, którzy wiedzą, która komórka jest zdrowa, a która cała, czyli kontrrewolucjonistów pod moim przywództwem?
@AlbertJanMaat Ale dlaczego ja mam trafiać do więzienia? Przecież zwycięstwo kontrrewolucji to będzie moje zwycięstwo ;)
A pan Jakub, jak podejrzewam, jest po prostu nie rozeznany w sytuacji.
@Jakub Dlaczego chce Pan karać ofiary za czyny sprawców? Czemu chce Pan odbierać Tropicańczykom ich dom, ciemiężony teraz przez rozszalałą hydrę rewolucji?
Dokładne zasady systemu są tutaj, a legenda mapy tu.

W skrócie - kolory to oznaczenie terenów (dżungla, miasto itd.), krecha to jedyna na Tropicanie droga asfaltowa T1, literki oznaczają przynależność terenów generujących Punkty Przemysłu. Żetony oznaczają oczywiście oddziały, jak klikniesz wersję z pełnym rozmiarem, to są tam zaznaczone symbole czterech typów wojsk, a przy nich numery brygad znajdujących się na danym polu.
Cytuję:
Ostateczne rozwiązanie sytuacji uważam za naciągane...
Cytuję:
...Marszałkowi Sejmiku Remigiuszowi Lwowskiemu von Hochenhaüser za podjęcie odważnych decyzji regulaminowych.

Oj Mości Namiestniku, widzę, że szybko zmieniacie zdanie :P
Cytuję:
Nie wiemy jak zostałoby to odebrane, nie chcemy sprawiać wrażenia, że tworzymy bialeńskie lobby.
Odbiór pewnie będzie taki: "Jej! Wreszcie coś się dzieje!" ;)
Na przyszłość polecam pisać w Trybunie Diuków. Żeby móc to robić, trzeba tam złożyć aplikację i poprosić @Zombiakov o nadanie uprawnień do publikacji.

Warto również justować artykuły, lepiej wtedy wyglądają ;)
Wodzu prowadź!
Argh, grafika już jest (dodał ją diuk później czy ja jestem ślepy już?). Przepraszam za zamieszanie ;D
Super, że wracamy do publikowania informatorów. Przypomnę tylko, że istnieje [/url]grafika dla Kuryera[/url], więc szkoda jej nie używać.
Cytuję:
Piraci Z Tropicany zremisowali z Hetmanem Grodzisk.
Nie da się tego wytłumaczyć inaczej niż rewolucyjnym sabotażem!
@Zombiakov nie będzie trzecim sercem STS, bo się przeniósł do Almery :/
@RCA clickbait, ale jaki skuteczny. Artykuł już zarobił ponad dwa razy więcej niż poprzedni ;P
@Maj Dziękuję za informację. To oznacza, że suderlandzki MSZ działa szybciej niż władze Sarmacji ;D
@AlbertJanMaat Powiedziałbym, że to raczej po stronie rządu nikt nie stoi. Poparcie dla rewolucjonistów wyrazili już @defloriusz @demollari i @Vanderlei, czyli całkiem spora grupa.
A miał WKW jechać na Tropicanę? Mam nadzieję, że jak kampania się rozkręci (a tak będzie, chwilowo tylko stoimy przez pewnych leniwych diuków), będziemy mogli liczyć na relację z frontu tropicańskiego puczu ;)
No to teraz czekamy na plan realizacji w praktyce :)
Czy KSZ przewiduje jakąś odpowiedź na sytuację na Tropicanie?
@defloriusz Zapraszamy! Kazałem już przyszykować miejsce w obozie jenieckim. Kogo jak kogo, ale Księcia Seniora jeszcze nie więziliśmy!
@Zombiakov Planuję dać przywódcom wszystkich samorządów opcję wsparcia którejś strony sprzętem i/lub ochotnikami, ale muszę to jeszcze jakoś oszacować, żeby za bardzo nie zachwiało balansu (który już teraz jest mierny).
Jeśli chodzi o produkcję, to jestem w kontakcie z JKM i gdy jego system zacznie powstawać, mam nadzieję, że zostanie uwzględniony system wojenny. Ale póki tego systemu nie ma, można też oczywiście pomyśleć o produkcji w Zyriuszu.
@Vanderlei czemu monarchistyczna Teutonia miałaby zaprowadzać demokrację?

@Zombiakov w Grodzisku takie pustki, że chyba nie byłoby z kim walczyć :P

@Salvadore dodatkowi dowódcy raczej na razie nie są potrzebni, ale jednoosobowy skład sędziowski złożony ze mnie chętnie przyjmie każdą pomoc ;)
@Eradl W Starosarmacji było do niedawna, ale @piwniczak zmienił je na ministerstwo informacji :(
@Vanderlei W sumie... Może wtedy też odpadnie :P
Tropicana odpadła, STS odpadła, nie mam już komu kibicować ;(