Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser
Komentarze
Widze, ze inspirujesz sie "Stara Basnia".
Następny wywiad będzie z szefem MSZ, więc raczej będzie ciekawy ;)
To co trzeba, czyli dokładne zbadanie przez kontrwywiad, czy Holding jest obcą ekspozyturą.
Jest napisane "dokładnie zbadać".
W tfu! realu w sądzie nie ma tajemnic oprócz tajemnic rodzinnych i spowiedzi. Myślę, że tak powinno być w Sarmacji. Jeżeli chodzi o złamanie prawa w liście to oczywiście odbiorca powinien to zgłosić Prefekturze, ale nie upubliczniać list.
Ty scholandzka piąta kolumno!
Pozwól, że się dalej poczepiam :) Tekst ma zdecydowanie za dużo powtórzeń. Oczywiście, każdemu się zdarzają, ale używanie 4 razy słowa generał w jednym krótkim akapicie to już przegięcie. Używaj synonimów np. generał: dowódca, wojskowy, wojak, wódz itd. itp. etc. Poza tym za mało opisów. Trzeba poświęcić trochę słów na to, aby czytelnik zobrazował sobie całą sytuację w jakiej znajdują się bohaterowie. Brakuje mi też dialogów.

Ogółem jeżeli chodzi o doskonalenie warsztatu pisarskiego to jeszcze dużo pracy przed tobą. Nie zniechęcaj się jednak nawet kiedy tacy jak ja ciągle krytykują :D Daję serduszko, bo pomysł fajny, tylko trzeba ulepszyć wykonanie :)
Ilosc czlonkow mozna latwo poznac. Wstepujac do Zakonu :)
Czy te błędy ortograficzne są zrobione celowo? Jeśli nie to myślę, że tak krótki tekst można jednak dokładnie sprawdzić przed opublikowaniem. Mimo wszystko daję serce na zachętę.
Wow! Czyli Biała Gwardia ma siedzibę w budynku z prochami feniksa!
Tyle ze dobry autor sam na siebie zarabia. Dobry artykul to 5k plus nagroda za Artykul na medal.
A jakie jest kryterium wyznaczania tych ubogich twórców?
Do sztabu kryzysowego oraz komisji wyjaśniającej przyczynę kataklizmu zostają powołani: Rattus i Calisto Norvegicus Chojnaccy, Zbyszko von Thorn - Broniek, Tomasz Liberi oraz osoba z Prefektury, którą wyznaczy Siergiusz Asketil.
Komendant Obrony Cywilnej Grodziska został o wszystkim powiadomiony.
Jako pracownik Obrony Cywilnej Grodziska proszę wszystkich o pomoc w zwalczaniu niebezpieczeństwa.
Widzę, że nie pożyłem zbyt długo :D
Pisze przeciez, ze to nie mundial :D
1. Książę Tomasz Ivo Hugo AD468
El Presidente: żeby tak mówił rewolucjonista? Prawa autorskie są dla burżuazji :D
Wątek myśliwców jest nawiązaniem do tego: [url] http://www.sarmacja.org/artykul/pokaz/6919 [/url]
A skąd miał by się wziąć Zakon Czarnego Słońca po przeszło tysiącleciu. Zaraz się okaże, że jeszcze Księgę Umarłych znaleźli (nie, jednak ciągle jest bezpieczna pod moją poduszką).
Szkoda, ze nie moglem byc na calej uroczystosci :-(
Coraz bardziej boję się tego jak będzie wyglądał króliczek z Trzyczaszkowa :)
Lepsza śmierć założyciela niż rozłam w zakonie podczas kryzysowej sytuacji.
Dziękuję Siergiuszowi za poprawienie.
Jest obrazek, a przynajmniej mi się wyświetla.