Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser
Komentarze
@Martes Ale jeśli nie konsultowaleś z KSZ to znaczy, ze nie bylo tej akcji, tylko to kaczka dziennikarska.
Ja tam nie zauwazylem aby KS bylo represyjne
Dodam tak na marginesie jeszcze jeden dowód na taką odmianę. W litanii do świętego Iwona jest właśnie odmiana "święty Iwonie", choć ów święty miał na imię Iwo.
Głosowały na mnie aż trzy osoby! :O Co ja takiego zrobiłem?

Gratuluję wszystkim!
Podpisuje sie pod artykulem. Sam mialem z tego typu imionami troche doczynienia i rzeczywiscie Ivo odmienia sie tak samo jak Ivon (oprocz oczywiscie mianownika).
A ten ksiadz to nie mnich buddyjski, ze sie reinkarnuje?
A ten ksiadz to nie mnich buddyjski, ze sie reinkarnuje?
Lepiej w mobi niż w pdf
Świetnie, czekamy na więcej!
A kapitana te zasady obowiązują? :D
Jako sekretarz Ministerstwa Terroru Dyplomatycznego poczuwam się do informowania Sarmatów o ważnych wydarzeniach.
A nie możecie więcej tych pomników postawić? Hetman sam jeden Was nie wyzwolił.
No to napiszę fanfica :D
Będzie sequel i prequel?
A mi nie udzielił wywiadu :(
Tylko macie świadomość, ze Calisto was wszystkich uśmierci, a wasze skarby beda moje?
Gratulacje dla zwycięzców!
Konwój złożony z kilkunastu dużych ciężarówek jechał środkiem lasu. Zatrzymał go nagły wybuch na drodze przed nim. W tym momencie zza drzew wypadli żołnierze KGB. Mierząc w wozy i ich skąpą eskortę, powoli podchodzili do konwoju.

- Proszę o wylegitymowanie się - krzyknąłem do dowódcy konwoju. Tamten początkowo się wzdragał, jednak gdy czerwone kropki z laserowych celowników pokryły jego głowę, zrezygnował z oporu.

- Trzecia kompania zaopatrzeniowa Rep. Scholandzkiej!

- Dobra, nakaz swoim ludziom złożyć broń i zabieramy te wasze ciężarówki z armatami.

Tymczasem radiooperator łączył się z dowództwem.

- Tu "Echo". Mamy "przesyłkę", powtarzam, mamy "przesyłkę"!
2bMlMBU2.jpg
Widzę, że autor artykułu nie wie o wandejskim pochodzeniu swego nazwiska :D
E, punkt trzeci to jawna kradziez z mojego programu :( Choć moze mam sie cieszyć, ze nie tylko ja mam takie poglady.
Naprawdę? Przecież to my mamy Ciepłe i Puchate.
Chyba trzeba będzie wysłać Białą Gwardię w celu odśnieżania. Kolor stroju zakonnego adekwatny do pracy w śniegu :)
Przepraszam za postarzenie, ale to na otrzeby narracji :)
Awaro, mam konfiturki!
A czemu Awara jest w barwach Ukrainy? To odniesienie do reala?
Ciekawe z czego ja, biedny pisarz, mam teraz żyć, skoro wydarzenia są ciekawsze niż moja fikcja? Chyba się zaciągnę.
Przepraszam bardzo za błędy, niestety nie wszystkie mi się udało wyłapać. Jak już wspominałem Siergiusz wyraził zgodę na przeprowadzenie z nim wywiadu, może też przekonam jakiegoś kandydata na posła. A rozmówca został tak dobrany przez to, że cała Rada Ministrów zabroniła stawiać pytania :)