Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser
Komentarze
Ja tam szczury zapadające w śpiączkę uważam za pozytywne wydarzenie - łatwiej je schwytać na obiad. Jeszcze by się jakieś uśpione króliczki przydały, żeby zrobić pasztet :D
"Grodzisk przywitał ich deszczem" - przeciez w Grodzisku zawsze pada, więc to raczej nie jest dowód na epidemię realiozy :)
Kiedy przyjeżdżacie do Grodziska (o ile przyjeżdżacie)?

Jeżeli chodzi o zwracanie wzroku ku Dreamlandowi, to życzę powodzenia, bo jak na razie ode mnie Dreamland odwraca wzrok. Mam jednak nadzieję, że jeśli SF wygra i osadzi w rządzie własnego MSZ to mu się lepiej powiedzie w tej sprawie.
Tropicana Drinks funkcjonuje nawet w czasie epidemii realiozy!
"Po drodze nie zabraknie malwersacji finansowych, zdrad i opryszków, którym zniszczenie największej polskiej mikronacji jest bardzo na rękę." - czyli możemy się spodziewać Pawła Zanika?
""Po kilku godzinach przerwano mecz, by ogłosić wybory." - przerwano mecz, trwający w dodatku kilka godzin?????
Ciekaw jestem czy Sarmacja wreszcie degra sie Baridasowi.
A można takiego Mrówkolwa zahodować?
To dopiero wstep do panteonu. Jeszcze sie troche bogów pojawi.
Gelloni mają dosyć teutońskiego twierdzenia, że GiS jest bez charakteru. :D
Ale burżuj z tego Wielkiego Mistrza! :D
Paulus, nie wystarczy ci rola zlego i zgorzknialego ministra na Tropicanie? :D
@Młynek Prawdopodobnie E - republick.
A musi to być teutoński bohater?
WKM, nie przyznaję się do motywacji, tylko wyjaśniam skąd tyle ambasadorskich artykułów. ;)
Widze, ze JKM zapisze sie w historii KS jako wybitny matematyk.
@Laurencjusz Bo nasz minister zagroził obcięciem pensji jak nie będzie raportu. :(
Dobrze, że jestem na Tropicanie :P
Widzę, że mam konkurenta w pisarstwie morskim. Chyba czas wysłać skrytobójców.
A terror dyplomatyczny to nie jest izolacja KS poprzez zmniejszanie obszaru zwanego zagrnica?
Niezbyt wyglada na czajke.
Przeciez Nordaty juz nie ma. Skad TV a nieistniejacym panstwie?
"...to już będzie można o takiej osobie, że zdobyła pewne doświadczenie; więc niech dostanie się tylko raz." - czy oznacza to, że już nigdy nie będzie mógł wystartować w wyborach, czy nie będzie mógł znów zasiadać w tej kadencji?
A czy ja mówię co innego? Przecież to ja proponowałem opłatę za Pocztę Konną.
@Aleksander Niestety takie symulacje będą nierealne dopóki część społeczeństwa nie zrozumie, że jedynymi rzeczami pewnymi w życiu są śmierć i podatki. Nawet w KS.
Trzeba zastosować metody króla Francji Filipa IV Pięknego, a więc zalegalizować rozbój, oskarżyć Lożę Teutońską o bałwochwalstwo i przejąć jej majątek, konfiskować majątki bogatych obywateli, a na końcu wprowadzić wysokie podatki, żeby odebrać pieniądze niedobitkom.