Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser
Komentarze
@Antoni Ominęło. W czasach, gdy robienie wywiadów z JKM nie było jeszcze modne, w rozmowie dla Trybuny Diuków, Książę powiedział:
Cytuję:
Z pewnością przygotuję na ten temat prezentację informującą oraz przedstawiającą ramy, w których będę zachęcał do pomocy i dyskusji. [...] Chciałbym aby prace jak najmniej ingerowały w bieżące życie w Księstwie, jednocześnie wyobrażając sobie, że już sama dyskusja na temat założeń sprawi, że uaktywni się więcej osób. W każdym razie osoby, które będą na ten temat rozmawiać, na pewno będą mogły „przepchnąć” przez system jakieś swoje wyobrażenia, co da im jakąś przewagę w grze. To taki bonus dla tych, którzy chcieliby współpracować.

Niestety obietnice te nie zostały jak dotąd zrealizowane, żadna prezentacja się nie pojawiła. Z drugiej jednak strony nic nie szkodzi przekazać swoje pomysły Księciu drogą prywatną. Nie gryzie, sprawdzałem ;)
Cytuję:
Sarmacja płacąca libertami? Ktoś chyba przysnął na historii...

Liber to po łacinie "wolny", a sarmaci to byli tępi konserwatyści, którzy sprzedali Polskę w Targowicy
- mówimy tu o dwóch przeciwstawnych ideologiach...
XD
@Piotr Paweł - władze Starosarmacji niezmiennie pozostają przy opinii, że narodowość starosarmacka nie istnieje. Jednak w ankiecie było pytanie o tożsamość, a więc nie jest to aż tak dziwne. Pozostając przy realnych porównaniach, uznawanie siebie za członka narodu polskiego raczej nie przeszkadza jednoczesnemu utożsamianiu się z Wielkopolską jako "małą ojczyzną" ;)

Mnie bardziej fascynuje skąd się wziął w STS Rzymianin :o
Następny artykuł z serii: "20% Starosarmatów w Starosarmacji" :X
Jestem dziś hojny, przez pomyłkę kupiłem dwa egzemplarze ;D
Cytuję:
Z rzeczy bardziej technicznych, należy przeprowadzić proces likwidacji majątku pobialeńskiego
Co zrobimy z mieniem pozaspadkowym?
@Helwetyk Nie wątpię, że uczynili to jedynie ze względu na obawę przed represjami ze strony teutońskiego reżimu, które jak widać powyżej i tak są planowane.
@AJCartonwhisky no, ale przecież z Teutończykami wszystko w porządku. Te 30% to nie Teutończycy, tylko Sarmaci ;P
Już wkrótce odsetek Sarmatów w Sclavinii i Teutonii będzie taki jak w Bialenii!
@Vann Mam nadzieję, że niecnego plagiatora spotka adekwatna kara.

Muszę jednak pochwalić KGB za czerpanie inspiracji w kwestii mundurów z tak zacnego źródła.
Bardzo zacny pomysł na zebranie i prezentację opinii ekspertów, godzien bez wątpienia kontynuacji w następnych sezonach!
Cytuję:
W starciach z mistrzami z Czarnolasu Tropicanie zdobyli aż cztery punkty.
Chyba jednak Tropicańczycy ;)
Muszę z bólem stwierdzić, że ten artykuł to skhandal! Przecież pierwsza grafika to szkic słynnego tropicańskiego rysownika, Pablo Navarro Moralesa, wykonany na podstawie zdjęcia El Dictatore lustrującego armię podczas obchodów pierwszej rocznicy Junty Wakacyjnej. Dowód
@Kong utrzymywanie gońców i, co gorsza, koni, byłoby chyba zbyt dużym obciążeniem finansowym. NIA ma tylko 10k Libertów, a tu trzeba by płacić za paszę, wynagrodzenia, ubezpieczenie od realiozy etc. Gołębie są raczej tańsze ;)
NIA pewnie ma w zanadrzu gołębie pocztowe :P
Może, skoro to Pamflet Grodziski, warto go publikować w ramach Trybuny Diuków? Oferujemy stałą ochronę tropicańskich profesjonalistów dla wszystkich redaktorów. W zamian oczekujemy wyłącznie zamieszczania w każdym numerze panegiryku na cześć urzędującego Namiestnika.
Przepraszam bardzo, ale:
Cytuję:
A już w następnym numerze dowiemy się - czy JKM Konrad Jakub defrauduje publiczne fundusze na prywatne koncerty w zaciszu swojej srebrnoroskiej rezydencji?

Ja czekam na ten artykuł, a tymczasem Wy piszecie o jakiś Rajńczykach :(
@SantiVilarte Mamy obecnie całe zero.
Cytuję:
Chciałbym sprawdzić system częstszej rotacji ambasadorów
Czemu miałaby służyć częsta rotacja? I skąd zamierza kandydat wziąć tylu ambasadorów?
@Vann Inna sprawa, że Piraci też mają czym się pochwalić w sferze osiągnięć dla kontrrewolucji, bo pokonali ostatnio w meczu towarzyskim Synów Wandy.
Cytuję:
Drużyna Piratów z Tropicany pod przewodnictwem El Dictatore Remigiusza Lwowskiego von Hochenhaüsera
To akurat nie byli Piraci, tylko reprezentacja. Od niedawna jestem trenerem obu drużyn ;)
@KonradFriedman Może to właśnie był przykład cynicznie hipokryzyjnej wypowiedzi?
Wspieranie jednocześnie nacjonalizmów tropicańskiego i teutońskiego może wytworzyć mieszankę wybuchową :P
@JanushSundajski Myślę, że wystarczy pogrubić pytania redaktora, wtedy jest wystarczająco czytelnie. Warto też korzystać z opcji "podgląd", wtedy można samemu się zorientować w sytuacji i uniknąć wrednych komentarzy z loży krytyków ;)

No i chętnie przeczytałbym nieco dłuższe wywiady!
¡Adelante!
Strasznie steutonizowany ten program. Mieszkańcy Starosarmacji już zaczynają w geście protestu wyrzucać telewizory.