Laurencjusz Ma Hi at Atera
Komentarze
Z jednej strony zgadzam się z JW Markizem, bo wszystko było by w tym samym miejscu, ale...

To ale ta chęć podtrzymywania pamięci o teutońskiej historii jest dla mnie ważniejsza, bo czas mija, a przecież warto zostawić coś po sobie dla kolejnych pokoleń.

Bez własnej historii każdy naród jest tylko namiastką teraźniejszości.

Gratuluję pomysłu i trzymam kciuki :)
Życzę powodzenia :)
Konkurs za konkursem. Jak tak dalej pójdzie to trzeba będzie wziąć pożyczkę a banku na nagrody ;) a tak poważnie to aktywność godna pozazdroszczenia. Oby tak dalej :D
Jak Twoim okiem widać KSZ na spocznij? ;)
Bardzo "zjawiskowe" :)
Jeszcze raz wielkie dzięki wszystkim za życzenia :)
Wielkie dzięki za życzenia ;)
Całkiem nieźle ;)
Gratuluję pomysłu, a poza tym plus za Dzbana ;)
Kawałek z historii. Jakb zawsze znajdą się tacy, którzy by zrozumieć muszą się napić lub potrzebują dojścia do materiałów źródłowych.

To ciekawe zjawisko - pamięć ;)
Obyśmy się z tą likwidacją nie pospieszyli, bo likwduje się w mgnieniu oka, a buduje .... Co innego reformy. Rząd Książęcy już był i może czas było by do tego pomysłu wrócić :)
Gratuluję ;)
Cóż takie życie lub jak to niektórzy mówią żyć. Smutne, ale prawdziwe.
Widzę, że w Almerze pojawił się "Picasso". To dobrze wróży. Mam nadzieję, że cdn. :)
Cytuję:
Postuluję także rezygnację ze stałej liczby asesorów. Zamiast obecnego modelu, w którym oczekujemy od nich (bez większego efektu…) stałego orzekania
Oczywiście, że popieram jako osoba startująca z listy wyborczej, ale nad pełnieniem urzędu bezterminowo to bym się zastanowił.
Serce na zachętę do dalszego pisania ;)
Powodzenia w dalszym rozwoju Rothenburga :)
@Vladimir Ja bym to widział tak. Czasy się zmieniają, a baridajska koza zawsze będzie kozą. Co innego z rysunkami. Wszystko zależy od twardości (ogórka) ołówka :)
Grafika piekna, ale refleksu nie stwierdzono, bo wicekról odwołany z chwilą abdykacji.

Kto znieważa baridajskie kozy może dostać po rogach ;)

Ps: cieszy mnie, że JO znowu rysuje :)
No i jest nas troje. Ciekawe, czy ktoś jeszcze wpłaci wpisowe ;)
Powodzenia. Jeśli to krótka rozgrywka to się skuszę ;)
Wciągające. Chętnie poznał bym ciąg dalszy :D
@Helwetyk WKM, kto zechce to się odezwie, a przynajmniej będzie wiedział gdzie tego dokonać ;)
Życzę powodzenia :)