Laurẽt Gedeon I
Komentarze
Niestety nie udało mi się kupić, bo wyskoczył tekst:
Cytuję:
Wyskaczyl jakis blad Puste dane do przelewu, bądź błędny nadawca.
:(
Jak zwykle rzeczowo i konkretnie :)
Stawiam na nowego sternika i życzę mu wszystkiego najlepszego :)
Piękne krajobrazy ;)
Cytuję:
Sercuję za aktywność :)
Dołączam się :)
Cytuję:
Należałoby mieć dość odwagi i po prostu uchwalić całkowite przejęcie prywatnych pieniędzy należących do osób nieaktywnych.

A czemu by nie :)
Wielkie rzeczy, że ludzią "uciekają" liberty. Jak ktoś "kisi" kasę i blokuje obieg zamiast zainwestować to jego problem.

Libert ma być w obiegu. Zdziwiony jestem jak ktoś nieobecny pół roku, rok, czy kilka lat próbuje robić złodziei z Posłów jak by było tka trudno te libert zarobić.
Jako lennik Gideny mogę zaproponować współpracę na szczeblu lokalnym. Chętnych zapraszam do omówienia szczegółów na PK :)
@KrzysztofHans brakowało mi tej wytrzymałości i walki o Jastrzębiec oraz Trizondal. Witam serdecznie z powrotem :)
Cieszy, że wena służy :D
Zawsze chętnie sięgam po kolejny numer przeglądu, bo od razu rzuca się w oko, że autor pisze z pasją :)
Cytuję:
Czy musiało dojść do abdykacji? Oczywiście, że nie. Czy musiało zakończyć się to ostrym bólem dupy? Oczywiście, że nie. Czy trzeba zakłamywać rzeczywistość, zarzucając brak propozycji i chęci współpracy?

Żadnych propozycji współpracy z Waszej strony nie było. Były tylko deklaracje współpracy i na pytanie na czmy WKW zależy, a z czego chciał by zrezygnować nie doczekałem się odpowiedzi.

I jeszcze to zdziwienie związane z przekazaniem korony. Niby komu ją miałem przekazać? Wam osobie, która nawet nie ma obywatelstwa?

Z jednym mogę się zgodzić, że rewolucja to wiatr. Dzisiaj wieje, ale w końcu przestanie i wtedy wyjdzie słońce.

Nadal kręcicie się wokół bólu dupy i ciekawy jestem co na tym fundamencie zbudujecie - klocka?

Nie lepiej wziąć się do pracy i zrobić coś pożytecznego zamiast brnąć w to co się skończyło?
Baridas! Baridas! Baridas!
Lektura rzeczywiście miła dla ucha :)
Bardzo rzeczowe zestawienie, a poza tym cieszy, że Baridas w rezerwowym składzie pokonał Gellończyków 2-0 :)
@CarmenLaurent WKM wszystkiego nie można mieć, ale to trzeba zrozumieć. W związku z tym, że nie musimy trzymać się realowych ram ustrojowych, czy prawnych myślę, że kompromis da się wypracować dla dobra nas wszystkich :)
@AFvTD
Cytuję:
Mówił również WKM, że zostaną zaproponowane konkrety, których niestety nie widzę. Jeżeli dogadywanie się od strony WKM oznacza postawienie stronnictwa republikańskiego w sytuacji: "Nic więcej wam nie dam, o republice to sobie możecie pomarzyć", to raczej nie będę chciał z Waszą Królewską Mością siadać do jednego stołu. Osobiście - jestem gotowy na ustępstwa, jeżeli również WKM ustąpi. Innego wyjścia nie widzę.
"...NIc więcej wam nie dam..." to dość du że nadużycie. Zaproponowałem drogę, ale nie na zasadzie, że Wam coś znów narzucę, bo to nie można było uznać ani za kompromis, ani z chęć dogadania. Mam nadzieję, że ostateczny kompromis wypracujemy wspólnie i tyle. Cieszy mnie zaś gotowość do ustępstw. Sam jestem gotowy i czytając te słowa, które pozwolę sobie znów zacytować"...Osobiście - jestem gotowy na ustępstwa, jeżeli również WKM ustąpi. Innego wyjścia nie widzę..." ciekaw jestem co druga stoma zaproponuje
Cytuję:
Jedna uwaga. Sarmacja nie nadaje się na imperium z kartonu. Czemu? Bo wszędzie wokół nas jest woda! ;)
Cięty, wesoły sarmacki język i poczucie humoru. Podoba mi się :)
Tak trzymaj, a z każdym następnym razem będzie lepiej i ciekawiej :D
Prawda, tylko prawda, sama prawda, czy tyż prawda, a w tym granat. Resztę sam już autor dopowiedział, a ja do tego ognia nie wrzucę drugiego, bo atom też nie pomoże. Słowa uznania należą się za wkład pracy. Trzymaj się Heniu ;)
Niech powaga i diuczość sprzyja Księciu :)
Jak widać prawdziwy Baridajczyk potrafi zasnąć wszędzie :)
Piękne i twórcze :D
Jeśli chodzi o republikę to sama zmiana dla zmiany to trochę mało. Gdyby miało skończyć się tak szybko jak zainteresowanie narracją gospodarczą to gra nie warta świeczki. Zmiana króla w prezyddenta to żadna zmiana, bo obecny ustrój daje obywatelom tyle samo praw co republikański :)
Na ulicach pustki, a demonstranci robią zakupy w supermarketach. Zamisat republiki widać puste pułki :)
Dawno nie czytałem nic z tego gatunku. Gratuluję wywiadu :)
Niech lepszy wygra :)
Powodzenia. Trzymam kciuki :)