Michel von Vincis-d’Agnou
Komentarze
Dobra polemika, lecz pozwolę sobie na odpowiedź na nią w najbliższym czasie na łamach "wBialenii".
Jakiś apokryf. Pewnie zaraz okaże się, że Wanda był hetero. Oczekuj polemiki.
Ale biurokracja powstała jeszcze przed pierwszymi ludźmi. Skoro Vladimirus stworzył sobie byty poddane, to były one urzędnikami Sprawy. Co za tym idzie, Kult Vladimirejski traci sens.
Jednak znalazłem pewną nieprawidłowość. To drzewo genealogiczne jasno oznajmia, że ojcem Mateusza Chojnackiego był Tomasz Chojnacki, a nie RCA. Swoją drogą, jeśli pominiemy ten fakt, to RCA ma w swojej rodzinie pół mikroświata (pomijając Al Rajn). Przy czym , mówię tu o rodzinie, nie o rodzie.
RCA nie jest adminem. Adminem jest PTR, Karolina, Maciej Kamiński oraz ja.
Ale ją ośmieszasz. Pewnych rzeczy obywatelowi za granicą nie przystoi.
Jako emisariusz pełnomocny prezydenta RB odcinam się od działalności pana Swirydiuka, prosiłbym nie oceniać Republiki miarą tego artykułu, swoją drogą, całkiem słabego.

Z wyrazami estymy,
KJM
Ej, to wy prowadziliście wojnę z Wandystanem, a nie Scholandią?
JO Czuguł-Chan,

jeśli bylibyśmy mikronacją odtwórczą, padlibyśmy z rok-półtora temu. A jakoś nadal żyjemy i jesteśmy pod względem aktywości zaraz za Al Rajnem.
Aztec wersja 2.0? Spytaliście się Rajńczyków co o tym sądzą?
Nie otrzymałem odpowiedzi na swoje pytanie, więc oczekuję na odpowiedź przez PW, ewentualnie w komentarzu.
Jako Bialeńczyk to trochę niefajnie się tu wypowiadać. Ale zawaliliscie sprawę. Kilkukrotnie mniejsza La Palma zrobiła coś świetnego, a Baridas i Sclavinia - teoretycznie najaktywniejsze samorządy, oba od La Palmy większe,nie podołały. Dekadencja i lenistwo, niestety.
Bialeński kontyngent pomocowy już został wysłany. Jeśli będziecie czegokolwiek potrzebować, ogłaszajcie. W zielonych ciężarówkach kiełbasy z Wandystanu i herbata khmerska.
Republika Bialeńska składa najszczersze kondolencje. Niech spoczywa w pokoju.
No i udało się. Eldorat póki co zielony.
Tak trochę słabo. :) Na sąsiedniej Bialenii mieliśmy już żelazo. Ale zasercuję.

PS 1500 lat p. n. e. i malowidła takie trochę... hmm... podobne do tych z Cro-Magon.
Irmina, dodaj do tego że jest martwa.

[Link]
Kanapa to chyba sofa z możliwością jej rozłożenia... nie wiem, tak przynajmniej jest na Mazowszu.
@Kamilu

Nikt w cywilizowanym mikroświecie nie zniża się do ataku.
Pixelwaffen? Poza tym, nie gryzą się żaglowce z myśliwcami a la F-16 KSZ?
Przepraszam Szanownego Pana, ale co ma KS wspólnego z ziemiami na Kontynencie Wschodnim? Awara, rozumiem. Ale na co Sarmacji Orientyka?
Żądam publikacji w dzienniku praw! :D
Pytanko, skrótowce również się liczą (realowe)?
Kazakov? Zakamuflowana Opcja Bialeńska.
1. Pan Herman jest MSZ Carstwa, więc trudno mu zarzucić bycie nowym mieszkańcem. :)
2. Wiem co stanie się z tą chmurką. I kogo ona jest. :) Wojska chemiczne ma jeden kraj, ot, na wschód od Tropicany. I do tego porządną technikę rakietową. :)
P. Serieus, tak tylko, radzę się zapoznać z danymi od Wielkich Przyjaciół Sclavinii (TM). Powinno pomóc.

http://spolecznosc.bialenia.net.pl/index.php?topic=1705.0
Wiesz co, było się zgłębić, mamy dwa księżyce - Kosmiczny i Fistaszek.

/-/ Szef Bial. Programu Kosmicznego
Bielanii nie pokonacie. :P