Yutte Pónkrokk
Komentarze
Życzę mistrzostwa v-świata :)
Kibice
Jesteśmy z Wami!
Sarmaci jesteśmy z Wami!
Brawo dla Sarmacji i Teutoni za awans. I dla Sclavini za godną Ostatecznej Krucjaty walkę. NTOK!
O! I teraz mogę sercować i dotować :)
Nie wiem czy to celowe ale jest dwa razy grupa A i B a nie ma C i D na obrazkach :)
Cytuję:
RCA macający....oceniający tylną część naszych Pań

RCA oddaj mi swoją fuchę ;)
Wszystkie sarmackie drużyny wygrały! Radość weszła w serca kibiców i szał ogarnął ulice miast i wsi w Sclavinie, Baridasie, Teutoni i Koronie. 2:0 z Bialenią. Jestem dumny.

PS. Pozdro dla kibiców z Baridasu :)
Ojej. To szkoda. Jednak wolałem poprzedni komentarz do wyniku...
Chyba zły wynik jest przy meczu Sarmacji. To tak BA.

Brawo Sarmaci za wygraną! Brawo Sclavińczycy za walkę!
Zwycięski remis Sclavini :)
4. Kolegi Odolana z wojska (zapewne waffen-ok, co z tego że nie istniało to Odolan, on mógł) o imieniu Jaweł.
Sarmacja - drużyna ze stalową obroną ja widzę.
Tutaj zgadzam się z Karoliną. Ten artykuł ma informować jedynie o sporcie w Grodzisku i to właśnie robi.
Zapraszamy zaprzyjaźnionych kibiców z Baridasu na mecz reprezentacji Sclavinii 7 października ;)
Jeśli chodzi o moje ciekawe doświadczenia pozaboiskowe to jest takie jedno. Idę sobie wczoraj przy Odolan Arenie i sprzed najbliższego pubu słyszę głos (lekko pijany ale bardzo donośny) "Meeeeecze sprzedaje! Meeeecze!" Podchodzę bliżej i się pytam kim ten człowiek jest. A on odpowiada, że jest sędzią na mundialu ale mu się dieta sędziowska skończyła i musi sprzedać jakiś mecz, żeby móc potem wrócić do domu ;)
Ładny nasz dworzec w Eldoracie. A najlepsze jest to, że mogę go zobaczyć z okien mojej willi :D
Przykro mi ale satyra nie udana. Zbyt poprawnie napisane ;)
Żałośnie Utworzona Rada :)
Najważniejszy nasz mecz to mecz z Bialenią. Jedyny mecz, który musimy wygrać Panie trenerze :)

"Nic sie nie stało
Sclavinio nic sie nie stało"

Trzymam kciuki za Sarmację. Mam nadzieję, że ta porażka to przypadek.

"Jesteśmy z Wami
Sarmaci jesteśmy z Wami"
Zaprawdę powiadam Wam. Przyjdzie czas, że pokonani będą niepokonani a niepokonani będą zremisowani. A gdy nikt już nie będzie przegrany - wygram ja :D
Ale to właśnie te koszulki... ino zdjęcie czarno-białe :)
Życzę powodzenia Krzysiu :) mimo, że nie zgadzam się z jakimiś 97% tego co mówisz to jednak fajnie, że starasz się tak bardzo. Uparty jesteś bardzo. Ale niestety często aż za bardzo.
Dokładnie tak. Moje NTOK też w zeszłym sezonie awans utraciło. Ale nie można sie poddawać... jak mówią pierwsze dwa człony nazwy klubu mojego: Niech Trwa!
Historia Eldorackim Ludom Pisana -HELP
Czcigodny i trochę starszy ode mnie stażem Baronie!

Czyli uważasz, że nazywanie Sarmacji przerośniętą yoyonacją przez prezydenta tamtego państwa, czy wysyłanie not dyplomatycznych swoim stylem i argumentami uwłaczających zarówno Sarmacji jak i zdrowemu rozsądkowi, lub w czasie tej "wojny o NS" wprowadzanie projektu do Sejmu odnośnie zajęcia ziem Hellady i Stoyalii, czyli także ziem byłej secesyjnej Sclavinii, to oznaka tego "wydobrzenia". W takim razie niezmiernie się cieszę, że jeszcze rok temu mnie nie było w mikronacjach, bo ze słów Czcigodnego Pana jasno wynika, że wtedy to ich zachowanie naprawdę musiało być katastrofalne.

A takie przykłady można by mnożyć przez ostatnie miesiące drogi Ivanie.
@Ivan nie przeczę, że były ataki ze strony Sarmatów a szczególnie Sclavińczyków. Nie zaprzeczam również yemu że mam takie a nie inne poglądy na ten temat. Ale na najbardziej Ostateczną Kricjatę! Biełańczycy wcale nie są/byli lepsi. Wiem że to może być trudne lecz przez chwilę spójrz na Bialenię bez różowych okularów! Ponadto podałeś słowa Młynka. A wcześniej ze strony tamtego (Twojego, jeśli wolisz) państwa nie było prowokacji czy zagrań takich a nie innych?

To było pytanie retoryczne. Nie musisz odpowiadać.

@KJM mimo to że noty itp wwysyłałeś jako MSZ Bialenii a nie obywatel Sarmacji, to jednak nigdy nie przestałeś być sarmackim obywatelem, który przysięgał a potem postępował wbrew słowom tej przysięgi.

PS. Również przepraszam za błędy i prawie brak interpunkcji ale piszę z telefonu pod wpływem chwili i przeczytanych komentarzy...
Ivan proszę Cię bądź poważny. Może i jesteś bardziej aktywny w Biełanii ale musiałeś coś słyszeć o usilnym dążeniu KJM (bodajże nawet członka Twojej v-rodziny) do zasiania fermentu... A w tym czasie był MSZ ich (lub Waszym, jeśli wolisz). Tak jak później jego "noty" dyplomatyczne. Również wysyłane jako biełański MSZ....
Cytuję:
Czy ta równość to według Szanownego Pana tworzenie niepotrzebnych miast w systemie z jednym mieszkańcem?

Jedno pozostanie bez mieszkańca. Chyba że Krzysztof się sklonuje ;)
Niech Trwa Ostateczna Krucjata! NTOK! NTOK!