Juliette Alatriste
Komentarze
@Konrad - zachęcam!!

@Eradl lubisz i umiesz to robić, Kongres jest dla Ciebie idealny. Skroisz jakiś temat?
@Konrad Jakub
Z chęcią podejmę się aktualizacji tematu w oparciu o materiały, które JKM Robert zataił. Oficjalnie więc pytam - istnieje możliwość otrzymania takowych?
@Konrad Jakub
"każde źródło informacji w rozmowie prywatnej zdradziło tyle, ile akurat mu pasowało" - zgodziłabym się z tą tezą, gdyby te rzmowy prowadzone były ze mną. One są prowadzone bezpośrednio pomiędzy uczestnikami. Ja jestem ich "czytelnikiem".
I tak, zdecydowanie jestem osobą, która pisze to, co dyktują jej "ghostwritterzy" ;)

@Ignacy
Które wątki być pociągnął?
Co do rodu at Atera - miałam o nich nie najlepsze zdanie; po przeczytaniu całej tej korespondencji - jestem zszokowana ich postawą.
Język polski taki trudny!
"Wielu z nas brało udział w procesie, który właśnie się rozpoczyna. Wraz z Królem zdajemy sobie sprawę, że nie wszyscy uczestniczyli w tym procesie, ale przecież nic nie trwa wiecznie" - coś mi tu nie pasuje :D
Myślałam, że to coś o Nordii... Oo
Ale te surowe logi z czata można było 'obrobić' :/
@JulianF dokładniej to [url]/uhttp://fc.sarmacja.org/viewtopic.php?f=304&t=6157&start=270#p277833[/url]
Myślę, że powierzenie funkcji informacyjnej osobie spoza Baridasu jest dobrą decyzją - możemy z dystansu spojrzeć na nasze działania i nienaszpikowane emocjami opinie.

Alfred, brawo! Jesteś moim bohaterem :D
WKW zdecydowanie chce się przylizać, od zawsze ma bujny fryz.

Jak napisałam w artykule, nie bez kozery poprosiłam o profil głosującego. Większą wagę mają głosy aktywniejszych obywateli, stąd taka interpretacja.

Nie do końca rozumiem, o co toczy się dysputa. Tylko 50% osób zagłosowało? No cóż, nic na to nie poradzę.

Może odniesiecie się do wyników referendum? Jak optujecie za zaproponowanym planem działania?
Czemu porzuciłeś Baridas?
Julian, przeczytaj też i trzeci raz, jeśli pomoże ci to zrozumieć treść ;)

A źródła wartości mleka nie szukałeś? O lol, poczytaj o fikcji literackiej.
Czapki z głów! ;)

Gratulacje, Teutończykowi udało się zrobić to, czego dotąd żaden Baridajczyk nie osiągnął, brawo! ;)
Swoją drogą - fascynujące - jedyna godna uwagi aktywność w KB pochodzi… zza muru :P
Firana, musimy o tym porozmawiać! :D
Dobrnęłam do końca, w związku z czym pozwolę sobie na komentarz. Ładnie to ubrane w słowa. Wyważone, elegancko się prezentuje. Ale co prezentuje? Szczerze mówiąc spodziewałam się czegoś mniej wyświechtanego. Czegoś... mądrego. A tu ot, taka osiedlowa rozmowa dwóch panów na temat skuteczniejszego środka na poprawę potencji. Gdzie jeden klepie drugiego po plecach dodając mu otuchy. Jestem lekko zawiedziona, zalatuje formaliną.
Czyżby come back? Kochanków mam schować do szafy?
"Skrytykuję ich aktywność w Dreamlandzie" - takie to dwuznaczne!:x

Poza tym ubawiłam się nieźle. Yenn, Ty to zabawna jesteś ;-)
Kontekst powrotu do polityki.
Obrzydliwy ekshibicjonizm!
Czyli ch*jowy ten kontekst :(
Jak dobrze interpretuję, to za asesorką to pozostałości po enemie? :D
Przynajmniej asesor ma ciepło w stópki. To się symbioza, miłość nazywa <3
Długo nie trzeba było szukać.

@Yenn
Gwoli sprostowania, nie "w gwoli sprostowania", na litość Wandy! Nie używa się słów, o których znaczeniu, etymologii, itd. nie ma się pojęcia! :/

Sławomir, gratuluję odwagi! Debiutancki wywiad zacząłeś z przytupem!
Spójrzcie, Teutońscy gospodarze! Zamiast brać się za powstańcze rozruchy - do garów! To Wam przynajmniej efektywnie wychodzi ;-)
Odmianą słowa, nie zaś wymianą :D
Polecam Vikinges Arnovike!
W tamtym tygodniu kupiłam paru interesujących zawodników, powinni się sprawdzić! ;)
Co zrobisz, takie hobby.
Obywatele Sarmacji = Sarmaci
Gratuluję, Michał! Rządzisz już niemal we wszystkich ligach miktoświata! ;)