Kristian Arped
Komentarze
Mogliście chociaż na sierpień zaczekać z takimi inbami, byłoby klimatyczniej
Nie żebym się czepiał, ale artykuły powinny posiadać nieco więcej „treści”. Ten, natomiast, nadaje się idealnie do opublikowania na Ćwirku :)
Kiedy nastały czasy, że Andrzeja znowu nazywa się Sarmatą... :')
Trzymam kciuki za powrót. Takiej prasy nam potrzeba w Księstwie! ;)
Popracujcie tylko trochę nad formatowaniem artykułu, bo kłuje w oczy ;)
Grutin i jego klony <3
Spóźnione brawa dla nowo zaprzysiężonych ;)
Może warto się pokusić o reaktywację bialeńskiego radia, które Akrypa kiedyś prowadził?
Nareszcie to paskudztwo przestało istnieć. To chyba było największe nagromadzenie procedur tam gdzie ich w ogóle nie potrzeba od czasów prawa komunikacyjnego.
Bardzo fajnie! Miło się patrzy, jak rozwija nam się kolejny talent dziennikarski! ;)
Trzymamy kciuki, Timan!
Fuj. Skrybę trzeba zapisać na przymusowy kurs kaligrafii. :(
@rybczak O dziwo czasem fajnie jest sobie je poczytać — można się nieźle uśmiać. :p
Takiego Króla Baridasowi trzeba było. <3
@Eradl bułka poznańska też nie jest z Poznania, ale każdy wie o co chodzi ;)
To przerażające jak bardzo salut rzymski pasuje do naszego księcia seniora xD
Nareszcie pierwsza dobra decyzja <3
@RCA

To działa w dwie strony. Kiedyś postawy reprezentowane przez Was byłyby nie do zaakceptowania na stolcu książęcym, co też pokazuje, jak bardzo staniała mitra. Staniała do tego stopnia, że sami czuliście się w potrzebie przypominać słownie, że jesteście monarchą.

Natomiast bardzo mnie cieszy skorzystanie z mojej rady, wyrażonej na Ćwirku (chociaż, niestety, wówczas odrzuconej). Sarmacja nie potrzebuje księcia w wersji demo.
> Czy korzystasz z usług Grodziskiej Agencji Prasowej?
> Nie wiem (3,7%)

xD
Buduję.
@Albert ciekawe,ciekawe
Nordyjczycy to mieszkańcy Nordii, nieistniejącej już mikronacji, a nie Nordaty...
@Rihanna dobrze, że nie HDD :/
@RCA może powinniśmy w ramach naszej strategii dyplomatycznej, kierując się Racją Stanu™, wspierać młode — ale ambitne! — społeczności miejscem na serwerze?
CBA.pl Najlepsze darmowy hosting <3
Bardzo dobrze, że wybory są powtarzane w sytuacji, gdy wygrał zły kandydat. To dobrze świadczy o Sarmacji. :)
@Jul I tak zatęskni za ojczyzną. :D