Ozzy Washburn
Komentarze
Pozwolę sobie, może trochę nieproszony, zauważyć, że bardzo duża część społeczności trizondalskiej jest na tyle zainteresowana zagranicą, iż zdarza jej się tutaj zaglądać... Przykro mi, że muszą czytać komentarze tego typu. Rozumiem, że nie istnieją żadne ograniczenia prawne (bo w końcu wolność słowa), ale co z ograniczeniami moralnymi?
Sclavinia zagrała 5-4-1, a więc 4vs3... Przewaga, ale tylko liczebna, niekoniecznie powodująca zmniejszenie ilości szans. Wydaje mi się, że wynikała ona raczej z taktyki Sclavinii - bardzo defensywnej gry pięcioma obrońcami. Oczywiście - mogę się mylić. :)
Opis spotkania ukryty pod odnośnikiem również nie jest dla mnie w pełni zrozumiały.

"Przewaga Sclavinii w środku boiska spowodowała (...)"
Nie wiem skąd takie wnioski. VRP posiadała większe posiadanie piłki (63%-37%) oraz wyższy wskaźnik drużyny w pomocy (9-7).
"VRP tylko i wyłącznie dzięki skuteczności wygrała 2-3"

Wygraliśmy 2-0... I raczej nie "tylko i wyłącznie dzięki skuteczności".
Brednie. Trwają przenosiny na inny serwer (tak - opłacony) i to właśnie z nimi związana jest przerwa w działaniu. Faktem jest natomiast, że trwa ona stanowczo za długo.
Faza rewanżowa tylko w niższej dywizji, wyższa jest dopiero w 1/3 rozgrywek. :)
Nie wiem gdzie te eksperymenty Al Rajnu - taktyka oraz wystawiony skład - te co zawsze... Niskie zwycięstwo to wyłącznie skutek bardzo defensywnego ustawienia Nordii (i szczęścia Nordyjczyków w postaci kontuzji napastnika reprezentacji Al Rajnu). :P
W części dla VIP? Jeśli tak, mógłbym prosić o udostępnienie? Dotychczas byłem przekonany, że to Dreamland prowadzi (spójrzmy na samą wartość drużyny - nieporównywalnie wyższa niż większości reprezentacji). :)
Skąd dane, że Sarmacja jest najbogatszą drużyną?