Ivan von Lichtenstein
Komentarze
Nie popieram pomysłu WKW z religią.
Bardzo ciekawy artykuł.
qhZPBbK.jpg
Także piszę "w szufladzie" co nieco o historii, padły tutaj różne imiona, na szczęście mogę zawsze je dopisać, albo zmienić u siebie, by każde historyczne opowiadanie zgadzało się z resztą.

Czekam na ciąg dalszy!
Co prawda do większości z przedstawionych postulatów podchodzę z dystansem, jednak uważam że są one warte rozpatrzenia. Jest to także forma rozbudzenia aktywnosci w samorządzie, więc plus.
Dziękuję Jaśnie Oświecony.
Czemu ogólnosarmacki? A co ma Sarmacja do monarchofaszyzmu?
Zamierzam ciąg dalszy wprowadzić :)
Ordynacja wyborcza jest, panie de Hoenhaim.
Owszem, jest to część działań, ale ja widzę tutaj także dużo konkursów organizowanych przez Minister Dziedzictwa Narodowego, za co brawa.
"Łatwiej działać w dwóch mikronacjach niż w jednej"
Oczywiście miałem na myśli: "niż w trzech".
Łatwiej działać w dwóch mikronacjach niż w jednej, temu Wielmożny chyba nie zaprzeczy. A za przeprosiny dziękuję i wybaczam, oraz także przepraszam, ponieważ faktycznie użyłem nieco zbyt mocnych słów - wobec sprostowania nie mam już żadnych obiekcji, poza zarzutami o nabijanie aktywności, zwłaszcza że z trzech zalinkowanych postów widzę głównie pytanie o emisję kolekcjonerskiego znaczka, próbę "ogarnięcia" mężczyzny który albo nabijał aktywność albo nie wiem co robił, ale post "Sikam." nie wydaje mi się estetyczny, wobec czego napisałem tamtej osobie by śpieszył do wychodka, a nie chwalił się tym w miejscu publicznym. Trzecim postem jest pytanie czy w Winktown palą na stosach - bo mnie to ciekawiło, dotąd sądziłem że w Winktown nie działa żadna parafia ani biskupstwo z Państwa Kościelnego Rotria, wobec czego nie palą na stosach, ale odpowiedź osoby którą o to zapytałem rozwiała moje wątpliwości. W Winktown jednak palą na stosach.
Dziękuję bardzo za sprostowanie.
Jaśnie Oświecony! Dodano brakujące odnośniki.
Cytuję:
Co do sprostowań — Pan chyba raczy żartować :) Ma Pan 3 obywatelstwa, sarmackie, RON oraz bialeńskie. Jeśli chce Pan by to Panu udowodnić zapraszam do złożenia pozwu :) Z radością się z Panem spotkam w TK, i chętnie wówczas popolemizuję :) To co?

Złożyłbym pozew, jednak jestem zwolennikiem polubownego załatwiania spraw, dlatego wnoszę o sprostowanie. Obywatelstwa bialeńskiego nie posiadam od kwietnia, a oto dowód:
http://spolecznosc.bialenia.org.pl/index.php?topic=5650.0

Po raz kolejny widać jak Wielmożny próbuje okłamać opinię publiczną, bo nie dość że Wielmożny nie przyznał mi racji, to nadal Wicehrabia się parł, że posiadam trzy obywatelstwa.

"Co do IRCa, to zwyczajnie przemilczę"
Dlaczego? Proszę o przykłady mojego nieodpowiedniego zachowania. Jeśli pisze Wicehrabia w gazecie przeznaczonej dla każdego obywatela, to zazwyczaj - jeśli nie pisze Wicehrabia fikcji literackiej - powinien Wicehrabia pisać prawdę. A prawdę można udowodnić. Nie zamierzam ciągnąć Wicehrabiego do Trybunału Koronnego, ponieważ uwłaczałoby to powagi władzy sądowniczej, ale mimo wszystko prosiłbym, by albo Wicehrabia podał przykłady moich karygodnych zachowań na IRCu, albo odwołał tą wypowiedź.


Sprostowanie:
Pomyliłem większość bezwzględną z konstytucyjną. Wycofuję powyższe słowa.
Odwołać niepokornego Asesora można większością bezwzględną, której nie posiada ani jeden ani drugi komitet.
Cytuję:
Widać gołym okiem, że ktoś tak czy inaczej zrobi wszystko aby wniosek do Trybunału odnośnie subwencji- zniknął. Społeczeństwo musi być czujne.

Za przeproszeniem, ale czytam głupoty w wypowiedzi wyżej przytoczonej. Jak można "zniknąć" wniosek do Trybunału? Przecież prawdziwa władza szanuje każdy wyrok władzy sądowniczej. Jest to ważny element państwa, nie bez powodu Asesorzy posiadają immunitet, który chroni przed wpływami polityków niezadowolonych z wyroku. Każdy Asesor w każdym Składzie Orzekającym orzeka wyłącznie na podstawie swojego zdania, bowiem politycy niezależnie jak by się głowili - po prostu nie mogą wpłynąć na decyzje władzy sądowniczej. Nowych Asesorów w razie dymisji któregokolwiek będzie wybierał Sejm, a nie Rada Ministrów. Większością dwóch trzecich, więc także KW Kobiety Sarmacji będzie mógł mieć wpływ na decyzję.
Cytuję:
Ivan von Lichtenstein znany jest z braku poszanowania reguł na IRCu, trzech obywatelstw (KS, RON i Bialenia), problemów z formatowaniem tekstów, itd.

Prosiłbym o rozwinięcie, bowiem skoro autor napisał "itd." to zapewne ma na myśli jakieś jeszcze przewinienia. Co do posiadania obywatelstw, uważam że autor pisze nieprawdę obywatelom i mieszkańcom Sarmacji, bowiem posiadam wyłącznie obywatelstwo Sarmacji i RON. W Bialenii przestałem działać bardzo dawno, a jeśli autor nie opublikuje sprostowania ws. tej, mam nadzieję, pomyłki, będę rozważał ewentualne rozwiązanie sprawy w Trybunale Koronnym. Podobnie nie rozumiem dlaczego autor stwierdza że znany jestem z braku poszanowanie reguł na IRCu? Moje nieodpowiednie zachowanie skończyło się jeszcze przed powrotem autora do Sarmacji, a to co było potem ("entery") to był efekt złego przyzwyczajenia które zakończyło się już bardzo dawno (kilka miesięcy temu). W tej sprawie także prosiłbym o sprostowanie. Pytam także, skąd wniosek, że mam problemy z formatowaniem tekstów? Pełniłem funkcję Ministra Informacji także w poprzedniej Radzie Ministrów, wówczas jedynym narzekaniem na formatowanie tekstu była porada Siergiusza Asketila, by nie wykorzystywać papierków urzędowych, ponieważ część jest przystosowana wyłącznie na forum, a w artykułach na DSG jest wstawiana niecała grafika. Przeczytałem wiadomość, pomyślałem na ten temat i się zgodziłem z tą osobą. Od tamtego momentu nie wstawiałem takowych grafik, a wszelkie narzekania na ewentualne formatowanie tekstu skończyły się. Osobiście krzywo spoglądam także na wypowiedź autora w komentarzach " To daj serduszko :)" ale cóż, gdy kiedyś moje artykuły rok temu były kiepskiej jakości, także musiałem prosić o serca, bowiem nikt sam mi wówczas nie dawał, dlatego do tego się nie przyczepiam. Oprócz wyżej wspomnianych pytań prosiłbym jeszcze o odpowiedź na jedno pytanie: dlaczego autor nie miał do mnie żadnych zastrzeżeń, pretensji gdy pełniłem urząd Ministra Informacji w poprzedniej Radzie Ministrów? Czyżby autorowi bardziej podobał się program realizowany przed Radę Ministrów Kanclerza Daniela Chojnackiego i Rolanda Heacha, aniżeli program który realizować będzie przyszła Rada Ministrów? W tej sytuacji mimo wszystko prosiłbym o obiektywność i nieprzenoszenie swoich poglądów politycznych na artykuły, bowiem odnoszę wrażenie (ale tak nie musi być, w sumie chciałbym nawet się mylić, chciałbym by to wrażenie było mylne) że autor nie zgadzając się z programem partii BP, próbuje oczernić każdego jej ministra, pokazać w złym świetle. Brakuje mi więc w tym artykule mocno obiektywności, oraz smuci to, dlaczego wcześniej autor nie miał żadnych obiekcji co do mojej osoby. Prosiłbym w miarę możliwości o jak najszybszą odpowiedź, oraz o sprostowania, bowiem obywatele Księstwa po przeczytaniu tego artykułu mogą dojść do mylnych wniosków, opartych wyłącznie na nieobiektywnej publikacji, nie popartej żadnymi dowodami.

Pozdrawiam bardzo serdecznie i życzę miłego wieczora!
Wersja głosowa i pisana różnią się paroma słowami.
Prawdziwy chrześcijanin z tego Helgena. Kochał swych bliźnich, których kazał tak okrutnie mordować... Widać że mentalność teutońska. Udaje takiego dobrego, a tak naprawdę był zły.
30 tysięcy miesięcznie przy maksimum możliwości to mało?
Męczeństwo baridajskie jest lepsze.
"Chanat Kugarski [...] jest on pełen osób, które znamy już z innych krajów."

Jakie osoby miał Autor na myśli?
Profesjonalny artykuł! Brawo wujku!
Profesjonalny artykuł! Brawo wujku!